Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
manki napisał(a):
A mój Skarbek dziś prawie wcale się nie rusza 😞Wczoraj tez taki spokojny był 😞
spokojnie..moja tez dzisiaj leniwa...jutro nadrobią 🙂


Pewnie tak...coś tam jakby puka,kopie,ale tak od niechcenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny u mnie w Szczecinie zimno i wietrznie wiec za bardzo nie wychodze z domku jestem juz na zwolnieniu i kraze ze szmatka i miotłą 😉a na obiad robiłam pierogi ruskie i z truskawami ulepiłam sie troche a teraz odpoczywam zerkajac co tam u Was Pozdrawiam majóweczki
WERONA czy ty jestes ze Szczecina bo widze że mamy na ten sam dzien termin porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Mankisuper wozeczek 🙂kolorek swietny 🙂


No też mi sie spodobał,no i wychodzi ze Nasz Oskar bedzie jezdził taka furą 🙂
Widzę OLU że Twoja córcia Anna Maria bedzie 🙂Ślicznie...U mnie miała byc Laura Anna lub Maria Anna,ale cos wyrosło miedzy nózkami i jest Oskarek.Mam koleżankie której imiona to włansie Anna Maria i od malego wszyscy na nia Amara 🙂i choc dzis ma 25 lat dalej jest Amara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bea29 napisał(a):
Witam dziewczyny u mnie w Szczecinie zimno i wietrznie wiec za bardzo nie wychodze z domku jestem juz na zwolnieniu i kraze ze szmatka i miotłą 😉a na obiad robiłam pierogi ruskie i z truskawami ulepiłam sie troche a teraz odpoczywam zerkajac co tam u Was Pozdrawiam majóweczki
WERONA czy ty jestes ze Szczecina bo widze że mamy na ten sam dzien termin porodu 🙂
ja ze swinoujscia ale brata mam w szczecinie i czesto jezdze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manki napisał(a):
ola1978 napisał(a):
manki napisał(a):
A mój Skarbek dziś prawie wcale się nie rusza 😞Wczoraj tez taki spokojny był 😞
spokojnie..moja tez dzisiaj leniwa...jutro nadrobią 🙂


Pewnie tak...coś tam jakby puka,kopie,ale tak od niechcenia.
no bo mu sie nie chce dzisiaj...a Ty tez masz czasem lenia 😉no mamuska nie denerwuj sie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki dziś może ma dzień lenia. Może o czymś myśli, marzy, wyobraża sobie coś i nie ma czasu na kopniaczki. A TY się uspokój Kochana i i pogadaj z nim porządnie a jak nie pomoże to daj mu spokój i mu nie przeszkadzaj w tym co robi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Każdy ma dzień kiedy nic mu się nie chce O ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki super wozeczek, a co do maluszka to popieram marinke poprowokuj troche malce a noz widelec ci odda 🙂
marinko no ja wybralabym avene, dodatek wody termalnej w skladzie jest bardzo korzystny dla skory takze jesli chodzi o slonce, ale nie martw sie krem sie przez to nie rozwarstwia wytracajac wode na wierzch, takze tyle jesli chodzi o moja opinie.a tak pozatym to sa bardzo podobne.
ola1978 zycze milego i spokojnego weekendu. buzka
wiecie co dziewczynki lece sie polozyc troszke bo jakos mi tak ciezko. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Manki dziś może ma dzień lenia. Może o czymś myśli, marzy, wyobraża sobie coś i nie ma czasu na kopniaczki. A TY się uspokój Kochana i i pogadaj z nim porządnie a jak nie pomoże to daj mu spokój i mu nie przeszkadzaj w tym co robi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Każdy ma dzień kiedy nic mu się nie chce O ! 😘


Pewnie masz rację 🙂
Dzieki dziewczynki...a co do wózeczka to super okazja sie trafiła i dlatego staneło na tym 🙂Mam nadzieje że dobrze bedzie Nam służył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki wózio super... 🙂

a ja wkoncu po czesci zaspokoje zachcianki rodzice wpadli z bomba witamin banany madnarynki orzeszki ziemne hehe no i slodycze 😜 i patrza na mnie tak slodko ale juz mam sporo kg do przodu i chyba slodycze wepcne w meza jak wroci hehe no i maluszek dostal kolejne ciuszki tym razem na 6 i 9 m-cy hehe oj ta babcia sie powstrzymac nie moze hehe

Mi po tym pasie troche lepiej ale lezec tak caly czas to masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
bea29 napisał(a):
Witam dziewczyny u mnie w Szczecinie zimno i wietrznie wiec za bardzo nie wychodze z domku jestem juz na zwolnieniu i kraze ze szmatka i miotłą 😉a na obiad robiłam pierogi ruskie i z truskawami ulepiłam sie troche a teraz odpoczywam zerkajac co tam u Was Pozdrawiam majóweczki
WERONA czy ty jestes ze Szczecina bo widze że mamy na ten sam dzien termin porodu 🙂
ja ze swinoujscia ale brata mam w szczecinie i czesto jezdze 🙂

HEJ OLU to mieszkasz nad samym morzem super 😉a masz w swoim miescie szpital czy musisz gdzies dojechac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bea29 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
bea29 napisał(a):
Witam dziewczyny u mnie w Szczecinie zimno i wietrznie wiec za bardzo nie wychodze z domku jestem juz na zwolnieniu i kraze ze szmatka i miotłą 😉a na obiad robiłam pierogi ruskie i z truskawami ulepiłam sie troche a teraz odpoczywam zerkajac co tam u Was Pozdrawiam majóweczki
WERONA czy ty jestes ze Szczecina bo widze że mamy na ten sam dzien termin porodu 🙂
ja ze swinoujscia ale brata mam w szczecinie i czesto jezdze 🙂

HEJ OLU to mieszkasz nad samym morzem super 😉a masz w swoim miescie szpital czy musisz gdzies dojechac?


BEA Olka mieszka chyba gdzies w okolicach Berlina z tego co kojarze,ale nie jestem pewna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a powiedzcie mi kiedy lekarz wyznaczy termin cc najpozniej?
bo ja chyba bede miec ale to zalezne od mojego spojenia jak sie zejdzie to bede rodzic sn a jak nie to cc tylko ze on juz teraz stwierdzil ze sn napewno urodze dwa tygodnie przed terminem to kiedy i jak chce mi on wyznaczyc w razie czego termin cc bo tego nie rozumiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...