Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

manki napisał(a):
Ja poszłam robic placuszki a wzięłam się za porządne sprzątanie i teraz musiałam usiąść odpocząc bo strasznie mi się w głowie kręci 😞ale jak odpoczne to ide piec placuszki 🙂Juz bym je jadła...żeby ktoś chciał mi tak je usmazyc i podac heh 🙂
Mój Maluszek też miej aktywny od 2 dni...rozważam czy nie iśc na wizyte w środę(tydzień wcześniej niz mam zaplanowaną).Niby cos tak pokopał,poruszał się ale jakoś tak delikatnie 😞
Moniczko i Olu Wy mierzycie cukier a ja cisnienie...tez musze uważac co jem,co robię itp.ale cóz jak trzeba to trzeba 😉
wiesz ja z synkiem mialam problemy z cisnieniem..tez wskazana dieta,zero slonego itp...uwazaj na siebie Manki..caluski:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
manki napisał(a):
Ja poszłam robic placuszki a wzięłam się za porządne sprzątanie i teraz musiałam usiąść odpocząc bo strasznie mi się w głowie kręci 😞ale jak odpoczne to ide piec placuszki 🙂Juz bym je jadła...żeby ktoś chciał mi tak je usmazyc i podac heh 🙂
Mój Maluszek też miej aktywny od 2 dni...rozważam czy nie iśc na wizyte w środę(tydzień wcześniej niz mam zaplanowaną).Niby cos tak pokopał,poruszał się ale jakoś tak delikatnie 😞
Moniczko i Olu Wy mierzycie cukier a ja cisnienie...tez musze uważac co jem,co robię itp.ale cóz jak trzeba to trzeba 😉
wiesz ja z synkiem mialam problemy z cisnieniem..tez wskazana dieta,zero slonego itp...uwazaj na siebie Manki..caluski:*


Ja na nadciśnienie od kilku lat choruję,z tego właśnie powodu bede mieć cc...
Martynko teraz mi sie rybki zachciało...jutro może zrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mamusia z ciocia dzisiaj zaszalaly..wlasnie dzwonilam i mama mowi ze dwie torby ciuszkow kupila..i pelno kapelusikow na lato 😉 i kombinezon i sukienusie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
fijolek napisał(a):
wrocilam. alez sie zlazilam.. alle kilka rzeczy kupilam i moge Wam powiedziec, ze fajne sa propomocje teraz w Realu oraz w Super-Pharm.
teraz bede czytac co napisalyscie.


Fajnie ze zakupki się udały 🙂

bardzo dlugo szukalam szczoteczki do wlosow z naturalnym wlosiem i dzis trafilam 😉
zatem spoko.
ja dzis na obiad makaron z bialym serem i truskawki ze smietanka.. mniam.. mniam..
ide wstawic makaron.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi zrobiłyście smaka na te placki ziemniaczane 🤪 Chyba zmienię plany obiadowe i też je zrobię 😁

Zrobiłam przegląd ciuszków dla Maleństwa i pozaznaczałam kolorową nitką te, które dostałam od koleżanki, żeby mi bylo je łatwo odróżnić. W sumie nie jest źle, ale mam duuużo za dużo kaftaników, a nic na dół 😁 Wiem już za to co kupować: pajacyki + jakieś spodenki i mam nadzieję, że będzie OK, a jak nie to będę dokupować. I pewnie w międzyczasie jeszcze coś mi wpadnie w oko, więc.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie 🙂 mnie też dziś plecki bolą 😞, siedzę w fotelu podłożyłam sobie poduszkę i jest całkiem nieźle 🙂
Co do pościeli, siostra powiedziała że ma po swoim dziecku i chętnie mi odstąpi 🙂 jeden wydatek mniej, jeden komplet poszewek już mam, drugi mi mama uszyje, jest mnóstwo materiału więc się na coś przyda 🙂
Rozmyślam nad jakąś komodą. Robiłam ostatnio porządki w szafkach i doszłam do wniosku że nie będę miała gdzie trzymać ubranek dla małego, a że szwagier jest stolarzem to można skorzystać 🙂 zapowiedział że może zrobić a ja mu tylko za materiał zapłacę, zawsze to taniej niż w sklepie...
Maleństwo moje ruchliwe, czasami wypycha delikatnie jakąś część swojego ciałka, dzisiaj chyba nogę czułam, ale ciężko to określić 🙂
Pozdrawiam brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):

bardzo dlugo szukalam szczoteczki do wlosow z naturalnym wlosiem i dzis trafilam 😉
zatem spoko.
ja dzis na obiad makaron z bialym serem i truskawki ze smietanka.. mniam.. mniam..
ide wstawic makaron.


Fijolek, a ja już nie wiem co kupić.. Do tej pory też słyszałam tylko "naturalne włosie, kup naturalne, bo dobre," itd., a położna mi powiedziała, że naturalne jest dobre dla dzieci bez włosków, a lepsze do włosków jest sztuczne miękkie włosie i już sama nie wiem 😞
Tobie w szkole rodzenia mówili o naturalnym? Ja zaczynam zajęcia dopiero 9 marca 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
fijolek napisał(a):

bardzo dlugo szukalam szczoteczki do wlosow z naturalnym wlosiem i dzis trafilam 😉
zatem spoko.
ja dzis na obiad makaron z bialym serem i truskawki ze smietanka.. mniam.. mniam..
ide wstawic makaron.


Fijolek, a ja już nie wiem co kupić.. Do tej pory też słyszałam tylko "naturalne włosie, kup naturalne, bo dobre," itd., a położna mi powiedziała, że naturalne jest dobre dla dzieci bez włosków, a lepsze do włosków jest sztuczne miękkie włosie i już sama nie wiem 😞
Tobie w szkole rodzenia mówili o naturalnym? Ja zaczynam zajęcia dopiero 9 marca 🤔

Przede wszystkim taka szczoteczka przeznaczona jest dla dzieci bez wloskow - do masazu glowki. Jesli dzidzius juz ma wloski to taka szczoteczka nic nie zdzialasz (sprobuj siebie tym poczesac:blink 🙂 Musi byc juz grzebyk. Widzialam na wlasne oczy ze szczotka nie radzo sobie z wloskami. Wiec ja wole zdecydowanie masowac glowke czyms naturalnym a nie wyswieconym platikiem.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
No ja już posmazyłam i zjadłam,aż 2 hehe...taką miałam ochotę ale jak się nawąchałam itp.to sie odechciało,ale za to teraz aż mi pachnie obiadek Fijolka...oj Ania ale narobiłaś chęci.


☺️ 🤪 🙃

to nie bede pisac jak smakuje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek musialas wspominac o truskawkach wrrr mam zachcianki znow o matko na pierogi z truskawkami albo truskawki z cukrem....chyba zaraz bede musiala kogos znalesc i do sklepu wyslac hehe 🙂 🙂 narawde przestane czytac co piszecie bo mi kiedys jezyk do tylka przez was uceiknie hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
a mi pozostalo podjadanie marchewki albo papryki 😞


Marcheweczka jest super,a najlepsza taka młoda z działki od mamuski heh

Beatko ja to tez jak się naczytam jakie pyszności dziewczyny pichcą to potem w nocy spać nie mogę heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej Werona gdzie Ty sie podziewalas?noi nie przywitalam sie z Toba ..przepraszam..dzien dobry 🙂 🙂 🙂

Dzień dobry 😆
Czasami zaglądałam, ale mało piszę..
Ja z cukrem to się ledwo ledwo się załapałam.. miałam robione 50/1h i wynik 139 (a norma 140) 🤢
ale pani dr mówiła, że jeszcze się zmieściłam i żeby się nie martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to juz posmazone i pojedzone a teraz odpoczywamy, do maluszka chyba dochodza te placuszki bo zaczyna sie ruszac 🙂
gosciu chodzi mi o hurtownie "bajka" na ulicy dlugosza, albo sklep "askot" na braniborskiej, fajne ceny i wybor mega.
fijolku widze ze zakupki udane, widze ze nawet w mojej firmie super-pharm bylas 🙂 mam nadzieje ze sie podobalo 🙂
chyba na deserek tez pojem truskawek, mam w zamrazarce...
milego popoludnia brzuchatki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinko pracuje,pracuje juz 3 rok leci 🙂 potwierdzam promocje i wybor asortymentu ok, jeszcze zanim pracowac tam zaczelam robilam zakupy w tym sklepie.
Manki jesli dalej sie to bedzie utrzymywac moze jedz do szpitala choc ja mam juz za soba taka sytuacje, 3 dni ciszy bylo, czarne mysli a potem okazalo sie ze wszystko ok, takze jestem dobrej mysli buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...