Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam babeczki Kochane! Ja już męża na szkolenia wyprawiłam ,biedny tak mu się nie chciało wstawać. No ale musi i koniec. Ech 😮 A mi dziś dzidzia dołożyła w nocy nieźle. Zabiorę zaraz rodziców na zakupy jakieś może. Al wieczorkiem mój Kochany zabiera mnie do fragoli na lody i do kina 🙂 Tylko jeszcze nie wiem na co 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 ja juz po sniadanku dzis mialam chec na jajeczka gotowane i maly wariuje po nich hehe chyba mu smakowalo 🙂 obudzilismy sie o 7 i juz zasnac nie szlo tak maly szaleje od ranca 🙂ale to dobrze cieszy jak tak sobie skacze....ja tez dzis sama maz ojechal na 8 do pracy a wroci pozno w nocy...eh taki los kelnera w weekend 😜 dobrze ze chociaz bede z moim drugim facetem 🙂
Milego dnia brzuszki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello,
szybko wpadlam zobaczyc co u Was;
lece do szkoly rodzenia, a potem muszekupic tasiemke do kolyski 😜
bol plecow juz troszke minal, co wazne mnie nie boli kregoslup tylko miesnie miedzy lopatkami. Piotrek wczoraj mnie pomasowal i nasmarowal spirytusem wiec w nocy bylo mi upiornie goraco 🤪 Ale juz moge przynajmniej chodzic.
Milego dnia i do potem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuski 🙂
No ja nie dawno wstałam,Mały pokopał troszkq jeszcze jak leżałam w łóżeczku,noc nie najgorsza tylko wstawanie siku...eh...
Beatko ja też dzis na sniadanko jajeczka gotowane 🙂Za nie długo bede jeść 🙂
Ewelko witaj 😉
Fijolku dobrze że ból pleców minął 🙃
Moniczko a jak cukier?Dobrze?U mnie cisnienie nie najgorsze choc mogłoby byc nizsze,ale wzięłam juz leki.
Marinko udanych zakupów i miłego dnia i wieczoru z mężem.

Tez bym do kina sie wybrała,zaciekawił mnie film pt:"Jestem numerem 4" i "Och Karol 2 "też bym se obejrzała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Witajcie Mamuski 🙂
No ja nie dawno wstałam,Mały pokopał troszkq jeszcze jak leżałam w łóżeczku,noc nie najgorsza tylko wstawanie siku...eh...
Beatko ja też dzis na sniadanko jajeczka gotowane 🙂Za nie długo bede jeść 🙂
Ewelko witaj 😉
Fijolku dobrze że ból pleców minął 🙃
Moniczko a jak cukier?Dobrze?U mnie cisnienie nie najgorsze choc mogłoby byc nizsze,ale wzięłam juz leki.
Marinko udanych zakupów i miłego dnia i wieczoru z mężem.
Tez bym do kina sie wybrała,zaciekawił mnie film pt:"Jestem numerem 4" i "Och Karol 2 "też bym se obejrzała.

Manki wózeczek już kupiliscie?Mozesz link podeslac?Ja od 7 na nogach piore i sprzatam 🙂Milego dzionka wszystkim zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
manki napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
to juz go kupiliscie?


Tak...juz kupiony.Mielismy kupic w kwietniu,a że się trafił to kupilismy teraz.A Wy juz kupiliscie badz wybraliscie cos?
to ile za niego daliscie?


ok.400 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

My wczoraj byliśmy na kolejnym spotkaniu SR i jesteśmy baaaardzo zadowoleni z zajęć 🙂
No i potwierdzam co do tego Białego Jelenia - nasza położna też polecała.
Z takich wskazówek to polecała też od 9 miesiąca smarować krocze i wnętrze pochwy olejkiem migdałowym (do kupienia w sklepie zielarskim) - dla uelastycznienia i zapobiegania konieczności nacięcia krocza.

No i mamy już swojego x landera - śmigamy nim co chwilkę w domku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki 🙂

My wczoraj byliśmy na kolejnym spotkaniu SR i jesteśmy baaaardzo zadowoleni z zajęć 🙂
No i potwierdzam co do tego Białego Jelenia - nasza położna też polecała.
Z takich wskazówek to polecała też od 9 miesiąca smarować krocze i wnętrze pochwy olejkiem migdałowym (do kupienia w sklepie zielarskim) - dla uelastycznienia i zapobiegania konieczności nacięcia krocza.

No i mamy już swojego x landera - śmigamy nim co chwilkę w domku 🤪

to pokaz zdjecie waszej furki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki 🙂

My wczoraj byliśmy na kolejnym spotkaniu SR i jesteśmy baaaardzo zadowoleni z zajęć 🙂
No i potwierdzam co do tego Białego Jelenia - nasza położna też polecała.
Z takich wskazówek to polecała też od 9 miesiąca smarować krocze i wnętrze pochwy olejkiem migdałowym (do kupienia w sklepie zielarskim) - dla uelastycznienia i zapobiegania konieczności nacięcia krocza.

No i mamy już swojego x landera - śmigamy nim co chwilkę w domku 🤪


Joma to super moj pewnie jak przyjdzie tez bede nim jak szalona jezzic po domku hehe 😜 a ten olejek do smarowania o prawda? bo nawet nie wiedzialam ze takie rzeczy skutkuja musze kupic za wczasu zey potem nie zapomniec i na wszelki wypadek smarowac choc moze bedzie cc ale lepiej dmuchac na zimne....ja sie nie moge doczekac az pojdziemy na sr ale dopiero od 15 marca...mam milion pytan hehe
A ten biały jelen to do podmywania po porodzie tak?? bo ja slyszalam ze jakby nas cieli lub bysmy pekly to podobno do gojenia rany dobrze uzywac rivanolu taki zolty plyn ze na wcik sie bierze i przykladac na rane....ale to slyszalam tylko od kolezanki ktora stosowala i szybko jej sie zagoilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam ponownie,troszke mnie zmoglo i nawet nie wiem kiedy zasnelam...przy wlaczonym kompie i tv 🙂
Manki u mnie cukier nie najgorzej na czczo 78,po posilku 127,ale malo zjadlam na sniadanko i juz po przebudzeniu odrazu czuje jak mi sie zoladek do kregoslupa przykleja... 😁 ja cisnienie tez se mierze co dzien,i mam w miare tylko puls mam zawsze wysoki...eh ...

Dziewczyny czy wy zaobserwowalyscie u siebie zjawisko "bekania"??? u mnie od jakiegos czasu wystepuje cos takiego...tzn odbija mi sie,nawet na pusto,normalnie 24/h...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewuszki 🙂. Dzisiaj noc nie najgorsza, ale coś mnie głowa pobolewa. My dzisiaj we troje leniuchujemy 🙂, za to jutro jedziemy do moich rodziców a potem na urodzinową kawę do kumpeli 🙂. Maleństwo coraz bardziej się wypycha 🙂. Pozdrawiam i miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jest nasza furka 🙂
http://www.tato.pl/product-pol-10377-X-LANDER-XA-ROCKY-NOWOSC-KOLEKCJA-2010.html
Fotelik będziemy kupować Maxi Cosi, a gondolkę już mamy 🙂

Co do olejka - to położna mówiła, że często pomaga, więc nie zaszkodzi spróbować 😉
A Biały Jeleń do podmywania po porodzie, podobno najlepiej goi się wtedy rana, ale o rivanolu też słyszałam, ale to już przy problemach z gojeniem.

Co do bekania to u mnie to na porządku dziennym od początku ciąży 🤪
Teraz już na szczęście coraz rzadziej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
To jest nasza furka 🙂
http://www.tato.pl/product-pol-10377-X-LANDER-XA-ROCKY-NOWOSC-KOLEKCJA-2010.html
Fotelik będziemy kupować Maxi Cosi, a gondolkę już mamy 🙂

Co do olejka - to położna mówiła, że często pomaga, więc nie zaszkodzi spróbować 😉
A Biały Jeleń do podmywania po porodzie, podobno najlepiej goi się wtedy rana, ale o rivanolu też słyszałam, ale to już przy problemach z gojeniem.

Co do bekania to u mnie to na porządku dziennym od początku ciąży 🤪
Teraz już na szczęście coraz rzadziej 😉


no wozeczek bardzo fajny... 🙂
a te bekanie pojawilo mi sie jakos m-c temu,normalnie non stop...wczesniej miewalam straszna zgage i sie modlilam co by mi sie odbilo porzadnie...ale od jakiegos czasu juz zgaga mi nie dokucza,tylko to bekanie wlasnie... 🙂
tez po porodzie szare mydlo bede uzywac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...