Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Majóweczki,

No i wczoraj były placki ziemniaczane - trochę przesadziłam z ilością i dojadałam dzisiaj na śniadanie 😉

Beata , super fota - ślicznie wyglądasz 🙂
Też mam bóle spojenia łonowego - już od początku lutego mam zalecone jak najwięcej leżeć. Całe szczęście na ostatniej wizycie lekarz nie stwierdził, żeby się rozeszło, mam nadzieję, że nadal jest będzie dobrze, choć niepokojące jest to, że boli. I tak jak Ty wolałabym uniknąć cesarki, ale jak będzie trzeba to trudno.

Joma - rozwaliłaś mnie stwierdzeniem "śmigamy x landerem", bo wyobraziłam sobie jak to szusujesz po mieszkaniu z wózeczkiem w ramach wprawy 😉 🙃 🤪

W ogóle dziewczyny, ładne te Wasze wózeczki 🙂
Hussi , a jakiej firmy jest Twój wózek?

Byłam dziś z kotem u weterynarze - ma problem z ząbkami i konieczne będzie usuwanie kamienia i być może również usunięcie zębow, wszystko pod narkozą. Najpierw musimy zrobić badania krwi. Ech, nie lubię, kiedy kot ma narkozę, czas wybudzania i to, jak się biedak obija, przewraca, chodzącjak pijany jest strasznie przygnębiający 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiesz ze nawet nie wiem spytam mamuski, ale to jakis polski producent bo zamawiali normalnie w sklepie z wozkami, nie dali moze duzo bo ok.700-800zl ale gest sie liczy moim zdaniem, tymbardziej ze tego nie oczekiwalam. a co do zwierzatek i narkozy to masz racje przykre kiedy po niej sa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
No ja też sie doczekac spacerków nie moge,oby pogoda dopisała...czekam z utęsknieniem na wiosne.

maj taki piekny miesiac...przewaznie cieply 🙂 i lato zaraz...fajnie bedzie czuje to w kosciach 🙂 hehehe


Oby nie było takich upałów jak w ubiegłym roku...lubie ciepło,ale bez przesady.

oj tak w tamtym roku to byl koszmar pamietam...byl czas ze non stop zar z nieba sie lal,dzien po dniu,a w robocie jeszcze gorzej...tragedia...a jak na urlop pojechalismy to sie popsulo i wrocilismy po tygodniu,bo bylo zimno i padalo i nawet na tarasie nie dalo sie wysiedziec... 🙂


Tak?A gdzie byliscie?
Ja nie pamietam chłodniejszych dni,wiem że pod koniec sierpnia jak na grunwaldzie byliśmy to było chłodno.


odpisuje ci dopiero teraz bo kolezanka wpadla do mnie z synkiem 8 miesiecznym,jaki fajny dzieciaczek juz...a na dzialce bylismy na wsi 12 km od Pultuska...pod koniec lipca i tak trafilismy...

Anonimosia i justiks23 hejka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam właśnie straszne dylematy odnośnie wózka. Do tej pory chciałam kupić też polski, polecany przez dwie znajome pary, i wózek to nawet kupię: gondolę i spacerówkę, ale waham się odnośnie fotelika. Niby ma atest, ale poczytałam w necie i wszystkie mają atesty bo muszą mieć. A ważne są wyniki testów zderzeniowych.. A tego nigdzie nie mogę znaleźć. No i nie ma opcji isofix, trzeba go przypinać pasami. Wczoraj wieczorem z mężem rozmawialiśmy na ten temat i niby fajnie byłoby kupić model 3 w 1, ale wolałabym sprawdzony fotelik, nawet do zamontowania na stałe w aucie a najlepiej taki, który można zamontować do "naszego" wózka i w aucie za pomocą isofix.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):


Joma - rozwaliłaś mnie stwierdzeniem "śmigamy x landerem", bo wyobraziłam sobie jak to szusujesz po mieszkaniu z wózeczkiem w ramach wprawy 😉 🙃 🤪



Hhehehe 😉
No ja to sobie popróbowałam kilka razy, ale mój Mąż faktycznie śmiga po holu 🤪
A ja sobie wtedy wyobrażam jak to będzie jak już Dzidek będzie na świecie mmmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia witaj 🙂
Hussi masz rację,gest sie liczy 🙂
Moniczko ja to powiem Ci szczerze,że jak jestem u mamy to mam serdecznie dośc odwiedzin 😞od 7:30 rano do 21 non stop i to przeważnie jedna i ta sama osoba,nie zdarzy dobrze wyjśc a przychodzi spowrotem,meczące strasznie te jej wizyty,ma 2 latnią córeczke,strasznie nie grzeczna...ale coż jakos to znosze tylko boje sie co to bedzie jak Maly sie urodzi...tez bedzie tak latac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie... ufff ja juz gotowa na przyjecie gosci, Tomek jeszcze konczy sprzatac.. i mozna balowac 😁
Joma... hehe ale sie usmialam, a wiesz ze ja tez co chwile wózeczkiem po domku jezdze.. a myslałam ze mi tylko tak odbiło.. fajnie ze tez tak masz 😁 😘


Chyba wiekszosc z Nas tak ma heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Anonimosia witaj 🙂
Hussi masz rację,gest sie liczy 🙂
Moniczko ja to powiem Ci szczerze,że jak jestem u mamy to mam serdecznie dośc odwiedzin 😞od 7:30 rano do 21 non stop i to przeważnie jedna i ta sama osoba,nie zdarzy dobrze wyjśc a przychodzi spowrotem,meczące strasznie te jej wizyty,ma 2 latnią córeczke,strasznie nie grzeczna...ale coż jakos to znosze tylko boje sie co to bedzie jak Maly sie urodzi...tez bedzie tak latac?

hehehe to ja az takich nawalow odwiedzin nie mam,i wcale sie nie dziwie ze cie mecza te wizyty...ja na twoim miejscu bym delikatnie dala do zrozumienia ze za czesto u mnie bywa 🙂
Aneczka1983 hej,mi to juz minelo 🙂 mialam tak przez pierwszy tydzien po zakupie 🙂 a potem nakrylam co by sie nie kurzyl i tak stoi i grzecznie czeka na maluszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Aneczka1983 udanej zabawy! 🙂 No i sto lat dla Męża 😉

Co do radości z wózków - to już niedługo i będziemy spacerować tak naprawdę 🙂

😘

dolaczam sie do zyczen 🙂 ...no juz niedlugo,zleca te 2 miesiace...tak jak i te 7 m-cy zlecialo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Anonimosia napisał(a):


Joma - rozwaliłaś mnie stwierdzeniem "śmigamy x landerem", bo wyobraziłam sobie jak to szusujesz po mieszkaniu z wózeczkiem w ramach wprawy 😉 🙃 🤪



Hhehehe 😉
No ja to sobie popróbowałam kilka razy, ale mój Mąż faktycznie śmiga po holu 🤪
A ja sobie wtedy wyobrażam jak to będzie jak już Dzidek będzie na świecie mmmm 🙂


Hehehe 🙂 Fajnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
marinka napisał(a):
Widzę, że już wózeczki większość zakupione??!! 🤪 🤪

u mnie od m-ca czeka furka w pogotowiu 🙂
jestes z wa-wy??z ktorej dzielni klikasz 🙂 ??


Mokotów ale jesteśmy w trakcie wyprowadzki

uciekacie z dzielnicy czy w ogole z miasta??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Moniczka z miasta uciekamy na 2 latka

acha...a to w wa-wie nie bedziesz rodzic??
oj ci powiem ze ja tez najchetniej bym uciekla z miasta...i zamieszkac se w domku i miec czyste powietrze,drzewka,ptaszki i kwiatki w ogrodku...eh rozmarzylam sie...
life is brutal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...