Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Mój Maluszek też coś ostatnio baaaaardzo aktywny, a w nocy to budził mnie co chwilkę - ale słooooodkie to 🙂

Aneczka cudny ten fiolecik! 🙂

fijolek ja oczywiście też pokazałam fotki Mężowi 😉
Baaaardzo mu się podobały 🙂
A to z Sennheiserem szczególnie, bo jest muzykiem 😉
My powoli zbieramy pomysły na sesję, więc pewnie coś zmałpujemy 😎 😉

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
musze wam powiedziec ze moj maluszek tez sobie cos upatrzyl prawa strone i to nawet niewazne na ktorej ja leze on przewaznie sie po prawo wierci i kopie....ale fakt slodkie to jest.....a teraz w brzuzku cisza chyba mamusia faktycznie przedobrzyla z tymi orzeszkami.....a jak sobie o nich pomysle to mi niedobrze ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje bobo tak ulozone,ze nozki na prawa strone wyciagniete,czasem je prostuje i mi po pecherzu skacze 😆 to juz mniej przyjemne 😆
a dzis czulam jakby kulke po prawej stronie...moze glowka??a moze sie powoli obraca...??ciekawe..w piatek mamy usg i zobaczymy czy wedruje juz glowka na dol czy nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wieczorno niedzielnie! wpadam dopiero teraz bo rano bylismy z mezem u jego babci a popoludnie u tesciow imieninowo 🙂
Aneczko fiolecik wozeczka i sam pojazd cudowny 🙂
Fijolku zdjecia nie do opisania, pokazalam malzonkowi i tez mu sie bardzo podobaly! zwlaszcza te ze sluchawkami - muzykalny jest 🙂
Manki kosmetyki dla niemowlat powinny miec wyszczegolnione ze nadaja sie od pierwszego dnia zycia dziecka bo maja inny sklad, no i warto je wyprobowac na sobie choc przez dzien dwa, ja wyprobowalam johnson&johnson na sobie i niestety po mleczku mnie wysypalo....
A co do ruchow dziecka nie licze narazie, moj maluszek od wczoraj spokojniejszy na szczescie nie ma jakis krytycznych odstepow wiec staram sie nie martwic.
No to tyle narazie, poodpoczywamy sobie troszke poki co a jutro znow poniedzialek bez meza i wszyscy inni tez do pracy ida, tylko my zostajemy ehhdobrze ze mam pieska poprzytulam sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie mówiłam Wam ale w ciąży mam straszne problemy z zębami...jak nigdy przedtem...
Już na początku leczyłam dwa zęby...
A teraz jeden z nich właśnie się odezwał...
W czwartek byłam u dentysty, dostałam lekarstwo, ale niestety nadal boli 😞
W środę następna wizyta i zobaczymy co dalej...bo ząb kwalifikuje się do leczenie kanałowego, a wiadomo w ciąży lepiej byłoby tego uniknąć...
Ale kurcze...jak mnie będzie jeszcze bolał tak 3 miesiące to zwariuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Moniczka to dobry pomysł, aż spac sie zachciało 😁
MIłych snów, do jutra. 😘 😘 😘

no pa pa 😘
joma mam podobny problem 🤢 tyle ze ja panicznie sie boje dentysty... 🤢 ale na szczescie od kilku dni nie boli...choc watpie ze w ciagu miesiaca sie nie odnowi bol i trza bedzie isc...eh...brrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 ja właśnie nie boję się dentysty, całe życie byłam twarda i leczyłam zęby bez znieczulenia, pewnie dlatego, że to były małe ubytki i zazwyczaj nie powodowały bólu, ale teraz panicznie boję się zaostrzenia tego bólu, bo wiadomo nie wezmę nic silnego przeciwbólowego 😞
Mam nadzieję, że w środę uda się jakoś to rozwiązać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
moniczka1979 ja właśnie nie boję się dentysty, całe życie byłam twarda i leczyłam zęby bez znieczulenia, pewnie dlatego, że to były małe ubytki i zazwyczaj nie powodowały bólu, ale teraz panicznie boję się zaostrzenia tego bólu, bo wiadomo nie wezmę nic silnego przeciwbólowego 😞
Mam nadzieję, że w środę uda się jakoś to rozwiązać...

no mi na szcescie w tych najgorszych momentach,nie do wytrzymania pomagal kawaleczek apapa...i przechodzilo...i jeszcze dzien dwa i bym poszla z nim do dentysty,a ze minelo to jeszcze poczekam .. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Dziewczyny jak Was jeszcze nie boli to tym bardziej wyganiam Was do dentysty - lepiej zapobiegać niż leczyć!

no pomysle nad tym,ale to i tak dopiero w nastepnym tygodniu...jak kaska na konto wplynie...bo i tak przed porodem wizyta mnie nie ominie...zobaczymy... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczka no właśnie ja z tych unikających leków jeszcze przed ciążą, więc teraz tym bardziej mam opory cokolwiek brać, ale właśnie przegryzam goździki, bo działają znieczulająco - zobaczymy czy coś to pomoże 😉
No i zauwazyłam, że boli zawsze wieczorem - pewnie jedzonko z całego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...