Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

evie napisał(a):
jeszcze mi napiszcie jaka butelke polecacie?



evie ja nie polecam żadnej 🙂używam od urodzenia Maxa butelek Drbrown anty kolkowych sprawdziły sie u mnie , decyzje zostawiam Tobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma o tym to nie wiedzialam ze gozdziki takie dzialanie maja...ciekawe czy zadzialaja na twojego zabka...w razie co daj znac ...co do lekow to tez staram sie nie uzywac,chyba ze bardzo cos boli to wtedy siegam po tabletke...a ze jestem uczulona na niektore to tylko apap moge...ewentualnie panadol,po innych puchne.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
dobra dziewczynki ja uciekam niedlugo po chlopa trzeba jechac bo oczywiscie na wczesniejszy pociag sie spoznili....eh
milego wieczorku i nocki buziaki dla maluszkow od ciotki 😘 😘 😘 do juterka


jedz ostroznie, i do jutra 😘

do jutra Beatko i kolorowych snow... 😘
Aneczka ty tez sie trzymaj... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór dziewczynki 🙂. Dzień minął dosyć szybko i aktywnie. Maleństwo ruchliwe, kopie i kręci się cały dzień 🙂 a szczególnie teraz daje popis w brzuchu 🙂. Oglądamy sobie z mężem Księcia Persji. Piaski Czasu i powiem wam szczerze że średnio mi się ten film podoba. Spokojnej nocki i miłych snów dla was i waszych maluszków 😘

Fijołku, zdjęcia na prawdę świetne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
moniczka1979 troszkę zadziałało - bardziej na psychę, ale dobre i to 😉

Ja też lecę - dobranoc 😘

acha rozumiem hehehe 🙂
no dobrej i bezbolesnej nocki zycze 😘
Joasia tobie tez milej nocki zycze... 😘
i chyba zostalam sama i przyjdzie mi dzis gasic swiatlo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki co do zabkow to moze sprobujcie najmniej inwazyjnie, jakies plukanki ziolowe no albo ostatecznie apap. ja na szczescie nie mam problemu z zebami chyba przeczuwalam ze w ciazy bede i w czerwcu skonczylam wszystkie zabki robic i poki co nic nowego sie nie odezwalo 🙂
Oczka mi sie kleja strasznie wiec lece juz spac i oczywiscie dobrej nocki brzuchatki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nadrabiania 🙂HUSSI,ANECZKA,JUSTYNAsliczne wozeczki 😉[bMonisiastesknlam sie za Toba 🙂Anonimosia przykro mi z powodu Twojego kociaka..moja babcia kotka tez juz nie ma zebow..ale daje rade...smutno z ta narkoza 😞trzymam kciuki kochana za koteczka 🙂Fijolekzdjecie czadowe 😉Beatka piekny makijaz i wogole buzka rewelacja..Monisiapiekny brzusio...okraglutki taki 😉Mamuskawystraszylam sie tymi skurczami...zdrowka zycze i zadnych alarmow wczesniej 😞Martyna czaropozdrawiam Cie serdecznie...JOMA wszystko gra?Joasia witaj kochana 🙂gdzie Barakuda?jejku i Ciebie Ewelka i Marinkamam nadzieje ze nie pominelam nikogo..jezeli tak przepraszam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ale nadrabiania 🙂HUSSI,ANECZKA,JUSTYNAsliczne wozeczki 😉[bMonisiastesknlam sie za Toba 🙂Anonimosia przykro mi z powodu Twojego kociaka..moja babcia kotka tez juz nie ma zebow..ale daje rade...smutno z ta narkoza 😞trzymam kciuki kochana za koteczka 🙂Fijolekzdjecie czadowe 😉Beatka piekny makijaz i wogole buzka rewelacja..Monisiapiekny brzusio...okraglutki taki 😉Mamuskawystraszylam sie tymi skurczami...zdrowka zycze i zadnych alarmow wczesniej 😞Martyna czaropozdrawiam Cie serdecznie...JOMA wszystko gra?Joasia witaj kochana 🙂gdzie Barakuda?jejku i Ciebie Ewelkamam nadzieje ze nie pominelam nikogo..jezeli tak przepraszam 😞

Witaj Olka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He Babeczki!!!
Ja już na nogach od 7 i prasuje. Mam tyle prasowania , że aż dupa boli...
Fijolek kolejne zdjęcie superaśne! Mam prośbę do Ciebie, podaj jak możesz stronkę allegro gdzie kupowałaś pampersy i inne rzeczy były tam też.
Biedne dziewczynki jesteście z tym ząbkami.
Ewelka jak zawsze 1!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
He Babeczki!!!
Ja już na nogach od 7 i prasuje. Mam tyle prasowania , że aż dupa boli...
Fijolek kolejne zdjęcie superaśne! Mam prośbę do Ciebie, podaj jak możesz stronkę allegro gdzie kupowałaś pampersy i inne rzeczy były tam też.
Biedne dziewczynki jesteście z tym ząbkami.
Ewelka jak zawsze 1!!! 🙂
nie,nie dzisiaj ja pierwsza wstalam o 4.00 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
He Babeczki!!!
Ja już na nogach od 7 i prasuje. Mam tyle prasowania , że aż dupa boli...
Fijolek kolejne zdjęcie superaśne! Mam prośbę do Ciebie, podaj jak możesz stronkę allegro gdzie kupowałaś pampersy i inne rzeczy były tam też.
Biedne dziewczynki jesteście z tym ząbkami.
Ewelka jak zawsze 1!!! 🙂


hello. ja delikatne prasowanko na raty zaliczylam w sobote. Troszke Piotrek pomogl i jakos dalam rade.
A co do linka na allegro:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926&order=bd&change_view=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezarnabebe napisał(a):
hej brzuszki!
przepraszam ze troche nie w temacie ale WIECIE MOZE JAKI JEST POWOD ROBIENIA SIE AFT W BUZI i czy macie taki problem i jak sobie z nim poradzic? 😞
co tylko mi zniknie to pojawia sie nastepna 😞
hej wiesz co ..nawet orzechy moga byc ponoc powodem(wloskie),zmiany hormonalne,ciaza,zbyt mocne mycie zebow itp..pogadaj z lekarzem napewno cos Ci przepisze na top..wiem ze to strasznie uciazliwe..mialam z 3 razy w zyciu i bolalo 😞pozdrawiam i zycze szybkiego pozbycia sie klopoty:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
hej brzuszki!
przepraszam ze troche nie w temacie ale WIECIE MOZE JAKI JEST POWOD ROBIENIA SIE AFT W BUZI i czy macie taki problem i jak sobie z nim poradzic? 😞
co tylko mi zniknie to pojawia sie nastepna 😞

wiesz co, z tego co ja sie orientuje to powodem wystepowania aft jest przeziebienie, zmeczenie, ale rowniez brak witamin, nieumyty owoc. Zerknij tu http://www.skory.choroby.biz/Afta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEKI WIELKIE!
czytalam ze to czeste w ciazy ale mi sie to robilo i przed ciaza ale rzadko a teraz jedno za drugim 😞 jesc nie mozna a na dodatek mi sie przypaletala jakas anemia 😞
biedne to moje dziecko 😞 juz normalnie nie wiem co mam jesc-chyba faktycznie wezme l4 i sie za siebie wezme bo przez ta prace i studia na nic nie ma czasu nawet na prasowanie o ktorym piszecie... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...