Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

justiks23 napisał(a):
http://allegro.pl/nowe-nike-sliczne-skarpeto-adidaski-17-i1473692036.html
o jakie zajebiste 🙂lece dziewczynki ..bo maz trabi pod domem 🙂buziaki do pozniej albo do jutra:*:*:*:**:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Chyba się położę spać, jakoś się kiepsko czuję i coś mnie głowa boli. Jutro idę na miasto sprawy pozałatwiać i na zakupy. Do jutra dziewczynki 🙂


Pa pa ja tez uciekam zaraz mezulek wraca a potem pewnie bedziemy leniuchowac hehe
Papa 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wrocilam tylko chyba nikogo nie ma....maz wrocila i pojechal do sklepu wiec znow mam chwile...rodziece szaleja dzis...zakupili nam 2 okrycia kapielowe (male niebiesko zolte i duze zolte) kocykpolarowy niebieski w pszczolki 2 czapeczki i 2 bluzeczki hehe....
A reakcja meza co do wozka jak sadzilam...stwierdzil ze to glupi pomysl zeby rodzice kupowali i ze sami kupimy...nie wiem o co mu chodzi...ja tam sie ciesze ze kupuja cos dla malegp....
eh ciezki los z facetami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
a ja wrocilam tylko chyba nikogo nie ma....maz wrocila i pojechal do sklepu wiec znow mam chwile...rodziece szaleja dzis...zakupili nam 2 okrycia kapielowe (male niebiesko zolte i duze zolte) kocykpolarowy niebieski w pszczolki 2 czapeczki i 2 bluzeczki hehe....
A reakcja meza co do wozka jak sadzilam...stwierdzil ze to glupi pomysl zeby rodzice kupowali i ze sami kupimy...nie wiem o co mu chodzi...ja tam sie ciesze ze kupuja cos dla malegp....
eh ciezki los z facetami 😜
MOZE JESZCZE UDA CI SIE GO PRZEKONAC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki! nie ma mnie tak czesto bo poki jeszcze moge i mam sile,to odwiedzam kogo zaplanowalam,i bywam to tu to tam.
wiecie co, wczesniej nie mialam problemu z jedzeniem tzn.brak mdlosci, a teraz kiedy zjem jakis produkt maczny typu pierogi,kopytka,kluski od razu robi mi sie nie dobrze, ehh a ja tak to lubie bo za mieskiem to nigdy az tak jakos specjalnie nie przepadalam.
a co do malucha to mam straszny mentlik w glowie, jest ostatnio o wiele spokojniejszy, nie jest tak ze wogole go nie czuje ale czuje go mniej i rzadziej...smutam sie 😞
no a poki co nadrobilam zaleglosci i po obiedzie ide sie polozyc. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Hej dziewczynki! nie ma mnie tak czesto bo poki jeszcze moge i mam sile,to odwiedzam kogo zaplanowalam,i bywam to tu to tam.
wiecie co, wczesniej nie mialam problemu z jedzeniem tzn.brak mdlosci, a teraz kiedy zjem jakis produkt maczny typu pierogi,kopytka,kluski od razu robi mi sie nie dobrze, ehh a ja tak to lubie bo za mieskiem to nigdy az tak jakos specjalnie nie przepadalam.
a co do malucha to mam straszny mentlik w glowie, jest ostatnio o wiele spokojniejszy, nie jest tak ze wogole go nie czuje ale czuje go mniej i rzadziej...smutam sie 😞
no a poki co nadrobilam zaleglosci i po obiedzie ide sie polozyc. buziaki


hussi moj mluch tez czasem jest spokojniejszy, a dzieje sie zapewne dlatego ze jest coraz wiekszy a w brzuszku ma mniej miejsca, po za tym wchodzimy w 8msc gdzie ruchy dzieci sa male.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przyszłam się przywitać i życzyć miłego wieczorku 🙂 Ja na pewno żadnych bucików nie kupuję mam po kuzynce męża pare pumek ale pewnie i tak nie założe, bo Anielce nie zakładałam a poza tym mój ortopeda uważa , że to nie zdrowe dla stópki. Tak, wiem co lekarz to pewnie opinia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie 🙂 Beatko,jeszcze Twoj mezus bedzie mial okazje cos dzidzi kupic,a tak przynajmniej zaoszczedziliscie.A przeciez wozka chyba rodzice sami nie wybierali,tylko z Twoja pomoca 🙂
My kupujemy wozek od znajomych.A tesciowie i rodzice jeszcze beda mieli okazje tez nam cos kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jest spis moich miesiaczek:
1. Daty:13 październik 2010 r. - 10 listopad 2010 r. (28 dni)
2. Daty:10 listopad 2010 r. - 08 grudzień 2010 r. (28 dni)
3. Daty:08 grudzień 2010 r. - 04 styczeń 2011 r. (27 dni)
4. Daty:04 styczeń 2011 r. - 01 luty 2011 r. (28 dni)
=======================================
Uwzgledniono próbki z ostatnich 138 dni.
Ilość wszystkich próbek:4
Średnia długość cyklu:28
Długość cyklu najdłuższego:28
Długość cyklu najkrótszego:27

dnia 2 lutego mialam ostatni okres, a kochalam sie z mezem 13 i 16 lutego. Dziewczyny pomozcie czy dobrze wyliczylam, ze dzis powinnam zrobic test??

dopiero od niedawna mam cykle po 28 dni, kiedys mialam po 30 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko123 napisał(a):
to jest spis moich miesiaczek:
1. Daty:13 październik 2010 r. - 10 listopad 2010 r. (28 dni)
2. Daty:10 listopad 2010 r. - 08 grudzień 2010 r. (28 dni)
3. Daty:08 grudzień 2010 r. - 04 styczeń 2011 r. (27 dni)
4. Daty:04 styczeń 2011 r. - 01 luty 2011 r. (28 dni)
=======================================
Uwzgledniono próbki z ostatnich 138 dni.
Ilość wszystkich próbek:4
Średnia długość cyklu:28
Długość cyklu najdłuższego:28
Długość cyklu najkrótszego:27

dnia 2 lutego mialam ostatni okres, a kochalam sie z mezem 13 i 16 lutego. Dziewczyny pomozcie czy dobrze wyliczylam, ze dzis powinnam zrobic test??

dopiero od niedawna mam cykle po 28 dni, kiedys mialam po 30 dni.


najlepiej to idz do lekarza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja miałam bardzo udany dzień 🙂
Kupiłam body, spodenki i spodenki na szelkach (nie śpioszki) - superaśne i wszystko po niskich cenach 🙂
U koleżanki było bardzo fajnie - a jej córeczka z każdym dniem jest coraz słodsza 🙂
No i wyniki badań - wszystko w porządku! Juppi! 🙂 Cukrzycy nie mam, więc ta waga z czegoś innego wynika, tarczyca nadal w porządku, jeszcze mam podwyższone leukocyty, ale to pewnie resztki infekcji, której nie doleczył antybiotyk. A już w piątek wizyta i podglądanie Małego 🙂
I jeszcze sąsiad mi dzisiaj powiedział, że zrobili miejsce w wózkowni i rowery teraz wiszą na ścianach i będzie miejsce na mój wózek i dzięki temu nie będę musiała go dźwigać na 4 piętro! Same plusy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sloneczko, sprobuj zrobic test jeszcze pod koniec tygodnia, jesli wciaz bedzie negatywny a okresu nie bedzie idz do lekarza.
Anonimosia taka wozkownia to faktycznie fajna rzecz przede wszystkim dla ciebie jako mamy, a dzien faktycznie widze udany.
A ja zegnam sie z wami brzuchatki, cosik mnie zmeczenie zlapalo. Trzymajcie sie cieplutko dobrej nocy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchy 🙂 w koncu do was zawiatałam troszke czytam ale nie bardzo mam kiedy przeprowadzilismy sie do teściów i tutaj codziennie tesciowa opiekuje sie roczna bratanica miska wiec mamy troche zabawy 🙂 junior buszuje coraz czesciej i mocniej 🙂
dzisiaj bylismy na spotkaniu organizacyjnym w szkole rodzenia i mysle ze bedzie super zostalismy podzieleni na grupy po 3 pary wiec bedzie bardzo kameralnie 🙂
Fijołku ja 27 czerwca tez stukne w trzydzieche 🙂 no i na mięsko tez nie mam ochoty zupełnie ale po ostatnich wynikach morfologii wyglada na to ze junior coraz wiecej żelaza wchłania wiec trzeba sie przemóc 🥴
słoneczko ja test robiłam kilka dni po terminie miesiaczki i wyszła druga kreska bladzienka wiec po wielu jednokreskowych testach poczekałam tydzień i zrobiłam nastepny test rowniez dwie krechy wiec zadzwonilam do lekarza i mówie a on ze ok ale na wizyte to zaprasza za jakies dwa tyg bo i tak nic nie zobaczymy a jesli bardzo sie niecierpliwie to zrobic beta hcg 2 razy co drugi dzien i to da najpewniejsza odpowiedz 🙂 a nie bolało mnie nic zupełnie wiec nie sugeruj sie odczuciami innych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...