Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzien dobry..ja juz nie spie 🙂wyprawilam meza do pracy ..dzisiaj wizyta na 8.30...jutro u dietetyka...moze dzisiaj poslucham malej serduszka 😉jezeli chodzi o lata to ja 7 lipca..33 latka wiec chyba najstarsza tutaj 🙂pozdrawiam wszystkie brzuszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelka_17 napisał(a):
Dzień doberek 🙂Dzisiaj cała noc przespałam az nie chciało sie wstac mężowi kanapek szykowac ale dałam rade 🙂[/quote heheh ja tez przespalam i wiesz ze nawet druga noc gdzie siku nie staje w nocy..az sie dziwnie z tym czuje 🙂 🙂 🙂mam nadzieje ze dzisiaj bedzie piekny i udany dzien..wczoraj zakaczyl sie dl amnie bardzo,bardzo pomyslnie 😜]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja witam porannie z pięknym słoneczkiem. Ja wczoraj o 12 robiłam lody sobie... 😮 😮 😮 😮 w thermomixie 😮 😮 1 raz miałam ochotę na lody 🥴 🥴 Mąż już w pracy, Anielka buszuje i bałagani w domu. A ja dziś miałam ciężką noc bo młodej brzuszek bolał...biedulka. Sama przyszła do nas do łóżka i tak została dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A poza tym miałam się spytać was czy wy też macie taką chcicę?? 🤔 🤔 Bo mi już wstyd ale nigdy czegoś takiego nie przeżywałam, nawet z Anielką. Ale kochać się mogę zawsze i wszędzie... Mój to korzysta teraz , że hohoho 😁 🙃 😉 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,ja sie obudzilam na siusiu i oooo...juz zasnac nie moglam...zaraz jakies sniadanko se zrobie...bo malenstwo chyba glodne bo wierci sie jak cholercia 🙂
Marinka lodow to i ja bym zjadla 🤨
co do sexu to mi w pierwszym trymestrze lekarze zabronili ze wzgledu na zagrozona ciaze,i tak mi na psyche padlo ze do tej pory sie boje...a chcice mam i owszem 🙂 ale zaspokajamy sie z miskiem innymi sposobami rownie przyjemnymi 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
witam 😉

no hej 🙂
dziewczyny przechodzac kolo lustra zauwazylam ze jakos inaczej chyba moj brzuch wyglada,tzn jakby sie juz obnizyl...takie jakies mam wrazenie patrzac w lustro,slyszalam ze sie przed porodem obniza ale ze juz???mozliwe to??? a moze ktoras tez tak juz ma???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam prannie, je tez juz na nozkach wlasnie sniadanko wcinam 🙂
A co do se-u to musze sie pozalic odkad moj maz dowiedzial sie ze jestem w ciazy mial odrzut...na 3 miechy kochalismy sie chyba 2 razy potem znow chyba 3 miesiace byly spokoju...i tydzien temu ja juz nie wytrzymalam i zaczelam obic podchody 😁 no i to go przekonalo jeszcze powiedzia "Nikos nie patrz" hahahha ale po wszystkim powiedzial ze mu jakos tak dziwnie wiedzac ze tam dzidzius jest i on sie tez boi o malego...eh....przechlapane mam co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justina1975 no wozek my z mezem mamy upatrzony a rodzice chce tylko zaplaic ja faktycznie si ciesze bo wozek to największy wydatek fakt pewnie pieniazki byśmy mieli na niego ale skoro tak to można je przeznaczyc na inne rzeczy…ale maz ma podejście ze sami kupimy…eh ja już nie wiem jak go przekonac ze to dobry pomysl moich rodzicow

Słoneczko123 może czeka jeszcze cierpliwie….ja tez pierwszy test mialam negatywny po tygodniu zrobilam drugi i pozytywny.nie stresuj się…czekaj na okres lub za tydzień zrob 2 test
Moniczka1979 mi się wydaje ze powili brzuszki będą się teraz obniżać widzisz mnie w pracy dosc dlugo nie widzieli i ja tez usłyszałam ze brzuch mi się obniżył a jestem w srodku 29 tygodnia….ale poczekamy zobczymy ja i tak ma wrazenie ze urodze z tydzien dwa wczeniej wiec chyba teraz powoli musi zaczac się brzuszek obniżać…nie wiem dokladnie lekazem nie jestem ale tak mi się wydaje…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Beatko 🙂 to mowisz ze juz powoli tak moze sie dziac... moze i tak 🙂 oby nie za wczesnie,zreszta w piatek mam wizyte to sie zapytam 🙂mam 2 nowe ciuszki dla mojego bobo dresik i pajacyk, sliczne,ach te babcie... 🙂zaraz fotki wstawie co by sie pochwalic... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 😘 🙂
Ja też na nogach...Mąż spi to mam chwilę żeby poszperać w necie i do Was zajrzeć 🙂Wczoraj cały dzien na nogach także jak położyłam ię do łóżka to moment zasnełam.Wędrówki po sklepach mnie wykonczyły.Wrócilismy do domu po 15,wzięłam sie z obiad,nie zdąrzyłam ogarnąć i odpocząć po i pojechałam na wybory,mieszkam na wsi i we wsi sołtysa wybierali heh...potem żałowałam że pojechłam bo strasznie dużo ludzi,co chwil ktoś mnie trącał,popychał albo macał brzuch, a ja tego nie lubię.Wkurza mnie jak ktoś dotyka mojego brzucha,nAwet jak to jest mama.PoZwolenie ma mąż i mój braciszek mały 🙂
Dzis też cięzki dzień,nie długo znów zakupy,mąż do pracy dziś jedzie 😞a ja znów sama zostanę,ale juz nie długo remoncik skończą....podoba mi sie pokoik małego 🙂ładnie wyszedł...
Ale Was zanudzam dziś...ojej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img836.imageshack.us/i/02032011157.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5845/02032011157.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img577.imageshack.us/i/02032011160.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8476/02032011160.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczka 1979[/b ]ale super ciuszki...sudenka normalnie...juz by sie chcialo maluszki w to ubierac hehe
jolajcil to bardzo madre rzeczy wyczytal musze tez poszerac o tym w necie albo sma mu powiedziec moze to cos da 😆 chociaz teraz jak sie dowiedzial jeszcze ze to spojenie mi sie rozchodzi to sadzi ze to tez od sex-u hehe bo we wtorek sie kochalismy w srode mielismy wizyte tydzien temu...eh ten moj mezczyzna na wszystko ma odpowiedz hehe
Manki nie zanudzasz co ty kochana powiem ci ze ja tez tak mam ze brzuszka moze tylko tatus dotykac....ostatnio jego kolega chcial dotknac czy kopie to troche powarczalam ale sie zgodzila..co to maluszek w zoo jest do ogladania czy co....eh a jak sie urodzi i kazdy bezie chcial go wzic na rece chyba pogryze..serio zeby mu krzwdy nie zrobili bedzie chyba zakaz...


Oj ale sie dzis rzpisuje hehe ja t dopieo was zanudze....wlasnie wloskie umylam ide dresik wciagnac i so skarbowki musze jechac a potem na szybko kawke do psiapsiolki dawno zesmy sie nie widzialy tydzien ehe a oni teraz zajeci przygotowaniami do slubu jade zobaczyc czy im czegos nie potrzeba 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczka 1979[/b ]ale super ciuszki...sudenka normalnie...juz by sie chcialo maluszki w]to ubierac hehe
jolajci
l to bardzo madre rzeczy wyczytal musze tez poszerac o tym w necie albo sma mu powiedziec moze to cos da chociaz teraz jak sie dowiedzial jeszcze ze to spojenie mi sie rozchodzi to sadzi ze to tez od sex-u hehe bo we wtorek sie kochalismy w srode mielismy wizyte tydzien temu...eh ten moj mezczyzna na wszystko ma odpowiedz hehe
Manki nie zanudzasz co ty kochana powiem ci ze ja tez tak mam ze brzuszka moze tylko tatus dotykac....ostatnio jego kolega chcial dotknac czy kopie to troche powarczalam ale sie zgodzila..co to maluszek w zoo jest do ogladania czy co....eh a jak sie urodzi i kazdy bezie chcial go wzic na rece chyba pogryze..serio zeby mu krzwdy nie zrobili bedzie chyba zakaz...


Oj ale sie dzis rzpisuje hehe ja t dopieo was zanudze....wlasnie wloskie umylam ide dresik wciagnac i so skarbowki musze jechac a potem na szybko kawke do psiapsiolki dawno zesmy sie nie widzialy tydzien ehe a oni teraz zajeci przygotowaniami do slubu jade zobaczyc czy im czegos nie potrzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik no moj to mn ie namawia na różne sposoby ale na to nie wpadł 😁
Moniczko sliczne ubrankaa,ja jak przyjechałam do domu to czekały na mnie 3 torby ciuszków od koleżanki i 2 paczki z allegro.Wczoraj kupiłam jeszcze wanienkie dlla Maluszka,taką zwykła,zastnawiam sie nad tym stelażem do wanienki jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki siemanko lobuzie 😉widze ze nie mozesz bez brzuszka wytrzymac?? 😁
kochana ja tez mam juz ciuszkow ze 4 torby,ale wiesz babcia ci nie przejdzie obojetnie przy czyms takim 🙂 a mowilam ze juz ciuszkow starczy,i tak pewnie nie zdaze wszystkich zalozyc tyle tego mam hehehe ale dobrze niech sie ciesza,i lepiej miec troche wiecej niz za malo 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCILAM OD LEKARZA 🙂posluchalam serduszka Ani okolo 20 minutek...wszystko oki 😉jutro mam wizyte nastapna..u dietetyka i u ginekologa juz co tydzien teraz na kontrole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...