Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
WROCILAM OD LEKARZA 🙂posluchalam serduszka Ani okolo 20 minutek...wszystko oki 😉jutro mam wizyte nastapna..u dietetyka i u ginekologa juz co tydzien teraz na kontrole 🙂

czesc OLCIA[color=blue][/color]
juz co tydzien masz wizyty??u nas chyba tak nie ma...dobrze ze wszystko ok,ciesze sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
WROCILAM OD LEKARZA 🙂posluchalam serduszka Ani okolo 20 minutek...wszystko oki 😉jutro mam wizyte nastapna..u dietetyka i u ginekologa juz co tydzien teraz na kontrole 🙂

czesc OLCIA[color=blue][/color]
juz co tydzien masz wizyty??u nas chyba tak nie ma...dobrze ze wszystko ok,ciesze sie...
cala ciaze mialam co 2 tyg..a teraz co tydzien..sluchanie serca dziecka i kontrola wymairow dziecka,waga i polozenie..wyniki moczu itp...wiesz ja stracilam dwie ciaze w 16 i 18 tyg dlatego jestem pod opieka..i do tego teraz cukrzyca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Majóweczki,

Ola, cieszę się, że wszystko OK z Tobą i z Anią 🙂

Odnośnie seksu - też miałam i mam wielką ochotę, nawet większą niż przed ciążą 🤪, ale ostatnie 3 tygodnie pościmy co doprowadza mnie do szału i mam nadzieję, że w piątek lekarz da zielone światło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do macania brzucha przez inne osoby,nawet te bliskie to tez za tym nie przepadam...
dziewczyny a co myslicie o glaskaniu brzucha???chodzi mi o to ze slyszalam gdzies ze jak sie glaszcze brzuch to moze to byc przyczyna przedwczesnego porodu...
a ja tak czesto glaskam mojego brzucholka... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
co do macania brzucha przez inne osoby,nawet te bliskie to tez za tym nie przepadam...
dziewczyny a co myslicie o glaskaniu brzucha???chodzi mi o to ze slyszalam gdzies ze jak sie glaszcze brzuch to moze to byc przyczyna przedwczesnego porodu...
a ja tak czesto glaskam mojego brzucholka... 🤢

no co ty serio? ale tak bylo gdzies napisane czy slyszalas? bo ja to chyba 100razy na minute glaszcze brzuszek a jak juz leze to wogole...a to takie brzujemne i maly wtedy dokazuje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Anonimosia...co do seksu to ja zawsze bylam z tych z temperamentem heheh 😁...teraz jak jestem w ciazy tez mam naloty..tylko maz sie troche boi,ale ja go zawsze przekonam szybko ze nie ma czego 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
dziekuje Anonimosia...co do seksu to ja zawsze bylam z tych z temperamentem heheh 😁...teraz jak jestem w ciazy tez mam naloty..tylko maz sie troche boi,ale ja go zawsze przekonam szybko ze nie ma czego 🙂 🙂 🙂


Ola ty spryciaro....ja chyba az tak nie dzialam na meza 😁 nie na zartuje... tez jestem z tych co maja straszny temperament ale w ciazy jakos spokojniejsza jestem az dziwne.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko kochana za Tobą już się stęskniłam 😜<żartuje>Tęskno za brzuszkiem i za Wami,pozniej myślę poł dnia co tam u Was...a co do ciuszkow to masz rację 😉Ja myslę czy dodatkowego mebelka nie będzie trzeba kupić bo gdzie ja to pomieszcze.
Olu cieszymy się że wszystko dobrze z Toba i Twoją ANIĄ 😁Oby tak dalej..
Ewelko witaj
Beatko miłego dzionka 😜

Przsyłam Wam kopniaki od Oskara...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
co do macania brzucha przez inne osoby,nawet te bliskie to tez za tym nie przepadam...
dziewczyny a co myslicie o glaskaniu brzucha???chodzi mi o to ze slyszalam gdzies ze jak sie glaszcze brzuch to moze to byc przyczyna przedwczesnego porodu...
a ja tak czesto glaskam mojego brzucholka... 🤢

no co ty serio? ale tak bylo gdzies napisane czy slyszalas? bo ja to chyba 100razy na minute glaszcze brzuszek a jak juz leze to wogole...a to takie brzujemne i maly wtedy dokazuje 🙂 🙂

wiesz co slyszalam bodajze w szpitalu jak lezalam,nasluchalam sie roznistych opowiesci...i jakis czas temu gdzies czytalam o tym na jakims innym forum,jak jedna tez o to pytala bo jej ktos tez tam tak powiedzial...i teraz mi sie o tym przypomnialo jak zaczelyscie temat dotykania brzucha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola to dobrze, że z Twoją Anią wszystko dobrze. Kurczę zazdroszczę Ci , że masz tak często wizyty przynajmniej można sprawdzać czy wszystko ok i być spokojniejszym.

Co do macania brzuszka to może tylko rodzina dotykać ale i tak zawsze się pytają czy mogą 🙂 A i prawie zawsze pozwalam im.
Uwielbiam jak mąż się przytula i gada do niego per Pan dzidzi 😜 😜 😁 😁 a Anielka podłapuję temat i mówi do brzuszka DZIUDZIU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
witajcie brzuchollki..:*
Fijolku mam pytanie czy możesz mi powiedzieć kto prowadzi Twoją ciąże i gdzie przyjmuje..? Z góry dziękuje..:*

hej, moja ciaze prowadzi Dr. Leszek Gottwald. Przyjmuje m.in. w Salve na A. Struga i na Łokietka oraz w Remedium. pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
Ola to dobrze, że z Twoją Anią wszystko dobrze. Kurczę zazdroszczę Ci , że masz tak często wizyty przynajmniej można sprawdzać czy wszystko ok i być spokojniejszym.

Co do macania brzuszka to może tylko rodzina dotykać ale i tak zawsze się pytają czy mogą 🙂 A i prawie zawsze pozwalam im.
Uwielbiam jak mąż się przytula i gada do niego per Pan dzidzi 😜 😜 😁 😁 a Anielka podłapuję temat i mówi do brzuszka DZIUDZIU Marina
Marinka a wiesz jaka gorka jest wielka jak sie idzie do lekarza??jak dochodze do doktora to mam ochote rozebrac sie do naga 😉 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola z moja uroda prosze cie hehe widzisz nawet niestety to nie dziala moj maz mnie teraz odstawil dla dobra synka hehe....w sumie jesli da synka to mu wybacze a o dziwo jakos bardzo nie brakuje mi sex-u wiec jest znosnie ehhe 🙂 🙂
dobra dziewczynki lece juz sie prawie ogarnelam ide wloski wyprostowac i spadam pozalatwiac sprawy 🙂 🙂 do pozniej buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Moniczka ja tez coś tam słyszałam o tym głaskaniu ale jakoś nie moge się powstrzymać i nie zamierzam w sumie 🙂

no wlasnie ja tez nie umiem sie powstrzymac...zreszta chyba zadna z nas... 🙂
a jeszcze wracajac do sexu to slyszalam ze podobno bardzo dobrze wplywa na porod,w sensie ze warto przed samym porodem sie pobzykac,ze wtedy porod lzejszy...jakos tak... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ola to dobrze, że z Twoją Anią wszystko dobrze. Kurczę zazdroszczę Ci , że masz tak często wizyty przynajmniej można sprawdzać czy wszystko ok i być spokojniejszym.

Co do macania brzuszka to może tylko rodzina dotykać ale i tak zawsze się pytają czy mogą 🙂 A i prawie zawsze pozwalam im.
Uwielbiam jak mąż się przytula i gada do niego per Pan dzidzi 😜 😜 😁 😁 a Anielka podłapuję temat i mówi do brzuszka DZIUDZIU
Marinka a wiesz jaka gorka jest wielka jak sie idzie do lekarza??jak dochodze do doktora to mam ochote rozebrac sie do naga 😉 🙂 🙂 🙂


Ha ha 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge..no nie moge...trzymajcie mnie!!!!mowilam tesciowej od 6 tyg ciazy ze corka bedzie Anna...miesiac temu wyslala mi ksiazke z imieniami dla dzieci ...bo mowi moze inne dassz 😠 teraz dzwoni i mowi ..znajoma ma wozek za 50 euro...no to co kupie dzisiaj..ja mowie ale nie ja nie chce..a ona a co tam nie chcesz...porabalo babe!!!nie znosze jej!!! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień doberek Brzuszkom majowym.....

A za mna polowa nocy nie przespanej, czasami spie jak suseł a czasami jakos nie moge sie ułożyć, maluszek od ranka buszuje w brzuszku,wiec az milutko....

Pozdrawionka i Mielgodzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
nie moge..no nie moge...trzymajcie mnie!!!!mowilam tesciowej od 6 tyg ciazy ze corka bedzie Anna...miesiac temu wyslala mi ksiazke z imieniami dla dzieci ...bo mowi moze inne dassz 😠 teraz dzwoni i mowi ..znajoma ma wozek za 50 euro...no to co kupie dzisiaj..ja mowie ale nie ja nie chce..a ona a co tam nie chcesz...porabalo babe!!!nie znosze jej!!! 😠 😠 😠

hehehe dobre...to niech kupi i niech ma u siebie w domu,jak bedziesz do niej w odwiedziny jechac to nie bedziesz musiala swojego ladowac i wiezc do niej...hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...