Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Fijolek, justiks, Kasiagwiazdka, dziękuję! 😘 Też się cieszę, że wszystko OK, zwłaszcza po ostatnich przejściach.

Kasiagwiazdka , bardzo fajny ten dywanik, ale drooogi jak na taką małą rzecz 😞

Ja wracam do porządków, a jak mąż wróci będziemy jechać na zakupy - muszę sobie kupić dres 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Fijolek, justiks, Kasiagwiazdka, dziękuję! 😘 Też się cieszę, że wszystko OK, zwłaszcza po ostatnich przejściach.

Kasiagwiazdka , bardzo fajny ten dywanik, ale drooogi jak na taką małą rzecz 😞

Ja wracam do porządków, a jak mąż wróci będziemy jechać na zakupy - muszę sobie kupić dres 😁



Anonimosiu! tutaj w Niemczech, jak ogladalam dywaniki dla dzieci, to musialabym zaplacic ponad 100 euro, wiec ten jeszcze mi sie oplaca! a chyba ten Mis jest dobrej jakosci, wiec dlatego cena troszke wieksza! bo po 100 zl tez sa, ale jeszcze mniejsze i gatunkowo moze nie za ciekawe 🤢 a taaakiego slodkiego Misia tutaj w Niemczech nie widzialam nigdzie! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuszki ponownie....ja dzis mam taki twardy brzuszek,maly sie naprezyl ze az malo przyjemnie...polezalam troszke i nieco lepiej...kreci sie teraz,jakies piruety...hehehe
kasia fajowy dywanik,milusi taki misiaczek... 🙂
fijolek a mi lekarz juz drugi w ciagu m-ca powiedzial ze dziecka na tym etapie raczej juz sie nie mierzy...bo raczej jest to niemozliwe...a tez chcialam wiedziec...no coz...i ze wloski widac na usg????masz jakas fotke bo az ciekawa jestem jak to wyglada ...
anula wspolczuje ci tej grypy,cos okropnego...zycze szybkiego powrotu do zdrowka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
wrocilam babolki tesknilyscie 😜 alez mam dzis dobry humor hehe procz tego ze znow okrutnie krocze boli i taka brzydka pogoda to jest swietnie 🙂 🙂

czesc kreci dupko ty moja 😜 😜 ty chyba najbardziej tesknilas co 🙃 hehe


ja tesknilam hhihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
wrocilam babolki tesknilyscie 😜 alez mam dzis dobry humor hehe procz tego ze znow okrutnie krocze boli i taka brzydka pogoda to jest swietnie 🙂 🙂

czesc kreci dupko ty moja 😜 😜 ty chyba najbardziej tesknilas co 🙃 hehe

hejka beti
no a jak myslisz?? 🙂 tesknilam i to jak...hehehe lap buziaka 😘
no ci powiem ze pogoda do dupy...mielismy isc na spacer ale az sie nie chce...
i do tego maly sie tak rozpycha ze wole troche dzis polezec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinko Ty to masz fajnie 🙂 na dzialeczce! mmmm 🙂 jeszcze do tego wszyscy sprzataja,a Ty masz luz blues! 😜 super!

no dywanik drogawy 😮, ale taki niespotykany i akurat idealnie pasowalaby do pokoiku malego, bo urzadam pokoik wlasnie w tych kolorkach ( z dodatkiem blekitu i pomaranczu- mam kanape pomaranczowa i chce ja narazie zostawic tam- w razie odwiedzin rodzinki, zeby bylo gdzie spac) i pokoik z motywami MISIA ( na poscieli i na scianie jednej tez ) 🙂
wiec pasowalby chyba super! bo tutaj nigdzie takiego nie widzialam! 🥴 a "normalne" sa jeszcze 2,3 razy drozsze! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jej Justik a mi zie banan zrobil ze ty tez tesknilas kochana za mna 🙂 😜
Monia to podziwiam cie ze ci sie wogole chcialo bo ja dzis swojej dupki chyba z domku nie rusze wiatrzysko u nas straszne wiec na spacery nie bardzo i tak jakos szaro jakby mialo padac wrrr...chce juz wiosne i lato 🙂 a moj maluszek jak tylko usiadlam do laptopa tez zaczal sie rozpychac pod prawe zebro ajc....to akurat boli... 🥴 a wczesnij tak slodko sie wiercil ze caly brzuch mi chodzil ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
hehehe Beatko- fajnie nazywasz Moniczke!! KRECI DUPKA 🙂 a to czemu tak?? lubi tanczyc i krecic dupka ?? 😜 hehe 🙂


Kochana no jakbys zgadała hehe 😁 ostatnio tancowala przy zlewie i potem pomylilam jej rok urodzenia (za co znow przepraszam bo mnie zjebala ze ja postarzylam hehe) i ostanowilam ze nie bede sie zwracac na forum do niej po nicku tylko kreci dupka 😜 Ale monia wie ze to tak na zarty zeby jej slodko bylo 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
hehehe Beatko- fajnie nazywasz Moniczke!! KRECI DUPKA 🙂 a to czemu tak?? lubi tanczyc i krecic dupka ?? 😜 hehe 🙂


Kochana no jakbys zgadała hehe 😁 ostatnio tancowala przy zlewie i potem pomylilam jej rok urodzenia (za co znow przepraszam bo mnie zjebala ze ja postarzylam hehe) i ostanowilam ze nie bede sie zwracac na forum do niej po nicku tylko kreci dupka 😜 Ale monia wie ze to tak na zarty zeby jej slodko bylo 🙂 😘

😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ponownie
Dziewczynki widze że ruchy mojego Maluszka są normalne 🙂Tylko ostatnio ich miej ale to chyba dlatego że ja ciagle w ruchu... 🤨
Anonimosia ciesze sie że z Toba i Waszym Tomkiem wszystko ok,oby tak dalej 🙂
Kasiagwiazdka dywanik słodziutki tylko cena,ale może jest wart tych pieniędzy...nie przekonasz się dopóki nie kupisz 😜
Nasz Oskar ma zielonkawy pokoik 😜
Moniczko witaj kochaniutka i łap buziaka 😘 😘 😘
Beatko ja tęskniłam i za Tobą i resztą dziewuszek 😜
Marinko,Hussi może dołończę do Was i do Fijolka i też będe kwietnióweczką 🤨zobaczymy...

My juz po obiadku...teraz bedziemy odpoczywać choć kusi mnie zeby jakieś ciasto upichcić,ale poki co poodpoczywam a potem pomysle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki witaj kochana 🙂 a co do pichcenia ciasta to tez os dzis za mna chodzi ale boje sie bo ostatnio moje ciasto mi nie wyszlo nie dosc ze zakalec to twarde jak skala....az w z szoku wyjsc nie moglam...i teraz sie boje piec jakiekolwiek..mysle znow dzis o rogalach 🤪 Kasiagwiazdka apeptytu mi narobila hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Manki witaj kochana 🙂 a co do pichcenia ciasta to tez os dzis za mna chodzi ale boje sie bo ostatnio moje ciasto mi nie wyszlo nie dosc ze zakalec to twarde jak skala....az w z szoku wyjsc nie moglam...i teraz sie boje piec jakiekolwiek..mysle znow dzis o rogalach 🤪 Kasiagwiazdka apeptytu mi narobila hehe


Rogaliki to i za mną chodzą ale tego to sie nie podejmuje heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Witajcie ponownie
Dziewczynki widze że ruchy mojego Maluszka są normalne 🙂Tylko ostatnio ich miej ale to chyba dlatego że ja ciagle w ruchu... 🤨
Anonimosia ciesze sie że z Toba i Waszym Tomkiem wszystko ok,oby tak dalej 🙂
Kasiagwiazdka dywanik słodziutki tylko cena,ale może jest wart tych pieniędzy...nie przekonasz się dopóki nie kupisz 😜
Nasz Oskar ma zielonkawy pokoik 😜
Moniczko witaj kochaniutka i łap buziaka 😘 😘 😘
Beatko ja tęskniłam i za Tobą i resztą dziewuszek 😜
Marinko,Hussi może dołończę do Was i do Fijolka i też będe kwietnióweczką 🤨zobaczymy...

My juz po obiadku...teraz bedziemy odpoczywać choć kusi mnie zeby jakieś ciasto upichcić,ale poki co poodpoczywam a potem pomysle...

manki lobuziaro... juz ty mi tu o ciachach nic nie pisz...hehehe bo znowu ochoty tylko narobisz... 🙂 a mi tez cos sie poprzestawialo....jak moglam to ochoty nie mialam na slodkie,teraz jak raczej nie moge to bym chetnie cos zjadla...tak mi sie chce np wz-etki... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
a ja jakies ciasto z owocami bym zjadla albo rogaliki mmmm chyba jezyk do dupci mi ucieknie i cos czuje ze niedlugo w kuchni wyladuje 😜

dobrze ze tu gdzie wynajmujemy piekarnik niesprawny..hehehe to nawet mozliwosci nie mam...i dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...