Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mi tez nic nie mowili o liczeniu ruchow, a podobno juz teraz mozna wiedziec jakie bedie dziecko jak sie urodzi na podstawie wlasnie uchow czy bedzie spokojne czy aktywne 😉 chyba nasze wszystkie dadza nam popalic po urodzeniu ;p
ja dzis w nocy mialam bole w dole takie klucie kolo macicy, a teraz bole takie jak na miesiaczke.
dzisiaj biore sie za liste wyprawki bo nie mam jeszcze nic do niej potrzebnego i zakupionego 😮
marinka mam pytanie jaka lekarz pokazal Ci pozycje do spania zeby glowka dziecka nie spadala w dol?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Gosiu odpocznij, jak CIe boli... tez tak miałam i poki co przeszło.. ale nie bolało mnie jak na okres.. a brzuch Ci wtedy twardnieje ???


twardnieje... a jak brzuch mnie zaczal kluc to mialam wrazenie jakby glowka mi sie osunela. jak sie zerwalam z lozka to malo co nie spadlam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Gosiu odpocznij, jak CIe boli... tez tak miałam i poki co przeszło.. ale nie bolało mnie jak na okres.. a brzuch Ci wtedy twardnieje ???


twardnieje... a jak brzuch mnie zaczal kluc to mialam wrazenie jakby glowka mi sie osunela. jak sie zerwalam z lozka to malo co nie spadlam 🤢


kochana ja mam dzis podobnie klucie chyba od macicy i bole na dole jak na okres...ale brzuszek mi wtedy nie twardnieje a w przerwach bolu maly tak kopie w zebra ze strasznie boli....;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki! u nas dzisiaj szaro i pochmurnie ale cieplo wiec wietrze mieszkanko. ja juz po sniadanku i spacerze z psem, i zaraz ogarniam mieszkanko.
co do ruchow dziecka to nic mi lekarz nie kazal liczyc, powiedzial tylko ze gdyby dluzej nie byly odczuwalne radzi pojechac na kontrole do szpitala, no i raz mi sie zdarzylo na szczescie maluszek okazal sie byc leniwy i tyle 🙂
co do torby do szpitala to ja teoretycznie powinnam juz ja spakowac ale nie robie tego bo nie mam jeszcze duzo rzeczy, glownie dla siebie, mysle ze pod koniec marca dopiero, i ze to bedzie odpowiedni czas.
te ktore maja remonty, glowa do gory pomyslcie jak bedzie po nim 🙂 a mnie tez chyba czeka pzeprowadzka ale dopiero blizej czerwca, tesciowie chca nam oddac osobna cala gore swojego domu no i wciaz sie nad tym zastanawiam...ale wazniejszy jest dla mnie maluch jakby co zatrudnie do tego wszystkiego mojego malzonka 🙂
no to jestem na bierzaco, a teraz zegnam poki co ale jeszcze sie dzis odezwe, napewno, buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja padam,spac mi sie strasznie chce,a nie moge,musze czekac bo hydraulik cos tam przy kranie robi i ma ustalic kiedy przyjdzie i mi wszystko dokladnie zrobi...podlaczy wszystko w lazience itp.
No i dzis popoludniu musze isc i sie umowic z gosciem co szafki bedzie nam do kuchni robil...a mam lenia i nic mi sie nie chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam zod lekarza..pani doktor mnie pochwalila za diete i ze cukry pieknie 🙂insulinka pomaga i trzyma w normie wszystko 😉oby tylko moja kruszynka byla zdrowiutka...co do liczenia ruchow tez mi nie kazal moj doktor..narazie nie musze liczyc..ale moja Aneczka spokojniutka jest 😉schudlam 2 kg na diecie ktora dostalam i teraz ponoc moge troche schudnac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😘

Ola super! Cieszę się i mam nadzieję, że będziesz już spokojniejsza 🙂


fijolek znam temat remontów itd...
My wprowadziliśmy się do domku w grudniu, ale dom cały czas wygląda jak w remoncie...ehhh


Aneczka ja też lubię ten numer! 🙂

A ja ostatnio zasłuchuje się, a raczej puszczam Dzidkowi http://teledyski1900202900.wrzuta.pl/audio/8UpVJWYmAoy/pectus_-_wiosna
Ten numer towarzyszy nam od początku ciąży, bo akurat nowa płyta pojawiła się kiedy dowiedzieliśmy się, że jesteśmy w ciąży...
No i ten tekst mi tak pasuje... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...