Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

Justynka ale fajnie..mi tez tak szaleje 🙂 w weekend sie przeprowadzam...masakra 🤪 🤪 🤪 te pakowanie,meble,tapetowanie jezu ja chyba padne..jak ja dam rade??????? 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

justiks23 napisał(a):
Olcia ty bys nie dala rady heheheheh 🤪
no tak ale wiesz ile tego pakowania 😞 i ja tu sama maz w pracy...wieczorem wraca..normalnie sie zalamac mozna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo tego, że czasami boli jak się wypina to uwielbiam to i będzie mi tego brakowało jak się kruszyna urodzi...
a mój Niuniuś mam właśnie czkawke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
Olcia ty bys nie dala rady heheheheh 🤪
no tak ale wiesz ile tego pakowania 😞 i ja tu sama maz w pracy...wieczorem wraca..normalnie sie zalamac mozna 😞


kobieta zawsze daje rade a w ciazy to juz wogole 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenka222 napisał(a):
Olcia dasz rade... 🙂 jesteśmy z Tobą...żebyś mieszkała bliżej to wszystkie byśmy wpadły i raz dwa byś się uwinęła z pakowaniem... 😉
hehehehAntenka,Justynka-dziekuje heheh ..no jakos dam rade..no musze.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola1978 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Olcia dasz rade... 🙂 jesteśmy z Tobą...żebyś mieszkała bliżej to wszystkie byśmy wpadły i raz dwa byś się uwinęła z pakowaniem... 😉
hehehehAntenka,Justynka-dziekuje heheh ..no jakos dam rade..no musze.. 😜

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja tez sie biore za robote...moze sie rozkrece troche bo jjak narazie to chodze zakrecona jak nalesnik 😁moze Monika pozniej wpadnie na forum to da jaiegos kopa na zaped 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola1978 napisał(a):
i ja tez sie biore za robote...moze sie rozkrece troche bo jjak narazie to chodze zakrecona jak nalesnik 😁moze Monika pozniej wpadnie na forum to da jaiegos kopa na zaped 😁 😁


udanego i miłego rokręcania...heheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie uciekły sprzątać,a ja właśnie usiadłam odpocząc bo znow krocze boli i kuje i w ogole 😞
Oluś jak już dziewcynki pisaly napewno sobie poradzisz kochana,jakos to bedzie...musi byc.Ja przewiduje ze najpozniej w polowie kwietnia wprowadximy sie na swoje.
Hussi ja ostatnią wizyte mialam 9 marca i kolejna za miesiac...widac kak wszystko jest ok nie potrzeba czesciej.
Antenka super foteczka waszego synusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was kochane...
jestem juz....w miare sie wyspalam...zjadlam juz nawet sniadanko....ale chorubsko zbliza sie chyba wielkimi krokami...katara jakiegos juz dostalam...eh...zaraz se zaserwuje nastepna herbatke,gorzka niestety...
a poza tym to Antenka swietne te ujecia z 3D twojego szkraba... 🙂slodziaki,szkoda ze moj sie chowal tyle razy i nie mam takich fotek....eh...
justi super nagranko...mi az tak nie faluje brzuch,jedynie po prawej stronie tylko...i tez jak chcialam to nagrac to sie maly uspokoil...hehehe
Olcia chcesz kopa???? no problemos...nastaw sie... 😁
a moj maly dzis jakis spokojny...w ogole sie jeszcze nie ruszyl...chyba mocno spi,odsypia wczorajszy dzien pelen wrazen...ale juz powinno mu starczyc....mamusia sie juz martwi...
buzi buzi dla wszystkich brzuszkow 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuchole,
szaro buro za oknem no ale nic. trzeba jakos dzialac.
u nas remont w zasadzie dobiega konca, ostatnie niedobitki jakies.
zabieram sie za delikatne porzadki bo nie chce sie forsowac..

sluchajcie a co WY wiecie o obnizajacym sie brzucholu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
fijolek co do opadajacego brzucha to wiem tyle ze to jest normalne zjawisko,i ze wystepuje przewaznie w 8m-cu... 🙂tyle mojej wiedzy 😁
😘

kurcze, ja slyszalam ze obniza sie na 2-3tygodnie przed porodem. Musze jutro mojego lekarza podpytac... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
fijolek co do opadajacego brzucha to wiem tyle ze to jest normalne zjawisko,i ze wystepuje przewaznie w 8m-cu... 🙂tyle mojej wiedzy 😁
😘

kurcze, ja slyszalam ze obniza sie na 2-3tygodnie przed porodem. Musze jutro mojego lekarza podpytac... 🤢

to podpytaj....ja gdzies kiedys czytalam w necie...ale jak lezalam na patologii to bylo pare dziewczyn co byly w 8m-cu,i mialy juz brzuszki nizej,wiec by sie zgadzalo...ale to moze nie regula...moze niektorym brzuszek opada w 9 m-cu...ja np mam wrazenie ze troszke moj bebenek juz poszedl w dol...ale moze to tylko wrazenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...