Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moniczka! nie zamartwiaj sie na zapas! napewno sobie wypoczywa, albo spika 🙂 moj tez nieraz nawet nie drgnie, ale za to wieczorem daje czadu za caly dzien!!!!

Aneczka w C&A maja cudne rzeczy! ja chyba tez dzis podjade i kupie z dwa kompleciki na 62- bo sa rewelacyjne! w ogole kolorki jakie extra! dla chlopca fiolety polaczone z zoltym i biele z granatem! chcialam poczekac jeszcze, bo pewnie za 2 tygodnie, jak wejdzie znow cos nowego, tych rzeczy cena bedzie pewnie obnizona jak zawsze, ale juz moze nie byc tego rozmiaru 🤢 i to jest to ryzyko! 🙂

Antenka slodki ten Wasz Synus! super jest to 3 D!

Joma taka torba napewno sie przyda na spacerki! ja tez musze sobie jeszcze dokupic do wozeczka! prowiantu dla Naszych Pociech bedzie napewno sporo 🙃 do tego pampersy itd.... takze nie zastanawiaj sie! 🙂

Beatko usmiechnij sie! nie ma co sie dolowac! musisz byc usmiechnieta i szczesliwa bo Dzidziek Twoj wszystko odczuwa jak mama jest smutna!!! 😘

Moniczka i Ola! podziwiam Was z ta przeprowadzka! my przeprowadzalismy sie z pokoju z kuchnia na mieszkanie wieksze-98 m2- dwa lata temu! wtedy nie planowalismy od razu Dzidzi, ale moj maz od razu stwierdzil, ze bierzemy wieksze, bo pozniej znow czekalaby nas kolejna przeprowadzka! 😮 a to jednak robotki troche jest! uwazajcie tylko na siebie! nie przemeczajcie sie za duzo! 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Wismar86 moze i sliczny ale ogromny hehe...a maz no ma zdolnosci hehe widac chyba 5 podejsc robil do malunku i co chwile zmazywal ehhe...no ale chociaz sie posmialismy 🙂 🙂




No powiem Ci ze faktycznie ogromny, moj az taki duzy nie ejst,chcoicaz jak powiedziala lekarka to Dzidzia duza jak na swoj wiek... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
🙂 ruszyl sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🤪 🤪 🤪
uuuuuuuffffff......
a nawet wypial pupke i glaszcze ja wlasnie 🙂
moje kochane...jak mnie nastraszylo....a wczoraj wieczorkiem wariowal jak szalony....a tu dzis taka cisza...łoj ale juz go poczulam....co za ulga....jaka jestem happy... 🙃


no i super!!!!!!!!! a Ty juz sie zamartwialas! 😘 NIUNIA tez musi sobie podrzemac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiula juz sie uspokoilam troszke,maly dal znac mi juz... 🙂 od rana czekalam,ale juz chyba ok... 🙂
znow mi sasiad wierci na dole... 😠
co do przeprowadzki to ja nic sie nie dotykam prawie....troche pozawijalam szkla i talerze...i tyle...reszta zajmuje sie misiek,przy transporcie tez ludzie od tego beda...a tam juz na miejscu to misiek z tesciem bedzie dzialal,a ja ewentualnie rozpakuje co nieco 🙂 takze spoko....
damy rade 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko widzisz Kochana...juz dobrze.Piotrus odpoczywal.A mnie strasznie glowa rozbolala i na meza sie pogniewalam bo mnie strsznie zdenerwowal 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 eh...
Beatko śliczny brzuszek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczka uuuuuffffff 🙂

Kasia no właśnie torbę na pewno zakupię, bo to niezbędne przy Maluszku...
Ale właśnie zastanawiam się jaką...
Ta mnie kusi ceną, bo jest połowę tańsza niż ta oryginalna do X Landera http://allegro.pl/torba-do-wozka-x-lander-x-bag-1-warszawa-i1493335884.html
Swoją drogą jak dla mnie przegięcie 148zł za taką torbę! Więc pewnie zamówię tamtą - czarna uniwersalna i będzie pasować i do gondoli i do spacerówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manki napisał(a):
Moniczko widzisz Kochana...juz dobrze.Piotrus odpoczywal.A mnie strasznie glowa rozbolala i na meza sie pogniewalam bo mnie strsznie zdenerwowal 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 eh...
Beatko śliczny brzuszek 😁
to Cie pociesze z emoj od tygodnia na zjebkach leci..az mi wczoraj powiedzial ze sie boi wracac do domu 😞...i to dopiero dalo mi do myslenia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
manki napisał(a):
Moniczko widzisz Kochana...juz dobrze.Piotrus odpoczywal.A mnie strasznie glowa rozbolala i na meza sie pogniewalam bo mnie strsznie zdenerwowal 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 eh...
Beatko śliczny brzuszek 😁
to Cie pociesze z emoj od tygodnia na zjebkach leci..az mi wczoraj powiedzial ze sie boi wracac do domu 😞...i to dopiero dalo mi do myslenia 😠


🙂 Mojego to więcej niema jak jest a i na odległośc potrafi nerwy zepsuc...aj tam...zawsze cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj tez wciaz w pracy.i wczoraj mowi ze czuje sie zaniedbany 🤪 🤪 🤪 ja mowie to sie dopiero poczujesz jak sie dziecko urodzi...i tak od slowa do slowa i jaaazda..tak sie zdenerwowalam ze talerzyk od serwisu poszedl ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to ze ja w sobie trzymam,trzymam a jak wybuchne to wrrr...placze i placze i sie uspokoic niem oge i wtedy mowie ..ja chce do polski...do swoich 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Moniczka uuuuuffffff 🙂

Kasia no właśnie torbę na pewno zakupię, bo to niezbędne przy Maluszku...
Ale właśnie zastanawiam się jaką...
Ta mnie kusi ceną, bo jest połowę tańsza niż ta oryginalna do X Landera http://allegro.pl/torba-do-wozka-x-lander-x-bag-1-warszawa-i1493335884.html
Swoją drogą jak dla mnie przegięcie 148zł za taką torbę! Więc pewnie zamówię tamtą - czarna uniwersalna i będzie pasować i do gondoli i do spacerówki 🙂


joma no ta tez jest fajna! to juz sama musisz wybrac! ale tamta tansza tez jest ciekawa i czarna to tez by Ci pasowala! nie wiem czym sie roznia w srodku,tzn chodzi mi o wykonczenie, bo jezeli niczym to za orayginalna do x-landera placisz pewnie za to, ze ma napis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko fajne troszku sie posmialam,ale humor poki co sie nie poprawil,aj tam....
Olu ja mam podobnie tylko ja to nawet się ze swoim niemam kiedy poklocic,klocimy sie jak juz przez tel albo smsy he
Lece zjem cosik i poleze troszku,moze mi sie lepiej zrobi;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
🙂 ruszyl sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🤪 🤪 🤪
uuuuuuuffffff......
a nawet wypial pupke i glaszcze ja wlasnie 🙂
moje kochane...jak mnie nastraszylo....a wczoraj wieczorkiem wariowal jak szalony....a tu dzis taka cisza...łoj ale juz go poczulam....co za ulga....jaka jestem happy... 🙃


Super... alarm odwołany !!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
🙂 ruszyl sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🤪 🤪 🤪
uuuuuuuffffff......
a nawet wypial pupke i glaszcze ja wlasnie 🙂
moje kochane...jak mnie nastraszylo....a wczoraj wieczorkiem wariowal jak szalony....a tu dzis taka cisza...łoj ale juz go poczulam....co za ulga....jaka jestem happy... 🙃


Super... alarm odwołany !!! 😘

Anula no i humorek odrazu lepsiejszy...hihihi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...