Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczynki....ja dzis od 4 nie spie....wstalam siusiu i juz nie zasnelam...na 7.40 mialam wizyte,zrobil mi posiew z szyjki-malo przyjemne...i zapytalam sie o szyjke...jest ok,jest zamknieta i ma 39mm...no i powiedzial ze jak dobrze pojdzie to jeszcze jedna wizyta tylko 21.04.. 🤢
okolo 8.30 ruszylismy na karowa do szpitala....i tam pol dnia....najpierw mialam pierwsze moje ktg 🙂...potem wypozyczenie glukometru i lekki instruktarz...pozniej spotkanie z diabetologiem,troche sie zeszlo...potem przyszla jakas mlodziudka pani gin i przeprowadzala wywiad szczegolowy...pozniej znow musialam sie rozkraczyc do posiewu...eh...gdybym wiedziala ze bede miala posiew w szpitalu dzis to bym u siebie nie robila,a tak 2 w tym samym dniu....a najgorsze bylo to ze po tym wszystkim 2godz siedzenia i czekania na wypis....pani doktor dajac wypis powiedziala mi ze juz za 2tyg musze zaczac regularnie chodzic na ktg...
i ze jak do 26.04.[pierwszy moj termin]nie urodze to mam sie stawic do szpitala na wywolanie w dniu terminu... 😮 i wychodzi na to ze za miesiac moge sie juz rozpakowac... 🤢 😮 troszke sie zaczelam bac..... 🤔
a moral z tego taki ze godz temu dotarlam do domu,zziebnieta,bo przewialo mnie porzadnie...do tego jestem zmeczona jak cholera,spiaca i ogolnie kiepsko sie czuje....
mam nadzieje ze chora nie bede....
pozdrawiam wszystkie brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/Otto-OttoDe-Site/de_DE/-/EUR/OV_DisplayProductInformation-ProductRef?ArticleNo=335516&ProductRef=335516Y-0&ShopID=sh17026705sp5744256&ls=0#lmPromo=la,1,hk,sh3023472,fl,Z1_S1_ST_Artikel_Textlink


ja tez kupilam posciel z firmy Zolner! Kobitka mowila, ze sa jakosci super!
i w dotyku ta posciel jest rewelacyjna! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
czesc dziewczynki....ja dzis od 4 nie spie....wstalam siusiu i juz nie zasnelam...na 7.40 mialam wizyte,zrobil mi posiew z szyjki-malo przyjemne...i zapytalam sie o szyjke...jest ok,jest zamknieta i ma 39mm...no i powiedzial ze jak dobrze pojdzie to jeszcze jedna wizyta tylko 21.04.. 🤢
okolo 8.30 ruszylismy na karowa do szpitala....i tam pol dnia....najpierw mialam pierwsze moje ktg 🙂...potem wypozyczenie glukometru i lekki instruktarz...pozniej spotkanie z diabetologiem,troche sie zeszlo...potem przyszla jakas mlodziudka pani gin i przeprowadzala wywiad szczegolowy...pozniej znow musialam sie rozkraczyc do posiewu...eh...gdybym wiedziala ze bede miala posiew w szpitalu dzis to bym u siebie nie robila,a tak 2 w tym samym dniu....a najgorsze bylo to ze po tym wszystkim 2godz siedzenia i czekania na wypis....pani doktor dajac wypis powiedziala mi ze juz za 2tyg musze zaczac regularnie chodzic na ktg...
i ze jak do 26.04.[pierwszy moj termin]nie urodze to mam sie stawic do szpitala na wywolanie w dniu terminu... 😮 i wychodzi na to ze za miesiac moge sie juz rozpakowac... 🤢 😮 troszke sie zaczelam bac..... 🤔
a moral z tego taki ze godz temu dotarlam do domu,zziebnieta,bo przewialo mnie porzadnie...do tego jestem zmeczona jak cholera,spiaca i ogolnie kiepsko sie czuje....
mam nadzieje ze chora nie bede....
pozdrawiam wszystkie brzuszki 😘


ojjj no to napewno te posiewy nie byly mile 😮
zrob sobie goracej herbatki z cytrynka i miodem i zmykaj kochana do lozeczka! dzien mialas ciezki, wiec wypocznij troszke!
a co do rozpakowania to akurat na Swieta! bedziesz miec Kurczaczka Malego! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Monis,tak wczesnie! Ja mam termin na 5 maja,alle jutro do ginekologa idziemy,ale mam nadzieje,ze tak szybko nie rozpakuje,bo mam jeszcze mase na glowie 😮

tak mam pierwszy termin z OM na 26.04....powinno byc pozniej ale nic...zobaczymy...
dzis jedna z nas"cukrowych" tam w szpitalu,co 4 ciaze ma i kazda z cukrzyca,mowila ze kobiety z cukrzyca powinny raczej troszke wczesniej jednak rodzic...bo podobno przy cukrzycy moga byc wieksze troszke dzieci[np.ponad 4kg] i wtedy porod moze byc ciezszy....podobno dlatego nam tlumaczyla ta lekarka ze jak do terminu nie urodzimy to na wywolanie zeby nie przenosic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Kasiu,to wspaniale! Teraz wiem,ze zamowilam cos fajnego 🙂 Juz sie nie moge doczekac,jak posciel przyjdzie! A tak lece na poczte odebrac moja Stillkissen..moze wreszcie sie w nocy wyspie 😉


napewno zamowilas rzecz bardzo dobra! 🙂 nie masz sie czego obawiac! 🙂 ja juz mam moja posciel w domku i naprawde jest rewelacyjna! ja tez musze zaopatrzyc sie w Stillkissen- moze wlasnie ona pomoze w nocy znalezc odpowiednia pozycje! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma tez kochana bedziesz chodzic na ktg 🙂
wg mojego madrego gina ktory twierdzi ze jestem w 34tyg...mam termin na 26.04
wiec za 2 tyg 36tydzien,i od 36 tygodnia chodzi sie podobno regularnie na ktg...
kasiunia wlasnie leze z herbatka przy lozeczku....skarpety grube wciagniete bo cos nogi sie rozgrzac nie moga....
okropny dzien....i ta pogoda eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma tak mi powiedzieli dzis w szpitalu....od 36tyg ciazy raz w tygodniu na ktg...
i tez tak mi kolezanka mowila ze w 9 m-cu lekarz jej kazal chodzic raz w tyg....
wiec co mi pozostaje??? zapisac sie i grzecznie chodzic....no coz...ja moge sluchac i sluchac malutkiego serduszka mojego kochanego skarba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
normalnie boli mnie wszystko....a ostatnio jakis bol mi wszedl w udach od wewnetrznej strony...tuz przy samej psitce...jak siadam albo wstaje to tak mnie ciagnie,taki dziwny bol jakby ostre zakwasy....rany julek....oj chyba musze jeszcze jedna herbatke se zrobic....brrrr... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 ja oczywiście też mogłabym słuchać bicia serduszka bez końca, ale wiem, że to też troszkę stresujące badanie, bo często jest ciężko wyłapać tętno dzieciaczka mimo, że wszystko jest ok i chyba wolałabym uniknąć tego niepotrzebnego stresu...bo ja to panikara jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Ja już wyszykowana, uciekam zaraz na USG...
miłego wieczorku...buziaki.. 😘
Monia nie daj się chorobie.... 🙂

hej mala... 🙂 trzymam sie poki co...staram sie rozgrzac....mam nadzieje ze po dzisiejszym dniu zasne bez problemu i caaaalutka nocke przespie...
joma oj ja tez panikara,i jak dzis mi szukala po brzuchu gdzie serduszko,i nic nie bylo slychac to faktycznie cisnienie mi sie podnioslo...ale jak uslyszalam cichutkie lup lup lup...odrazu mi sie japa usmiechnela i ulzylo...a mila pani wziela glosniej i tak se sluchalam okolo 10min... 🙂 i narazie skurczy zadnych nie wykazalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! ja juz po wizycie u siebie w pracy, i kupilam butelke z aventu 125ml za uwaga 10zl 🙂 teraz jestem zmeczona bo na dworze mokro i zimno ale czekam na obiado-kolacje (kurczak slodko-kwasny) i ide sie polozyc.
Aneczko 21.04 ide do szpitala ale nie wiem dokladnie kiedy beda mnie ciac, moze juz 22.04 a moze mnie odesla i kaza przyjsc dopiero po swietach, tak wiec poki co i tak jestem nr.1 na liscie rozpakowujacych sie, zaraz za mna Marinka, Fijolek i Moniczka 🙂 ale jaja przeciez to juz tak niedlugo! a co do wizyt pod koniec ciazy to ja do 11.04 dostalam zwolnienie i 12.04 ide ostatni raz do ginekologa tak wiec dopiero za miesiac, mysle ze to normalne skoro ciaza przebiega prawidlowo.
no to narazie na tyle,potem sie odezwe. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie kochane! ja juz po wizycie u siebie w pracy, i kupilam butelke z aventu 125ml za uwaga 10zl 🙂 teraz jestem zmeczona bo na dworze mokro i zimno ale czekam na obiado-kolacje (kurczak slodko-kwasny) i ide sie polozyc.
Aneczko 21.04 ide do szpitala ale nie wiem dokladnie kiedy beda mnie ciac, moze juz 22.04 a moze mnie odesla i kaza przyjsc dopiero po swietach, tak wiec poki co i tak jestem nr.1 na liscie rozpakowujacych sie, zaraz za mna Marinka, Fijolek i Moniczka 🙂 ale jaja przeciez to juz tak niedlugo! a co do wizyt pod koniec ciazy to ja do 11.04 dostalam zwolnienie i 12.04 ide ostatni raz do ginekologa tak wiec dopiero za miesiac, mysle ze to normalne skoro ciaza przebiega prawidlowo.
no to narazie na tyle,potem sie odezwe. buziaki

oj niedlugo....juz za chwile...mam nadzieje ze moj maly wytrzyma Swieta... 🙂i ze spedzimy je jeszcze razem w dwupaku....a potem moze wychodzic... 🙂no ciekawa jestem kiedy to nastapi...i z jednej strony chcialabym zeby juz byla conajmniej polowa kwietnia a z drugiej strony to sie boje porodu...przeraza mnie wszystko... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...