Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczynki! 🙂
Ja o 7 miałam pobudkę, bo jechaliśmy wybrać płytki do naszego nowego mieszkanka (tego, które dostaniemy w październiku...). I już jeden temat z głowy narazie.

A wczoraj trochę pochodziłam po mieście... w deszczu... i coś nie za dobrze znowu 😞 i strasznie mnie łydka rwała wieczorem. Mężuś wymasował, ale męczyłam się, żeby zasnąć. No i taka poranna pobudka 😜 Jeszcze bym sobie dokimała 😁

Miłego dnia wszystkim 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane Brzucholki 🙂
Troszku mnie nie było i 78 stron do nadrobienia 🤪ale nadrobię pozniej...U Nas pada,szaro i ponuro.Nic mi się nie chce...wstawiłam resztę ciuszków do prania 🙂w końcu się uporałam.Zakupy Nam sie udaly,plytki wybraliśmy,ładniejsze niż chciałam 🙂Dla Maluszka musimy dokupić prześcieradło do łóżeczka,pieluszki i przewijak,a dla mnie koszule jeszcze jedną.
Pokico i dzieki Bogu u Nas oki.Maluszek sie wierci,kreci 🙂Wczoraj strasznych skurczy dostalam,za duzo na siebie wzielam,ale posziedzialam i bylo ok,cale poploludnie odpoczywalam i juz jest dobrze 🙂
Kolega zaproszenie na 30 kwietnia na slub przyslal ale nie pojedziemy 😞zeby do bylo blizej ale 200 km to troszku za daleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki...tesknilyscie za mna... 🙂 ja na chwile ide sie ogarnac i nadrobie zaleglosci...wczoraj nawet sily nie mialam wejsc pol dnia latania i dola mam nadal na maxa....ale mniejsza o to....Buziaki na poczatek tego szarego i deszczowego dnia 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Brzuszkom....
ja juz po wczorajszej wizcyce,dzidzia waży 2190 a ja kolejne dododtakowe 3kg. wiec nie ejst tak źle....
Ułożenie główką do dołu, więc sie uciesyłam.... Rośniemy zrdrowo, poza podwyzszonymi leukocytami,ale podobno zurawinka ma mi pomoc, więc od dzisiaj bede ja chrupała....

Od 7 na nóżkach a Bobas wierci sie i kopie, wiec superasnie, wczoraj wstawilam jedna pralke, ale dzisijsza pogoda mnie troche zmartwila....taka plucha deszczowa....


Buzki w brzuszki....
Bede sledzila forum , ale musze nadrobic jakies 10dtron....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
hej brzuszki...tesknilyscie za mna... 🙂 ja na chwile ide sie ogarnac i nadrobie zaleglosci...wczoraj nawet sily nie mialam wejsc pol dnia latania i dola mam nadal na maxa....ale mniejsza o to....Buziaki na poczatek tego szarego i deszczowego dnia 🙂 🙂 🙂 🙂


no ba Beatko co za pytanie 😘 kciuk dla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂
Wczoraj juz nie wchodziłam bo padłam wieczorkiem , partia wypranych rzeczy sucha, dzis nastepne.. byłam w C&A i tak jak KAsia mówi są rzeczy na lato, kupiłam małej sukieneczke, spodenki na lato brałam w 62 rozmiar, i bodziaki bez rekawków 😁 😁 jej super tam maja rzeczy 😁
pozniej pocwiczyłam na aerobiku miałam taka energie ze dzis zakwasy sa 😲, a popołudniu z Tomkiem na kebaba do znajomego podjechalismy... 🤪 i dzionek zleciał 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
ja wszamalam platki i czytam sobie 😉

Anetka ,Olcia po kciuku dla Was 🙂


dziękuje za bonuska.. 🙂
no ja musze poczekać 83min żeby się zrewanżować.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
a ja poki co musze sie zglosic za 3 tygodnie do lekarza wiec nie wiem, ale uwazam ze nie jest to jakies zaniedbanie mojego pana doktora.
ale jestem zmeczona, zatem zegnam sie z wami dziewuszki no i do jutra. milej spokojnej nocki!


Hussi napewno to nie jest zaniedbanie.. ja tez mam dopiero za 3 tyg wizyte.. pytałam lekarza czy czesciej bedzie wizyta to odp ze nie ma takiej potrzeby, bo wszytsko przebiega prawidłowo... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Brzunie mam pytanie jak chce dodać zdjęcie przez ImageShack to który link powinnam wstawić zeby wam się zdjęcie pokazało a nie link do tego zdjęcia?


forum code czy jakos tak ale nie wstawiasz w oknie gdzie piszesz tylko dajesz ten obrazek i tam wklejasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img638.imageshack.us/i/18032011113.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1134/18032011113.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...