Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzuchy :*

No Justiks i Hussi coś się dzieje.... oby tylko do przodu już :*

Fijolek śliczna kołyska 🙂 a jeszcze jak Maleństwo będzie w niej leżało... 🙃

Mi cały czas brzuch się boleśnie napina i twardnieje :/ a jeszcze teraz rano jakoś mnie pęcherz boli i szczypie... mam nadzieję, że to nie żadne zapalenie... 😞

Jem śniadanko i podglądam cały czas :* buziunia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Dzis chyba juz tak zostanie ze bede Wam smecic 🤨 ehhh ale komu mam to powiedziec... w nocy obudził mnie pęcherz i wstac nie mogłam z łózka, tak ciezko było jak słonica normalnie... 🥴 ☺️


Aneczka smęć... a jak czytam Twoje posty, to tak jakbym o sobie czytała..... 🤔
te nasze słodkie ciężary.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja ide wciagnac dresik i biore sie za ogarniecie kurze trzeba wytrzec...i musze kartony z butami ulozyc bo jak jednych ostatnio szukalam to wszystkie zostaly przewrocone hehe....

ale bede podgladac zeby byc na bierzaco.....ale normlanie serio taka podjarana jestem tymi porodami ze cos sie dzieje ze szok.... 🙃 🙃 ciekawe jak sama bede rodzic czy tez bede taka podjarana bo nie wierze hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
po 7 sie obudziłam i miałam taaakieee plany i o .... jakos mi tak smutno, i jeszcze na dworze szaro,,,, 😠 😠 😠

spoko, ja mialam takie plany wczoraj.. troszke zrobilam a na wieczor tylko ryczalam.. 😞
dzis mam w planach przed lekarzem delikatnie poodkurzac a jak wroce to moze i machne szybko podloge. 😉 a co..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolku kolyska sliczniusia...ach tylko pozazdroscic....sliczna,naprawde.
Martynko jak szczypie i pobolewa to moze byc infekcja lub jak piszesz jakies zapalenie,moze warto zapytac lekarza...mnie nic nie pieklo i nie swedzialo a mialam infekcje....
Aneczko nie jestes sama kochana...ja tez tak mam...eh...ale juz nie dlugo dziewczynki...damy rade....
Joasiu u mnie tez prawie koniec,zostala garderoba do wykonczenia i schody 😆

Dobra laski...lece ogarnac bo znajomy ma wpasc a ja jeszcze w lozku....bede zAgladac.Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justiks , trzymamy kciuki! 🙂
Hussi , to chyba dobrze, że skurcze ustały, skoro masz mieć CC 😘

Fijolek, Aneczka , ja też mam nastrój do d... . Płakać mi się chce bez żadnego powodu albo jestem strasznie wkurzona - na wszystko i na wszystkich, co sprawia, że jeszcze bardziej mi z tym źle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie Niunie ja na chwilkę wpadłam się przywitać a tu takie nowiny.. 🙂
3mam kciuki za dziewczyny.. 🙂 pozdrówcie je.. 🙂
chciałam Wam napisać że moja koleżanka urodziła parę dni temu w 35tyg chłopak waży 2100gram i mierzy 49cm...
a teraz lece do urzędu załatwić sprawy.. 🙂
będe później..:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka no to Justiks rozpakuje nasz woreczek jak juz ma oksytocynke to szybko pójdzie 🙂 jeszcze kilka godzin i będzie miała dzidzie przy sobie ehhh marze o tej chwili ale nie che jej przyspieszać 🙂 w domu mam dużo pracy przed świetami teściowa juz nie wstaje a faceci to i tak nie zrobia tego wszystkiego tak jak ja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...