Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ojoj ale pospałam, narzuciłam sobie za duze tempo i padłam jak mucha ... 🤨
my na swięta do rodzicow jedziemy, mieszkaja 20 km od torunia , także tak jakbysmy byli na miejscu 🙂 i ciesze sie z tego strasznie bo jakos siły nie mam jechac gdzies dalej. No i oczywiscie czy pojedziemy to tez zalezy jak sie bede czuła.. w niedziele zaczynamy 39 tydzien 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Laseczki...
Ja już padam,ale ciasta mam porobione,warzywa na sałatki pokorojone tylko mięsko zostało ale to na rano...jak sie nic nie zmieni to jutro jak mąż przyjedzie jedziemy do szpitala.Lekarza wczoraj nie było,położnej niema,dodzwonic sie nie mozna a ciśnienie skacze więc lepiej jechac do szpitala i sprawdzic,najwyzej swieta w szpitalu spedze,ale co tam...dzidzius moj najwazniejszy.

Rowniez zycze wszyskim Wesołych i spokojnych Świat 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Fijołek najwazniejsze ze wszytsko dobrze po wizycie, 🙂 🙂 🙂
A powiedz mi mówił Ci lekarz cos ze sie szyjka skruciła ?? a brzuszek Ci opadł??


nie pytalam o szyjke i rozwarcie. ale powiedzial ze brzuchol opadl. jak zapytalam o termin porodu powiedzial ze maz powinien byc w domku na koniec przyszlego tygodnia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolku no to na długi wekend pewnie będziesz tulić Wasze maleństwo...
A co do ciast to ja zrobiłam dziś sernik królewski i blok z bakaliami tylko...ale dużo innej roboty było,rano wstane to upiekę mieso z kurczaczka bo potem jak juz mąż będzie planuje do tego szpitala,chyba ze cisnienie sie unormuje...mam nadzieje.Nie chcialaby swiat spedzic w szpitalu,tymbardziej ze to nasze pierwsze siwieta jako malzenstwo i na swoim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
fijolek zaraziłaś mnie opryszczką Kochana... 😉
Właśnie mi dzisiaj coś wyskoczyło w kąciku...mam nadzieję, że to tylko zajad...
Już potraktowałam to coś wódką...

no ladnie.. 🙂
powiem Ci ze ja wczoraj czystym spirytusem sie katowalam, ale dzis juz sa strupki, a uwierz mi ze mialam na brodzie ok 30 pecherzykow. masakra..
dzis dostalam od mojego ginia tabletki ktore podobno sa genialne w zwalczaniu wirusa opryszczki.. zobaczymy.
trzymam kciuki zeby szybko Ci przeszlo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki chciałam wam życzyc wesołych świąt i radości z naszych brzuszków to nasze ostatnie dni 🙂 więc szczególne a mamusiom życze zdrowych dzieciaczków i samych radości z macierzyństwa 🙂
moje wyniki krwi tak jak przypuszczałam wiec we wtorek na wizycie się okaże czy nie wyląduje w szpitalu 😠 ale na razie o tym nie myśle i coraz bardziej kocham mój brzuszek a jak moje Maleństwo juz sie urodzi to chyba zacałuje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...