Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

Aneczka1983 napisał(a):
mi kregosłup odmawia posłuszenstwa... ide sie ogarnac.. pomału i na pogaduchy sie z kumpela umówiłam ... miłego popołudnia 😘 😘


dla Ciebie również miłego popołudnia.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chyba wszystkie już jesteśmy przewrażliwione troszkę 🙂 a za chwilę będziemy tu pisać o tym co jest normalne a co nie po narodzinach maluszków 🙂

ok lecę na SR 😜 może dotrwam o końca bo gorąco okrooooopnie 🙂


😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE 🤪
dzis moj pierwszy termin....i cisza hehehe...
bylam w szpitalu na ktg i.... chcieli mnie juz zostawic....aaaaaaa!!!!!!!!!
tyle ze miejsc dzis juz nie mieli i musze jutro sie stawic....no i moze w tym tygodniu sie rozpakuje....tzn beda pewnie wywolywac bo moj maly sam z siebie to ni cholery nie chce wyjsc jeszcze....hehehehe....boje sie!!!!! 🤪 a z drugiej strony juz bym chciala urodzic i mojego malucha tulic,i w domku z nim byc juz..... 🤪
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
info od Beaty2186: "... leze w szpitalu. od dzis mialam usg, ktg i ekg i pobiertali mi krew i mocz. puls mam za wysoki nadal i nogi okropnie spuchniete coraz gorzej doslownie. pozdrow wszystkich".


Jesli będziesz do niej pisać, to też ją pozdrów od nas wszystkich :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
info od Beaty2186: "... leze w szpitalu. od dzis mialam usg, ktg i ekg i pobiertali mi krew i mocz. puls mam za wysoki nadal i nogi okropnie spuchniete coraz gorzej doslownie. pozdrow wszystkich".


Jesli będziesz do niej pisać, to też ją pozdrów od nas wszystkich :*


oki, pewnie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis bylam na ktg i Fasola miala dosc niski puls:127 na minutke. prawdopodobnie spala. Skurczow dosc duzo podczas 15 minut i polozna skierowala mnie do lekarza, bo stwierdzila ze to moze sie akcja porodowa zaczynac 🤪 lekarz powiedzial, ze do piatku musze zrobic kolejne ktg.. no i zobaczymy.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
info od Beaty2186: "... leze w szpitalu. od dzis mialam usg, ktg i ekg i pobiertali mi krew i mocz. puls mam za wysoki nadal i nogi okropnie spuchniete coraz gorzej doslownie. pozdrow wszystkich".


Jesli będziesz do niej pisać, to też ją pozdrów od nas wszystkich :*


oki, pewnie! 🙂

no pozdrow koniecznie... a czemu beti w szpitalu???miala akcje jakies???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
info od Beaty2186: "... leze w szpitalu. od dzis mialam usg, ktg i ekg i pobiertali mi krew i mocz. puls mam za wysoki nadal i nogi okropnie spuchniete coraz gorzej doslownie. pozdrow wszystkich".


Jesli będziesz do niej pisać, to też ją pozdrów od nas wszystkich :*


oki, pewnie! 🙂

no pozdrow koniecznie... a czemu beti w szpitalu???miala akcje jakies???

nie wiem dokladnie. z tego co zrozumialam pojechala na ktg i usg. kontrolnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
info od Beaty2186: "... leze w szpitalu. od dzis mialam usg, ktg i ekg i pobiertali mi krew i mocz. puls mam za wysoki nadal i nogi okropnie spuchniete coraz gorzej doslownie. pozdrow wszystkich".


Jesli będziesz do niej pisać, to też ją pozdrów od nas wszystkich :*


oki, pewnie! 🙂

no pozdrow koniecznie... a czemu beti w szpitalu???miala akcje jakies???

nie wiem dokladnie. z tego co zrozumialam pojechala na ktg i usg. kontrolnie.

i ja zostawili tak???czyli cos juz tez sie u naszej beti dzieje.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becia miała leżeć w szpitalu bo coś z jej seruchem było nie tak i mieli jej zrobić dokładne badania...chciei ją położyć przed świętami ale wyprosiła lekarza żeby jednak po świętach poszła do szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
a wiadomo co z Olcia i jej mala????


z tego co pamiętam to pisała, że mała leży w inkubatorze...jedni mówili, że urodziła 4tyg za wcześnie a inni że 6tyg...ale tak wszystko było dobrze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
a mój maluch znowu ma czkawke w ciągu godz już 2raz...:/ a ja tak tego nie lubie bo wydaje mi się że on się męczy...:/


Moja Mała też często ma czkawkę... wczoraj siostra i mama rękę przykładały jak miała czkawkę i też ich pierwsza reakcja "ojej.... bidulka się męczy" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martyna_czaro napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
a mój maluch znowu ma czkawke w ciągu godz już 2raz...:/ a ja tak tego nie lubie bo wydaje mi się że on się męczy...:/


Moja Mała też często ma czkawkę... wczoraj siostra i mama rękę przykładały jak miała czkawkę i też ich pierwsza reakcja "ojej.... bidulka się męczy" 🙂


no właśnie tez mi się wydaje, że się męczy a czytałam że dzidziuś ćwiczy i że nie jest to męczące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
Moniś a co tam u Ciebie? Jak się czujesz? I kolejna majóweczka bedzie rozpakowana...troszkę Ci zazdroszczę też już bym chciała być po.. 🙂

hej malenka... 🤪
dzieki za odpowiedzi... 🙂
u mnie nic nowego czekam na malego 🤪 jutro mam juz byc w szpitalu...ciekawe czy beda miejsca....no i moze przed majowka z malym juz bede.... 🤪 oj ale bym chciala....ale mowie ci jaki strach mnie oblecial jak ona mi dzis powiedziala ze mnie na oddzial bierze....tylko poszla sprawdzic czy jest miejsce....i nie bylo....a ja radocha ze jeszcze dzis w domku.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
Moniś a co tam u Ciebie? Jak się czujesz? I kolejna majóweczka bedzie rozpakowana...troszkę Ci zazdroszczę też już bym chciała być po.. 🙂

hej malenka... 🤪
dzieki za odpowiedzi... 🙂
u mnie nic nowego czekam na malego 🤪 jutro mam juz byc w szpitalu...ciekawe czy beda miejsca....no i moze przed majowka z malym juz bede.... 🤪 oj ale bym chciala....ale mowie ci jaki strach mnie oblecial jak ona mi dzis powiedziala ze mnie na oddzial bierze....tylko poszla sprawdzic czy jest miejsce....i nie bylo....a ja radocha ze jeszcze dzis w domku.....


będzie dobrze.. 🙂 a stracha to i ja mam...daj znać jak już będziesz po i oczywiście będziesz na siłach.. 🙂 będziemy 3mały kciuki i czekały na wieści.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...