Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasienkaks napisał(a):
mnie mówili ze będzie chłopak, cera super, brak boczków. Za to teraz ... na twarzy cosik mnie zsypało, Ale to tez pewnie od słodyczy bo jem garsciami 😁 .


a bo slodkie jest cacy 😜
ja po tym tescie glukozy jak tylko wrocilam do domu zjadlam 3 dwie bulki z gruuuuba warstwa nutelli 🤪 o wlasnie za;loguje sie i sprawdze czy sa juz wyniki 🤢


KOCHANE BLIZNIAKI-az sie poplakalam 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=wyoY7M5ZKRE&feature=topvideos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
10 stron wyrobiłyście 🤪 już nadrobiłam, ale połowy nie pamiętam... co do Prima Aprilis... to ja nie mogłam wydarować mojemu takiego zachowania i....... zrobiłam barszczyk czerwony z pasztecikami, a na drugie zapiekankę ziemniaczaną- gotuję dla domu całego 🙂 ale mężusiowi do kubeczka przed wlaniem barszczu wsypałam po łyżce kwasku cytrynowego i soli... i wiecie co? troszkę się skrzywił, powiedział "ja sobie dosypię cukru", zamieszał i zaczął pić...
Mi się coraz bardziej buzia dziwiła, aż mu w końcu powiedziałam. Wylałam to paskudztwo i normalnego wlałam... "no faktycznie, jest różnica" 😁 A już się zatrwożyłam, że tak paskudnie gotuję, bo nie dał po sobie mocno poznać, że coś jest nie tak... 😮
Potem uświadomiłam sobie, że syfu w pokoju narobiłam, bo zaczęłam przeglądać wszystkie ubrania i sortować pranie, i kosmetyków przegląd zaczęłam, ale wszystko tak po podłodze rozrzucone i meblach, więc jak weszliśmy razem, to się pytam, czy mnie na stację odwiezie jutro- on "dobrze, tylko o 7. już bo poumawiany jestem i później nie będę mógł". Mi normalnie serce łomocze ~ot tak po prostu sobie mogę jechać, nic nie pyta nawet na ile, itd.~, ale twarda jestem i tak z 10 minut się zgrywam, aż jemu w końcu twarz drżeć zaczęła, odwrócił się, już czymś zajęty... I sukces!! Prima Aprilis w akcie zemsty... ale wcale to śmieszne nie było... jakiś najdurniejszy aprilis w życiu... tak sobie przykrościami jeździć... ja tam pamiętam głupoty w stylu- ubrudziłaś się- Prima Aprilis!......... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki widze że co nie które miały nieciekawy prima aprilis 😞ale Mikaanka fajnie się twojemu odgryzłaś że nie zajarzył że coś nie tak tylko dalej chciał go wypic widac że bardzo Cie kocha skoro nie skrytykował twojego pichcenia chyba że nie chciał cię denerwowac 🙂

Agnieszka ja się dziś czuje dobrze mały bryka jak nigdy kopie i chyba się rozciągał bo poczułam jego stópke a dokładnie to jego pięte a zabolało wtedy 🤪współczuje remontu ale co się nie robi dla dzidziusia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam w tym entliczku, cenowo - przedział tam jest ostry, bo poczynając od najtańszych rzeczy do półki wysokiej, choć w porównaniu ze smykiem czy mothercare jest ok.
Wybór tych przewijaków spory, ja kupiłam jakiś taki kremowy Miś za 48 zeta, ale były i trochę tańsze i droższe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Czarnulka90Chodzą różne opinie jedni chwalą z kokosem a jedni z gryką kumpela moja ma z gryka i musiała drugi kupic gdyz jej mały uczulenia jakiegos dostał a ma 3 tyg jak jest na świecie.Ja mam kokos-pianka-kokos jest przewiewny,przeciwalergiczny,antypotowy i antyodleżynowy 🙂takze pianka jest tylko w środku i się nie odgniata 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale w sumie Wiecie, co? Co artykuł to inna opinia, doszłam w końcu do wniosków iż te z kokosem i gryką są przewiewne, oddychają, mają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, dopasowuje się do kształtu sylwetki, nie odkształcają się ( a w przypadku samych pianek tak). Najgorszy jest z samej pianki poliuretanowej, bo się odkształca. Ceny tych lateksowych - od 200 zł w górę.

Acha dziewczyny, najważniejsze, każde dziecko musi mieć nowy materacyk, nie bierzcie używanych od kogoś, co to zwykle tak bywa że razem z łóżeczkiem chodzą, używany materac przyjmuje kształt ciała pierwszego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
monia29 napisał(a):
Małgorzatta zgadzam się z Tobą też studiowałam wcześniej opinie o materacach i są zdania podzielone takze mamy takie same i myslę że dobre będą 🙂najważniejsze że są nowe 😜


o tak 🙂


to co jest najlepsze-jednego bedzie uczulac(jak np ten gryczany) a dla drugiego bedzie ok-niestety ciezko nam teraz przewidziec jak nasze dzidziusie beda reagowac 🤢 WIEC RACZEJ NIE MAMY CO SZALEC I PRZESADZAC-tak jak mowicoie wazne zeby byl czysty i nie odlezany... te sama opinie slyszalam o nosidlach ze nie powinny byc uzywane... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzucholki.
Boże dziewczyny ale mam dziś dzień, nic mi się nie chce najchętniej nie wychodziłabym z wyrka a tu niestety do pracy rodacy 🙂
Już drugi dzień mam tak opuchnięte dłonie że nie mogę palców zgiąć czuję sie jak kalaka nic w ręku nie mogę utrzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota552 napisał(a):
Hej Brzucholki.
Boże dziewczyny ale mam dziś dzień, nic mi się nie chce najchętniej nie wychodziłabym z wyrka a tu niestety do pracy rodacy 🙂
Już drugi dzień mam tak opuchnięte dłonie że nie mogę palców zgiąć czuję sie jak kalaka nic w ręku nie mogę utrzymać


łoooo niedobrze! a czytalas cos na ten temat? co to moze byc i co jest powodem? mi sie chyba cos obilo o uszy ze jak dretwieja dluzszy czas to nacinaja zyle.... BYC MOZE TO BUJDA!! ale musisz cos podzialac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe mi nie drętwieją tylko puchną a puchnięciei nóg i rąk to normalka na tym etapie ciąży
Ja niestety mam jak dla mnie tą gorszą wersję wolałabym aby nogi mi puchłu najwyżej butów bym nie założyła a tu co masakra jak takie bezwładne te ręce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nika1306 napisał(a):
dzien dobry brzuszki 🙂
ciezarnabebe i jak z imieniem znalazłas cos ?


AH KURKA-WYMYSLILAM DINA ALBO CYNTIA ale juz mi sie odwidzialy 😁 ale jestem na siebie zla-chyba naprawde wymysle imie dopiero jak ja urodze 🙂

a dzisiaj w nocy to mialam mega koszmary-od pewnego czasu to mnie mecza glupie sny-ma ktos podobnie????? budze sie wymeczona jak po maratonie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do snów to mnie tęż męcza, że mąż mnie zdradza czy śni mi się mój maluszek,że jest już na świecie z nami.Czasem miewam sny w ogóle bez sensu i rano nie wiem o co chodziło w nim hehe.
Ale słyszałam i czytałam o tym , że to normalne w 3 trymestrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...