Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BarbaraK napisał(a):
Hej Dziewczyny 😁
Jak Wam dzień minął?
Mi średnio, zastanawiam się jak długo jeszcze do pracy chodzić... Dzisiaj mi dali nieźle w kość 😮


to tak jak mi 😞 ale sie dzisiaj naklelam nic mi nie szlo 😞 na domiar zlego dzidzius sie wcale nie ruszal nie wiem czy jutro nie isc do lekarza sprawdzic czy wszystko ok
a na l4 mysle isc w 9 miesiacu o ile donosze... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chodzę teraz po 6 godzin do pracy 🤔
Ale brzuszek coraz większy - Dzidziuś bardzo ruchliwy cały czas się wierci 😁
Jutro poproszę Męża żeby zrobił mi jakąś ładną fotkę - tak mnie teraz naszło na zdjęcia, ale jak sama robię to nie za fajne wychodzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka jak poranek Wam kobitki mija 😉
My dziś do lekarza idziemy, kolejna wizyta kontrolna, zobaczymy jak tam wyniki cukrzycowe ile sie Nam przytyło 😮posłuchamy serduszka 😜!!! Usg dopiero 31.03 juz sie doczekać nie moge żeby podejżeć moje Szczęście 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu dzis cisza hmm ja po kolejnych badaniach i Usg 🙂
ale mnie prze maglowali dzisiaj jejku szok , mały zdrowy 🙂 rosnie rosnie kawał chłopa 🙂 bardzo aktywny i do tego waży 1405 🙃, jeszcze dali po słuchac jak serduszko bije 🙃 sprawdzali czy mam odpowiednia ilosc wód płodowych , ogolnie wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej teraz juz nie ale wczesniej to mnie tak swędział ze myslałam ze oszaleje!! 😲 podrapany cały brzusio miałam i jeszcze taka skóra delikatna sie zrobiła ze ciagle miałam jakies zadrapania , ale nie panikuj ze to cholestoza !! chociaż ja tez tak w tedy myslałam , smaruj duzooooooo najlepiej oliwka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Kochane

Ja tez dołączam się do problemu swędzących brzuszków - zwłaszcza po bokach. Czasem jak mi spuchną dłonie, lub łydki po zbyt długim siedzeniu przy komputerze to tez mnie swędzą. Mam nadzieje, że te nasze objawy to nic poważnego. Ja używam emulsji do kąpieli Oilatum, sprawdzona rzecz przez moją siostrę ze strasznie delikatną skórą - stosuje od kilku dni i od razu widać różnice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ile bedzie mowiłą po Angielsku , bo wczoraj na konsultacij dali mi babke ktora ani słowa po Angielsku , wiec do mnie nawijała cos po Dunsku ja tylko glowa kiwałm az moj maż wybuchł smiechem bo on tez nic nie kumał . 😮 byc moze bedzie fart i trafie na polska połżna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
co do bólu brzuszka, to mnie czasami pobolewa... ale najczęściej to chyba boczki mnie bolą 🤔 ja na 11:15 idę do lekarza, zobaczymy co i jak (mam nadzieję, że wszystko okey )
nika1306 z jednej strony fajnie, że masz te spotkania a z drugiej, skoro i tak nic nie rozumiesz to mijają się z celem 🤢 a nie moglibyście napisać jakiegoś pisma, żeby położna znała angielski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...