Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia ja również mam pluszową Fisher Price.
Kasienaks również tak miałam ale dziś w nocy po raz pierwszy od nie pamiętam jakiego czasu się wyspałam, aż sama nie mogłam w to uwierzyć, nawet jak w nocy wstałam na siusiu usnełam jak gdyby nigdy nic. NIe wiem może tak jest w pewnym okresie ciąży że człowiek wstaje rano bardziej zmęczony niż się położył,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkaks to uroki tego etapu ciąży, że spać nie możemy 🙂 męczące to strasznie... im większy brzuszek tym trudniej się ułożyć... a ja to się męczę i zasapuję nawet przy obracaniu z boku na bok... na plecach tak jak lunaaa86 mówi, poleżę 15-20 minut i kręgosłup mnie boleć zaczyna... a jak już się ułożę i robi mi się błogo to kop w pęcherz i do toalety... i cała zabawa od nowa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba wszystkie tak mamy z tym spanim , oj ja to sie musiałam zamienic z Mężem miejscami bo za czesto w nocy wstaje do toalety, i ciagle go gdzies przygniotłam 🤪 ale za to nie wiem czemu wstaje wczesnie tak około 7 rano , a kłade sie dosyc pozno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, no to i ja się dołączam, też mam przeokropne problemy ze spaniem... wiercę się do 2 - 3 w nocy... Rano nastawiam sobie budzik, żeby za długo nie posapać czasem, w dzień zero drzemek, a w nocy to samo, choćbym nie wiem jak była zmęczona.... Ja przynajmniej w ogóle nie muszę wstawać do łazienki, od początku ciąży jeszcze ani razu nie wstałam w nocy do łazienki, w ogóle nie mam ciśnienia na pęcherz, ale w dzień to znowu zupełnie inna bajka.... czasem się wracam z parteru do łazienki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was czerwcóweczki 🙂
Przepraszam,że do Was zaglądam, ale mam prośbę jesteście już o dwa miesiące więcej w ciązy i zapewne już robicie jakieś zakupy dla Waszych brzuszkowych maleństw....
Ja właśnie w tej sprawie jestem leżąca i muszę leżeć do końca ciąży, a to moje pierwsze maleństwo i wszystko muszę kupić, ale tradycyjne zakupy oodpadają bo muszę leżęć i dlatego bardzo Was proszę może macie linki do fajnych stronek gdzie można kupić elementy wyprawki....
Byłabym wam bardzo wdzięczna za każdy namiar 🙂
Pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za porady mi się też te pluszowe podobają są fajniejsze i kolorowe 🙂chyba się na nie zdecyduje dziś chce jechac kupic 🙂
Ja również jak inne brzuszki zle sypiam w nocy dziś od 5 nie śpie wcześniej spałam po 2 godz bo do toalety biegam co 2-3 godz w nocy i to jest męczące no ale pocieszam się tym że jeszcze 2mce lub mniej i będzie lepiej z tym spaniem 🙂Jedynie zacznie się wstawanie do maluszka ale to inna już sprawa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia lepiej 😁 no może i tak bo będziesz tak zmęczona że w każdej pozycji zaśniesz.
Albo dziewczyny to taki wstęp przed nieprzespanymi nocami żeby organizm łatwiej się przyzwyczaił 🙂

Mój Mąż żartuje że wyciągarkę mi zamontuje żeby mogła się podnosić z wyrka.
A swoją drogą jak im dobrze nic ich nie boli , nic nie uciska tylko się głupio śmieją i docinają-nie wiem jak u Was ale mój w głupich żartach czasami przoduje aż ręce opadają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota ja też tak mam i teraz miejscem się zamieniłam śpie na wylocie z kanapy a mężuś pod ścianą 😁 też czasami żartuje i te teksty są czasami wkurzające ale odegram się jak mały się urodzi 🤪
A z tym wstawaniem w nocy to ja już się przyzwyczaiłam i myśle że jak mały bedzie już na świecie to mi bedzie łatwiej wstawac w nocy o ile nie będę padnięta po całym dniu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 dobrze mówisz z tym przygotowaniem organizmu... czytałam o tym właśnie, tylko już nie pamiętam gdzie... byłam wtedy jakoś w 20tc. i się z tego śmiałam, ale teraz jak jestem ciągle niewyspana to nie jest mi już tak do śmiechu 😁
Zazdroszczę dziewczyną, które nie mają potrzeby wstawania w nocy do toalety... ja w sumie od dawna wstaję... a teraz tak nawet przez ostatni miesiąc rzadziej... nawet miałam 2-3 noce, że nie wstawałam w ogóle 🤪 ale to był luksus 🙂 w dzień też często biegam... najgorzej jest jak mam gdzieś wyjść np. na spacer i zanim wyjdę pójdę kilka razy a jak wyjdę z domu w końcu to i tak wracam się zza zakrętu... albo końca ulicy haha... ale ponoć będzie jeszcze lepiej 🙂 niektóre dziewczyny wstają w nocy co 30-40 minut jak już dzieciaczek jest duży 🙂

Nie mogę się już doczekać kiedy będę miała swoje Maleństwo przy sobie... wtedy będę wstawała z uśmiechem na twarzy... a w dzień jak będzie spało to ja będę spała razem z nim żeby nabrać sił na noc 🙂 ale pociesza mnie fakt, że nie wszystkie dzieci płaczą w nocy... a jak się nastawię na wstawanie co 2-3 godzinki na karmienie to da się tak żyć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Nequitia wszystko przed nami he he ja to mam że jak gdzieś ide na miasto to szukam wc zawsze gdzieś zaliczyc musze inaczej nie wyrobie zależy tez ile piję a lubie dużo wypic wody czasami 2l lub więcej a wtedy toaleta co 5 min jest moja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂 co do zakupów przez net to sporo rzeczy kupiłam w sklepie internetowym www.tomi.pl
Całkiem przystępne rzeczy i spory wybór 🙂 No i mogę jeszcze polecić www.patiimaks.pl - też wiele fajnych rzeczy 🙂 Tak więc poszperaj tam sobie, może wpadnie Ci coś w oko 🙂 Wiem jedno zakupy dla maleństwa są jak niekończącą się opowieść 😉 ale uwielbiam to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikaemka napisał(a):
Witajcie 🙂 co do zakupów przez net to sporo rzeczy kupiłam w sklepie internetowym www.tomi.pl
Całkiem przystępne rzeczy i spory wybór 🙂 No i mogę jeszcze polecić www.patiimaks.pl - też wiele fajnych rzeczy 🙂 Tak więc poszperaj tam sobie, może wpadnie Ci coś w oko 🙂 Wiem jedno zakupy dla maleństwa są jak niekończącą się opowieść 😉 ale uwielbiam to 🙂


DZIĘKUJĘ 🙂 Oklaski dla Ciebie za życzliwość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.tututu.pl/
Hej Pati123 ja znalazłam ten sklepik i także polecam ten link www.tomi.pl: może Ci się przyda 🙂

Dziewczyny macie już spakowaną torbę do szpitala bądz się szykujecie do jej spakowania bo zastanawia mnie fakt iż rodzimy w czerwcu nie wiadomo jaka pogoda będzie i nie wiem co będę miała spakowac dla małego na wyjście ze szpitala w co go ubrac a wy co myślicie?Czy samo body z krótkim ,skarpetki,czapeczka i kocykiem cienkim przykryc jak upał będzie czy to wystarczy?czy coś jeszcze?
A jak chłodniej to body z długim na to śpioszki jakis sweterek,czapeczka lub body z krótkim i na to pajacyk,sweterek i cos do okrycia po prostu nie wiem 🥴Może głupie pytanie ale na prawde mam dylemat 😞podzielcie się swoimi opiniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzuszki.
Chyba za szybko wczoraj zachwycałam sie tym wyspaniem bo to jednorazowe turne było 🤢
Dziś od 4:00 oczy jak 5zł i weź tu uśnij.
Ale i tak miałyśmy pracowity dzionek,już jesteśmy po badaniach zwarte i gotowe do pracy 🙂
Wogóle ten tydzień jakoś pracowicie się zapowiada, jutro mamy spotkanie z położną tą którą wybrałyśmy do porodu- ciekawe jak to spotkanie będzie przebiegać i czy wogóle podobać mi się będzie podjście tej kobitki do porodu. W piątek wizyta u ginki, i coś dla ciała i ducha 🙂 kosmetyczka i fryzjer- trzeba się troszkę uczłowieczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ja torby jeszcze nie pakowałam, ale myślę że jak będzie ciepłoo to body na krótki rękawek i śpioszki ew bermudki ji skarpetki eśli będzie naprawdę gorąco do tego przykrycie pieluszką wystarczy.Jak będzie chłodniej body na krótki rękawek i pajacyk ew body na długi rękaw i śpiochy i kocyk do przykrycia wystarczy, no i zależnie od tego czy będzie wietrznie czapeczka.
Ja zakładam że max do 3 dni w razie cesarki będę w szpitaku wezmę po 3 komplety na ciepłe i zimne dni lepiej mieć zapas a i tak chyba pielęgniarki ubierają Szkraba- ale tego napewno nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...