Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hm .... czego nam brak. 🙂 Wózka... ale to na koniec maja. Kosmetyków dla małej ... ale to po porodzie. 🙂
Poza tym wszystko ma i dzidzia i mamusia. 😁
Ufff i znowu ciężko, noc się zbliża a ja jak słonica Dumbo, skóra naciągnięta, ciężkość czuje ciężkość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Śmieje się,,, a sama tak się czuję 🥴 ogólnie ten tydzień jakoś się źle zaczął wszystko potwornie mnie boli, te podbrzusze, kręgosłup i ta cholerna kość ogonowa!!!!!! Mąż się śmieje że mi ogon rośnie a mi nie do śmiechu bo drugi dzień a ból nie przechodzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matko jedyna .... dziewczyny włosy mi sie na tyłku zjeżyły ... ja jeszcze nic nie kupiłam, dzisiaj chyba zamówię wózek :/

co do twardnienia brzucha, to mam to samo mi też gin dała nospę, a położna powiedziała żeby nie gładzić brzuszka - nie masować go! można stukać / pukać , masowanie w tych tygodniach ciąży podobno wywołuje skurcze i stawianie się brzuszka 🙂

pozdrawiam kochane wieloryby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lunaaa86 napisał(a):
Śmieje się,,, a sama tak się czuję 🥴 ogólnie ten tydzień jakoś się źle zaczął wszystko potwornie mnie boli, te podbrzusze, kręgosłup i ta cholerna kość ogonowa!!!!!! Mąż się śmieje że mi ogon rośnie a mi nie do śmiechu bo drugi dzień a ból nie przechodzi 😠


.
.
.
mi wróciły poranne mdłości i nie śpię w nocy, nie wiem czemu , po prostu nie mogę spać :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Każdy mnie straszył że na koniec ciąży własnie od 8 miesiąca będzie mi najciężej. Jeśli ktoś miał na myśli to jak się właśnie teraz czuję, to miło nie jest ale idzie wytrzymać. Ale niech nie będzie gorzej. W sumie przytyłam tylko 8kg więc nie powinnam poruszać się jak foka, a tu jednak przekręcanie się z boku na bok itd. powoduje mega zadyszkę. Ale pocieszam się, że nie mam żadnych skurczy, opuchnięć i bólu brzucha... tzn na razie nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze zgagi i hemoroidów nie doświadcze 😞
a co do wyprawki to pewnie tez dopiero bym się do niej przymierzała gdyby nie presja ze strony dziewczyn które już wszystko miały 😉 więc stwierdziłam że czas na mnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam uważam , że dobrze się stało że tak wcześnie ogarnełyśmy kwestię wyprawki. Jest mi już trochę ciężko, i denerwuję się jak nie mam siły po coś sięgnąć, schylić się itd. A w ten sposób czerpałam całą przyjemność z kompletowania wszystkiego bo wtedy czułam się nienagannie 🙂. Uciekam już bo niedługo zacznę świecić nocami od monitora. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja jak na razie hemoroidów nie mam zgagę miałam szybciej gdzieś od 4 do 6 miesiąca i minęła na szczęście 😜
Lunaaa a jak tam twoja mała mocno kopie? czujesz cały czas ruchy?Bo mój mały troche mniej fika jedynie na wieczór czuje jak się rozpycha bo za dnia to pojedyńcze ruchy czuje jedynie daje o sobie znac jak poklepie brzuszek lub rękę położę jak leże.Zastanawiam się czy to normalne ale chyba tak w końcu ma mniej miejsca do fikania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie tak samo noce ostatnio przerażają, nie mogę spać, ogólnie czuję jakiś taki dyskomfort, nie mogę sobie miejsca znaleźć.... męczarnia jakaś... szczerze, to mogłabym urodzić nawet w maju żeby już mieć spokój....

Co do wyprawki, dla siebie nie mam nic, oprócz jednej piżamy i szlafroku na lato. Największy problem to będę miała ze stanikami, nie wiem jaki kupić, mi rozmiar biustu z małego A zmienił się na pokaźne C, czuję że to jeszcze nie koniec....Szwagierka moja mówi że zaraz po porodzie, tak z 3 dni biust może spaść nawet o rozmiar miseczki cały, przynajmniej w jej przypadku tak było, i żeby nie kupować np 3 staników w rozmiarze C. No i nie wiem, bo w moim przypadku może wcale tak nie być....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
acha. a co do mojego brzucha, to on sobie żyje własnym życiem.... wcale dziecko sie mniej nie rusza, wręcz przeciwnie, szaleje... brzuch mi skacze na wszystkie strony prawie non stop... do tego czuje ze mały przytył chyba, bo ma więcej siły, i jak kopnie to porządniej niż np. 2 tyg temu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam skurcze... jutro idę się pytać lekarza co z nimi robić, pewno ktg mi zrobią bo są regularne niestety 😞
Dzisiaj byłam na zajęciach znowu w szkole rodzenia, dostałam pełną reklamówkę różnych próbek pieluszek, proszków, herbatek... oprócz tego magazyny dla przyszłych mam a nawet butelkę aventa oprócz tego położna nam rozdała kartki z listą co potrzebne jest nam do szpitala (co szpital to obyczaj oczywiście) jak będziecie chciały to Wam przepiszę tą listę. A teraz zmykam spać 🙂 Życzę Wam miłej nocy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Mnie tak samo noce ostatnio przerażają, nie mogę spać, ogólnie czuję jakiś taki dyskomfort, nie mogę sobie miejsca znaleźć.... męczarnia jakaś... szczerze, to mogłabym urodzić nawet w maju żeby już mieć spokój....

Co do wyprawki, dla siebie nie mam nic, oprócz jednej piżamy i szlafroku na lato. Największy problem to będę miała ze stanikami, nie wiem jaki kupić, mi rozmiar biustu z małego A zmienił się na pokaźne C, czuję że to jeszcze nie koniec....Szwagierka moja mówi że zaraz po porodzie, tak z 3 dni biust może spaść nawet o rozmiar miseczki cały, przynajmniej w jej przypadku tak było, i żeby nie kupować np 3 staników w rozmiarze C. No i nie wiem, bo w moim przypadku może wcale tak nie być....




co do stanika to ja znowu słyszałam od położnej że biust skacze o rozmiar ... ale w górę! tzw. nawał pokarmu na 2 do 3 doby po porodzie
:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchole 🙂
na poczatku serdecznie wam gratuluje tago szczescia 🙂
mam pytanie czy moze ktoras z przyszlych mam nie bylaby zainteresowana:
http://allegro.pl/bluzki-ciazowe-esprit-kinga-tychy-slask-i1549073347.html
http://allegro.pl/bluzki-ciazowe-tychy-slask-i1549074047.html
http://allegro.pl/zestaw-ubran-ciazowych-tychy-slask-i1549074739.html
http://allegro.pl/spodnie-bluza-ciazowa-tychy-slask-i1549074971.html

wiem po sobie ze na siebie w ciazy chcialam wydac jak najmniej a kazde pieniadze wydawalam na maluszka - wiec moze warto skorzystac i zakupic tanim kosztem ubrania ciazowe? 🙂

gdybyscie mialy jakies dodatkowe pytanie to znajdziecie mnie na watku luty 2011 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Brzuszki
Noc miałam do bani 😞 obudziłam się o 6tej i nie mogłam już zasnąć,na dodatek muszę jechać do Zusu bo spóźniają mi się strasznie z wypłatami i mam wrażenie jak by mnie oszukiwali bo dostaje 2/3wypłaty tego co powinnam dostać miesięcznie! Wiec czeka mnie niesympatyczna rozmowa z jakimś urzędasem 😞
monia29- u mnie jest podobnie mała jeszcze tydzień- dwa tygodnie temu tak się mocno rozpychała i kopała a teraz w dzień to rzadko tylko wieczorem jak się położe to ją mocno czuje! Trochę mnie to martwi ale to pewnie tak jak Ty mówisz- brak miejsca na Harce, dzidzia większa i mniejsze pole do popisu 😜
Lece się ogarnąć trochę i do Zusu cisne, trzymajcie kciuki bym tam z nerwów nie urodziła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh u mnie noc o bani , 4 rano przytulam sie do Pitera a brzuszkowy mały zazdrosnik 😮 chyba tego nie lubi więc zaczoł kopac ojca po plecach 🤪,lewy bok prawy bok , nie dało rady zasnac..

lunaaa powodzenia bez nerw może nie bedzie tak zle 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzucholki.
Niestety dołączam sie do wspomnień cięzkiej nocy, pobudka o 4:00 jak równiez do wczorajszych dolegliwości brzuszkowych. Mnie bolał tak jakby nazbierało się pełno gazów i nie mogło wyjść 🙂
Nequita daj koniecznie znać co Ci lekarz powiedział co z Twoimi skurczami- mam nadzieję że to nic groźnego trzymam za Was kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do tego złapałam jakiegoś doła.
Za oknem 5st pochmurno nic się nie chce, znowu zaczełam przybirać na wadze, wyglądam na twarzy jak trol i czuje się jak Hefalump. Do tego wczoraj wrosłam zapuszczając korzenie na poczcie (40min stania) i coś mi przeskoczyło w biodrze i chodze jak kaczka.
Sumując duży Hefalump o twarzy trola z chodem kaczki- to ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂 U mnie noc tak średnio minęła od 23spałam do 5 nie licząc wędrówek do toalety 😞 potem mały zaczął swoje harce aż do 7 kopał i tak dośc mocno 🙂
Nequitia daj znac co z tymi skurczami twoimi 🙂I jak Ci się zachce to napisz tą liste co dostałaś od połoznej 🙂
Lunaaa trzymam kciuki byś załatwiła wszystko 🙂ja też miałam problem z tą instytucją troche nerwów straciłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to jeszcze dzisiaj mam się zgłosić na oddział 😞 wróciłam się spakować i najeść... ech... Dzidzia się śpieszy widać na świat i musimy ją jeszcze przetrzymać w brzuszku 😆 Najważniejszy jest optymizm i pozytywne podejście 😉 trzymajcie za nas kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...