Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Agata w jakimś konkretnym sklepie kupiłaś, gdzieś w necie?


wszędzie można je dostać, ja je kupiłam w sklepie bieliźniarskim DB - dobra bielizna, coś około 160 zł zapłaciłam, a wybór jest masakryczny... tylko powiedziałam majtki po ciąży... nie wiedziałam które wybrać... na necie też tego pełno, tyle, że ja wolałam zobaczyć w realu niż kupować w ciemno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze sauna fajna sprawa ale ja najbardziej kocham basen I TEZ AGRESOR CALA ZIME AZ DO TERAZ BO CIAGLE MIALAM JAKIEGOS GRZYBA I SIE BARDZO BALAM ISC NA BASEM BO BANKOWO WYM COS PODLAPALA 😞

a te gacie to chyba zakupie jak juz nie daje 500 zl na polozna to kupie gacie choc mi i tak chyba za bardzo te paskudne znamiona na brzuchu nie beda przeszkadzac bo mam caly brzuch poparzony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
168cm wzrostu mam agata.
cellulit wyszedl mi troche na udach.
Na plazy i tak sie nie pokazuje, nawet spodniczek nie nosze ale to ze wzgledu na moje zylaki, z ktorymi mam problem juz od kilku lat. Brzydko to wyglada, boli bardzo no i wstyd w ogole nogi pokazywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to w ogole nakupowalam najdziwniejszych gaci jakie widzialam, bo nie mam pojecia jakie sie nosi po porodzie, nigdzie nie moglam wyczytac a powiedziano mi tylko ze takie mam kupic zeby grube podpaski sie zmiescily. Ja w ogole nie mam doswiadczenia w tego typu bieliznie.
Znajac zycie to sie przekonam dopiero po porodzie o co kaman i co powinnam nosic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Iga a Ty dawno sie poparzyłaś? bo często o tym wspominasz? mocno?


bylam baaaardzo mala nie pamietam tego wcale 3 lata chyba wylalam na siebie wrzacy rosol-mialam fuksa ze nie na twarz i ze mnie babcia do balii z zimna woda wrzucila bo mogloby mnie juz nie byc(no i stad tez ten pekajacy sutek) ogolnie z dziecmi to chyba na smyczy i w kaftanie zeby sobie nic nie zrobily ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
Iga a Ty dawno sie poparzyłaś? bo często o tym wspominasz? mocno?


bylam baaaardzo mala nie pamietam tego wcale 3 lata chyba wylalam na siebie wrzacy rosol-mialam fuksa ze nie na twarz i ze mnie babcia do balii z zimna woda wrzucila bo mogloby mnie juz nie byc(no i stad tez ten pekajacy sutek) ogolnie z dziecmi to chyba na smyczy i w kaftanie zeby sobie nic nie zrobily ☺️

aż mi się gorąco zrobiło... pewnie bolałooooo 🤨
ten olejek który Ci poleciłam też jest do pielęgnacji blizn... tyle, że nie wiem jak to jest ze starymi bliznami, może akurat je troszkę zniweluje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta, z tymi zylakami to nie takie proste. Masc i tabletki moge sobie darowac. Jedyne co to usunac, ale nie zrobilam tego bo balam sie ze jak zajde w ciaze to mi wroci. Teraz po porodzie mam zamiar cos pomyslec, bo wyglad to raz, ale to cholernie boli. Badania mi wykazaly ze klepki w zylach zle sie otwieraja i krew nie plynie swobodnie, wiec moge sie faszerowac zelazem, ale to nic nie da.
Mam takie skarpety elastyczne jak babcie nosza, jest scisk i wtedy mniej boli, no ale teraz ze wzgledu na brzuch nie dam rady ich zalozyc 😁 😁 😁 😁 😁, bo trzeba sie poschylac.

ciezarnabebe, ja jak bylam mala to zawsze cos odwalilam, kilka poparzen tez bylo, ale nie mam sladow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podobno darlam sie w nieboglosy a najgorzej poparzyc sie czyms tlustym mlekiem i siemieniem lnianym

a ten olej mozn asprobowac kiedys mialam masc i srednio dzialala wiec dalam sobie spokoj

a na poczatku sie martwilam czy mi nie popeka ta biedna skora albo czy nie bedzie ropiec ale jest super nie boli nic! moze dlatego ze ona byla taka wiecie pomerzwiona pomarszczona a teraz jest gladka i tylko widac plamy a to jasne a to ciemne nierowne
JAK WIDZE CZYJS GLADKI MILY W DOTYKU BRZUCH TO NORMALNIE AZ BECZEC SIE CHCE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja znikam laski, muszę jutro rano gdzieś śmignąć do kwiaciarni zamówić jakieś kwiaty na ślub, muszę kupić jakąś pamiątkę na komunię.... a j a przeważnie wstaję koło południa, to ledwo coś mogę załatwić, no bo zanim się wygrzebię to Marcin juz wraca z pracy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olejek zawsze można spróbować, a nóż widelec chociaż troszkę je zniweluje, a w ogóle zastanawiałaś się nad zabiegiem usunięcia blizn laserem? skoro tak bardzo Ci to przeszkadza.. tyle, że nie mam pojęcia jakie są ceny takich zabiegów..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...