Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ivona55 napisał(a):
A u mnie mały to górą chce wyjść chyba 🤢
Co się dzieje z Agata? Luna pewnie juz po....
Jutro mam ktg na 14-ta...moze jakies fajne skurcze tam sie zapisza i mnie zostawią... 😉



wiesz co Iwonka, mi się zapisały fajne dziś, ale lekarz i tak mnie wysłał do domu, w domu się pogorszyło, myślałam że będę wracać z powrotem do szpitala, ale przeszło.... teraz znowu coś sie dzieje.....
ja pojadę dopiero wtedy jak to będzie nie do wytrzymania chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivonka agata to juz pewnie na porodowce szaleje 🙃
no a Tobie w takim razie zycze powodzenia jutro i mocnych bezbolesnych oczywiscie skurczy.
malgorzata ty tez jutro do lekarza? Kurcze a ja dopiero w srode mam wizyte z polozna...moze pojde prywatnie jak sie nic nie wydarzy do terminu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
ivona55 napisał(a):
A u mnie mały to górą chce wyjść chyba 🤢
Co się dzieje z Agata? Luna pewnie juz po....
Jutro mam ktg na 14-ta...moze jakies fajne skurcze tam sie zapisza i mnie zostawią... 😉



wiesz co Iwonka, mi się zapisały fajne dziś, ale lekarz i tak mnie wysłał do domu, w domu się pogorszyło, myślałam że będę wracać z powrotem do szpitala, ale przeszło....


No własnie...wszystko zalezy od łaski lekarzy...
Ja to podwójnie juz chce żeby mały sie urodził bo to ze ciężko itd to wiadomo ale oprócz tego mam sie pojawic 6 tygodni po porodzie u lekarza na kontroli a ja mam ambitny plan na wyjazd na samym początku sierpnia do rodziców na działkę nad jeziorkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...