Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
ivonka agata to juz pewnie na porodowce szaleje 🙃
no a Tobie w takim razie zycze powodzenia jutro i mocnych bezbolesnych oczywiscie skurczy.
malgorzata ty tez jutro do lekarza? Kurcze a ja dopiero w srode mam wizyte z polozna...moze pojde prywatnie jak sie nic nie wydarzy do terminu...


Dzięki Ola 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
ja 17 sierpnia na wesele w Polsce sie wybieram i na 3 tyg urlop...pod warunkiem ze to sie pokryje ze szczepieniami wlasnie...


No Ty to masz dobrze bo masz wszystkie szczepienia za darmo a tu trzeba ładne sumki zapłacic podobno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivona55 napisał(a):
Aleksandra_W napisał(a):
ja 17 sierpnia na wesele w Polsce sie wybieram i na 3 tyg urlop...pod warunkiem ze to sie pokryje ze szczepieniami wlasnie...


No Ty to masz dobrze bo masz wszystkie szczepienia za darmo a tu trzeba ładne sumki zapłacic podobno



Chociaz tyle tu dobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też słyszałam o tych szczepieniach.... to jakaś masakra jest! moja 'doświadczona' szwagierka w tych sprawach 3 dzieci małych, mówi że jak siema pierwsze dziecko to można z niektórych zrezygnować, bo sa nie potrzebne, bo nie ma innych dzieci inikt do domu nic nie przyniesie.....

ale z drugiej strony każda mama chce jak najlepiej dla swojego dziecka, nie wiem czy będę potrafiła z czegoś zrezygnować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
ja też słyszałam o tych szczepieniach.... to jakaś masakra jest! moja 'doświadczona' szwagierka w tych sprawach 3 dzieci małych, mówi że jak siema pierwsze dziecko to można z niektórych zrezygnować, bo sa nie potrzebne, bo nie ma innych dzieci inikt do domu nic nie przyniesie.....

ale z drugiej strony każda mama chce jak najlepiej dla swojego dziecka, nie wiem czy będę potrafiła z czegoś zrezygnować...


No własnie, lekarze też różnie mówią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to az takie koszta sa? tak na pocieszenie wam powiem...chodze tu do prywatnej polskiej kliniki do ginekologa...place 70f za wizyte , no i maja tam taki zestaw dla matki i dziecka- sprawdzenie mamy po 4-6TYG po porodzie u ginekologa + pediatra i usg bioderek dla maluszka = 150Funtow- i to jest promocja bo jak osobno sie robi to 30f wiecej.....to dopiero jest masakra...a moga takie ceny dawac bo tu sluzba zdrowia do dupy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
to az takie koszta sa? tak na pocieszenie wam powiem...chodze tu do prywatnej polskiej kliniki do ginekologa...place 70f za wizyte , no i maja tam taki zestaw dla matki i dziecka- sprawdzenie mamy po 4-6TYG po porodzie u ginekologa + pediatra i usg bioderek dla maluszka = 150Funtow- i to jest promocja bo jak osobno sie robi to 30f wiecej.....to dopiero jest masakra...a moga takie ceny dawac bo tu sluzba zdrowia do dupy...


Myślę, że takich rzeczy nie ma co porównywać, bo jak zaczniemy mówić o poziomie zarobków w poszczególnych krajach, to też jest trochę różnicy. Każdy ma swój portfel i wie, na ile go stać, a nie da się ukryć, że wszystko kosztuje. Jak dla kogoś jest coś drogie to po prostu jest i już 🙂

Mnie chyba dzisiaj kurwica chwyci przez to twardnienie brzucha. Dosłownie dostaję już szału z tym. I wystarczy, że wstanę, to już mam ciśnienie na pęcherz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez musze już isć bo mój P chce posiedziec teraz na necie 🤢
Jutro z ciekawością zaglądnę czy jakies fajne wieści sie pojawiły...mam nadzieje ze pośpie dzis choć 4 godzinki...taka jestem niewyspana przez to podduszanie mnie nóżkami mojego kochanego szkraba ze masakra...w dzień tylko godzinke udało mi sie przespac...biedaczek już nie ma gdzie tych nóżek wkładac...
Dobranoc dziewczyny i owocnej nocki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...