Skocz do zawartości

Piersi w ciąży :) | Forum o ciąży


ewci@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u mnie chyab tez bedzie przed porodem, bo dzis mnie tak brodawki swedza i całe piersi jakies dziwne, moze ja sie jutro obudze z mokra koszulką. zobaczymy 🙂 Nie ma sie co martwic jak jest pokarm, gorzej jak go nie bedzie. ja sie troche obawiam z powodu tej cesarki, której coraz bardziej sie boje, bo wszyscy jak mówie ze cesarka, to mówia"ojej to niedobrze" 😞 buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewci@ wiesz co ja to czasmi mam wrazenie i tak sie jakos czuje jakbym była gorsza przez to ze cc a nie naturalny porod 😞 własine jetst tak jak piszesz ze każdy zaraz ojej cesarka to nie dobrze i zaraz każda sie chwali jak to ona "wielkoluda" urodziła naturalnie i wszystko ładnie cacy itd. zaczyna mnie to męczyc albo np. dzisiaj spotykam na spacerze znajomą, i ta zaczyna ojejku jaki ty masz malenki brzuszek...sraty tati i tak dalej jaki to ona wielki miała ....bleee a ja zawsze byłam szczupła i tak naprawde jak ktos za mna stanie to tego brzucha nie widac to wygląda jakbym wsadziła piłke pod sweter 😆 ale strasznie mnie coś takiego drazni i mam zaraz ochote odpyskowac cos ale sie powstrzymuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj k@siulek a ja ci zazdroszcze takiego małego brzuszka.ja to przy obu ciążach miałam taaaaki duży że każdy zawsze pytał czy to na pewno jedno będzie? 😁teraz też juz widać brzusio więc pewnie będzie to samo 😞ważne że groszki dobrze się rozwijają a to jaki mamy brzuch i czy cesarskie czy naturalnie to już drugi plan.ja powiem szczerze że teraz sama wolała bym cesarke .bo to że naturalnie nie znaczy że bezpiecznie i ten ból!!!masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez na ten naturalny liczyłam, ale nie mam wyboru wiec bedzie cc. Nio a z tymi brzuchami to róznie bo np dzis na cwiczeniach pani w szkole rodzenia pytała na kiedy maja poród dwie dziewczyny bo miały pokaźne brzuszki(z dwa razy takie jak mój). one mówia ze pod koniec lutego, ze 26 i 24 chyba. Nio to ja jak 3 marzec to zaraz za nimi, a pani sie odwróciła w strone reszty i mówi: "ooo, bo tu to jeszcze troche sobie poczekamy". Takze chyab brzuszek tez mam mały choc przytyłam prawie 13 kg i nigdzie indziej ich nie widac tylko brzuszek duzy, mam w brzuszku 108cm i uwazam ze wcale nie mały jest.
PS> A co do piersi, to nie wiem jak to z nimi jest, bo mi rosły rosły an poczatku, wydawały sie obrzmiałe i wieksze a teraz jakby maleja i jzu od jakiegos czasu nie widze róznicy, na poczatku mierzyłam biust ale potem przestałam wiec nie wiem czy rosna czy nie.
Pozdrówki Kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do kiedy rosną piersi- mam nadzieję że do 24 tygodnia bo w nim akurat jestem a biust mam strasznie duży- no, może nie gigantyczny ale za duży jak dla mnie. Dziewczyny poradźcie cos na te bóle piersi- od każdego stanika coś mnie uwiera, swędzi, zostają mi pręgi na piersiach nawet przy najdelikatniejszym szwie a staników gładkich z fiszbinami tez nosić teraz nie mogę- fiszbiny wbijają mi sie w ciało bo brzuszek rośnie...
Jezu jak ja przystawię Groszka do cycka jak one takie tkliwe i bolące...? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli, kupiłam specjalne staniki dla cięzarnych, następnie specjalne bez fiszbin gładkie a potem zdesperowana poszłam kupic dla karmiących i te są zdecydowanie najgorsze bo mają to wycięcie na brodawkę do karmienia i czuję pod palcami że jest delikatnie wykończone, materiał mięciutki... Nic nie powinno urażać mi skóry na piersiach a jednak dostaję szału...
Buuuuuuuuuuu 😞 kiedy to się skończy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tkliwość mi minęła, ale od około tygodnia mam inny problem - kilka razy w ciągu dnia pojawia się straszny ból, tak punktowo, jakby ktoś mi wbijał igłę w pierś, trwa to z reguły kilka, kilkanaście sekund i mija - zdarzyło się Wam coś podobnego?? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam cos takiego.. w sumie to juz dawno tego nie czulam, ale tez odczuwalam to tak jakby mi ktos cos wbilał w pierś, bo bolało tylko w jednej i rowniez wysoko nad brodawką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje cycki też są fajne teraz mam co w stanik włożyć i mogę sobie dekolcik zafundować 😁 Z początku też mnie bolały że nie mogłam ich dotknąć a każde nieplanowane puknięcie powodowało zacisk zębów.Niestety też mam rozstępy które zostały po pierwszej ciąży noi pewnie teraz też troszkę przybyło.Jednak chcę się nimi nacieszyć,zrozumią mnie kobietki mające też mały biust.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to juz nie moge znalezc na siebie normalnego stanika- pozostaje mi noszenie takich "babkowych" hehe 😜 No ale nie powiem, sa takie pelniejsze i jedrniejsze... I pokarm mnie zalewa po prostu-ale moze to znaczy ze bede miala duzo pokarmu jak urodze? Mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bolą co parę dni, już musiałam zmienić stanik o jeden rozmiar miseczki większy :laugh: haha tak jest milcia26 🤪 cieszy cieszy i to bardzo :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje juz nie bola od kilku tygodni, za to mam tez takie kłucia- co jest pewnie norma w ciazy skoro wiekszosc z nas to odczuwa.
Rozmiar mam 75e i juz nie rosnie od miesiaca 🤪 , po porodzie urosna jeszcze 🤨 , kupilam stanik w Triumph - taki zabudowany z jednego kawałka materiału , na fiszbinach, z serii optycznie pomniejszaja cych- polecam-bardzo wygodny.

Jak na razie rozstepow nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ja przeszłam z rozmiaru 75C na 85D i już nawet nie szukam na razie stanika,bo kupiłam chyba z 3 i po paru dniach zaczynały mnie uwierać i cisnąć.Tera zkupię do karmienia i jakieś takie bez fiszbin(nie cierpię)
Od 2 dni mnie tak dziwnie swędzą piersi,nie wiem od czego i nieraz mi się sutki białawe robią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powinnas cała ciaże nosic biustonosz bez fiszbin, zadnych usztywnien, bo piersi sa bardzo czułe. Ja np miałam biustonosze w ciąży rosnące i do karmienia razem z firmy ALLES, super biustonosz, troche było szkoda kasy ajk myslałam ze na kilka miesiecy. Teraz kupiłam sobie jzu do karmienia, wiem ze te trzeba czestow ymieniac, wiec kupiłam tanie na rynku i nie sa one dobre 😞 maja jakies swedzące wykonczenia i chyba wogole ich nie bede nosic. Chciałam zaoszczedzic kase a teraz sie bede meczyc i pewnie kupie znów firmy ALLES 🙂 och... z tymi piersiami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...