Skocz do zawartości

O WSZYSTKIM 2010!!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Sabcia napisał(a):
Jest stresik ☺️ Ale trochę adrenaliny w życiu jeszcze nikomu nie zaszkodziło 😁 😁 😁

szczerze to nie mam tresu 🤪 to pewnie temu,ze chciałabym drugie. Łukasz jeszcze nie chce,ale się nie zabezpieczamy więc wie dobrze,że może być dzidzi a może nie być i jeśli zgadza się bez zabezpieczenia to jest tego świadomy,będzie co ma być 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
malutka90 napisał(a):
szczerze to nie mam tresu 🤪 to pewnie temu,ze chciałabym drugie. Łukasz jeszcze nie chce,ale się nie zabezpieczamy więc wie dobrze,że może być dzidzi a może nie być i jeśli zgadza się bez zabezpieczenia to jest tego świadomy,będzie co ma być 🤪

ty to jesteś odważna Kobieto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malutka90 napisał(a):
Sabcia napisał(a):
Jest stresik ☺️ Ale trochę adrenaliny w życiu jeszcze nikomu nie zaszkodziło 😁 😁 😁

szczerze to nie mam tresu 🤪 to pewnie temu,ze chciałabym drugie. Łukasz jeszcze nie chce,ale się nie zabezpieczamy więc wie dobrze,że może być dzidzi a może nie być i jeśli zgadza się bez zabezpieczenia to jest tego świadomy,będzie co ma być 🤪


My też rzadko się zabezpieczamy, bo nie ma z tego takiej przyjemności, ale teraz mam trochę pietra. Mój mąż chce już drugie, ale jakby nie patrzeć to ja się dzieckiem opiekuję, a On chodzi do pracy, więc to na mnie spadłaby większa liczba obowiązków 😲 Ale co ma być to będzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia dokładnie-ja też ciągle z Klaudią,a Łukasz w pracy ciągle i ja się nią zajmuje,on rzadko,ale dla mnie sprawa jest jasna-nie chce nie chce ale gdyby tak naprawde nie chciał to nie zgodziłby się na seks bez zabezpieczenia 😁 tak samo było z Klaudią 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiojojka napisał(a):
malutka90 napisał(a):
szczerze to nie mam tresu 🤪 to pewnie temu,ze chciałabym drugie. Łukasz jeszcze nie chce,ale się nie zabezpieczamy więc wie dobrze,że może być dzidzi a może nie być i jeśli zgadza się bez zabezpieczenia to jest tego świadomy,będzie co ma być 🤪

ty to jesteś odważna Kobieto!

tylko dlatego,że nie chce jedynaka,a zamierzam wrócić do pracy,bo teraz nie mam nic i wolę siedzieć z dwoma w domu niż potem iść do pracy i znowu być w ciąży bo teraz u nas żeby znaleźć pracę to większość firm prowadzi rekrutacje przez agencje pracy tymczasowej 😠 i właśnie przez takie coś zostałam teraz na lodzie i nie dostaje ani złotówki 😠 to samo byłoby przy drugiej ciąży,a na emeryturę trzeba zarobić ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
bry bry!! ja weekend szkolny...
co słychać? jak Liwcia? nie pogorszyło sie?!
napitala mnie dołem brzucha... chyba musze sie wybrać do jakiejś kontroli do gin... bo coraz bardziej nie przyjemne sie to staje 😞

Maja BIG kobieta sie robi 🙂) po mamusi

pozdrawiamy i caaaaaaałyjemy wszytskich!!!


eh nie pogorszyło jest nawet ok... lepiej niz ostatnio 🙂 na szczescie 🙂 dzieki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja juz choinkę ubrałam, Wojtus jednak nie wykazuje szczególnego zainteresowania, podejrzewam że to dlatego że światełka nie migają a święcą non stop, trzeba będzie kupic migające, miałam nadzieję że jak posadze Wojtusia przed choinką to będzie zaglądał na nią zainteresowany, a ja będe miała czas coś porobić, ale nieeeee, mój syn mimo wszystko woli byc noszony na rączkach... 😞
Dziewuszki wróćcie do Forum sierpniowego, bez Ciebie Buziaczko juz nie jest tam tak wesoło,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurna przeniosły sie dziewczynki na sierpniowe? bo cisza jak makiem zasiał...

ojjale zaczęłam...
DZIEŃ DOBRY!!! :*

ja podczutuje sierpnióweczki ale prawei zawsze byłam ignorowana wiec nic nie napisze... bo i po co... jak i takmi nikt nie oodpowie :P:P:P:P

zostaje tutaj jakoś miło mi tu... 🙂

Malutka co tam?
Moja niunia ma 37.5 byłam u lekarza ale osłuchowo czysta gardełko pikne tylko kaszel mały i katarek... i KOLEJNY SYROPEK
dzis w nocy mnie obhaftowała... w dzień tez... dziwne takie jak by mleczko sie jej zagotowało albo zważyło i takim czymś... pewnie od tego stanu podgoraczkowego...
w pt do kontroli

zarejestrowałam ją do ortopedy... słuchajcie na 14 lutego... koszmar jakis.... chyba bede musiała jakies kontakty mamusine uruchomić zeby szybciej a 2ga wizyta była... kurwa człowiek płaci składki przez całe życie a chuje takie szopki urządzają... no ale na czasie te szopki świeta i wogóle... a zajebisty szyld na przychodni : MY WYCHODZIMY NA PRZECIW PACJENTA DOPASOWUJEMY SIE DO NIEGO. chuje zarzygane...

walcze z konkubentem :/ ale nie bede o tym pisac... bo humor mój pójdzie sie pier....a jakiś w miare dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
Sabcia a ze z czym >?! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂



zarejestrowałam ją do ortopedy... słuchajcie na 14 lutego... koszmar jakis.... chyba bede musiała jakies kontakty mamusine uruchomić zeby szybciej a 2ga wizyta była... kurwa człowiek płaci składki przez całe życie a chuje takie szopki urządzają... no ale na czasie te szopki świeta i wogóle... a zajebisty szyld na przychodni : MY WYCHODZIMY NA PRZECIW PACJENTA DOPASOWUJEMY SIE DO NIEGO. chuje zarzygane...


Ty ogólnie tekst puszczasz, że fajnie się to czyta 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyneczki!!!!!!!
ale zimno miałam w mamcika w bloku na 2gim pięterku - 27
bo ja w bloku...od konkubenta sie wyprowadziłam 😞 tak zjebanie ze przed świetami... ale cóż...
on na wiosce miał pewnie z - 35 i baaaaardzo dobrze... niech lewarowi przemrozi dupsko!!!moze coś zrozumie, coś zacznie działać a nie w kulki sobie leci...

czy 3 dniówka musi sie objawić temperatują powyzej 38, czy stan podgoraczkowy też moze być?
a chrupki kokurydziane ciumciać można dać od kiedy?
ale rebusy dałam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
dziewczyneczki!!!!!!!
ale zimno miałam w mamcika w bloku na 2gim pięterku - 27
bo ja w bloku...od konkubenta sie wyprowadziłam 😞 tak zjebanie ze przed świetami... ale cóż...
on na wiosce miał pewnie z - 35 i baaaaardzo dobrze... niech lewarowi przemrozi dupsko!!!moze coś zrozumie, coś zacznie działać a nie w kulki sobie leci...

czy 3 dniówka musi sie objawić temperatują powyzej 38, czy stan podgoraczkowy też moze być?
a chrupki kokurydziane ciumciać można dać od kiedy?
ale rebusy dałam :P


A co się stało w Waszym związku, że się aż wyprowadziłaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu u mnie leci powoli 😁
Klaudii 3 dniowka zaczęła się wysoką gorączką w nocy,w dzień miała niską i wieczorem znów rosła,jak coś będzie wiadomo to daj znać 🙂
ja ostatnio rzadko na kompie tak jakoś w biegu jestem,nie wiem gdzie ręce włożyć 😁
AAAAAAAAa zdrówka dla Majeczki 🙂
ja mojej daje piętki chleba to sobie je obgryza,ale potem jest mega uciapciana i brudasek z niej,ale szczęśliwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kornelka na konsultacje miała pierwsza po urodzeniu kolejna miała być po 3 mies ale zapisali mnie tak ze bede tydzień przed 6... chuje zarzygane...

ty dajesz Niuni swojej już zupki? zupki ze słoiczka?? już? kurna ja dziś kupiłam marchewke, jutro jej dam troszeczkę.

a czemu sie pożarłam z Kamilem.. hmmm ajjj nie chce mi się nawet gadać... kurna... ciężki chłop jak nie wiem... nie iwem w ogóle gdzie miałam oczy 4 lata temu... w (_I_) chyba

ot i tym optymistycznym akcentem idę powiesić prańsko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
kornelka na konsultacje miała pierwsza po urodzeniu kolejna miała być po 3 mies ale zapisali mnie tak ze bede tydzień przed 6... chuje zarzygane...

ty dajesz Niuni swojej już zupki? zupki ze słoiczka?? już? kurna ja dziś kupiłam marchewke, jutro jej dam troszeczkę.

a czemu sie pożarłam z Kamilem.. hmmm ajjj nie chce mi się nawet gadać... kurna... ciężki chłop jak nie wiem... nie iwem w ogóle gdzie miałam oczy 4 lata temu... w (_I_) chyba

ot i tym optymistycznym akcentem idę powiesić prańsko...


kochana kontrakty kontrakty 😁mi ostatnio kobitka powiedziala (recepte na anty chcialam) ze kontrakty sie skonczyly na ten rok 😁 ha ha ha..psikus... ze sloiczka polecam gerbera jarzynowa mojej smakuje 🙂 a czemu mi nic nie powiedzieli o ortopedzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...