Skocz do zawartości

O WSZYSTKIM 2010!!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
to zapisz zuzie tak na wszelki... w końcu za to nie płacisz... a skłądki odprowadzasz/odprowadzalaś... ale jestem cięta na ten NFZ ... ohhhhhhh

ciekawe co tam gwiazdor robi... czy pakuje coś dla mnie czy nie?
a moze okaze sie ujem jak mikołaj....?!
nie licze na gwiazdora.... sama sobie sprezentowłam prezent 😁 pradziadek zuzi hustawkę zakupił co buziaczka pokazywała kiedys 🙂 a co do ortopedy to sie zapytam mojej bo pewnie potrzebuje skierowanie 🙂 nfz...kochana moja mama jest pielegniarka-czyt. walczy o przetwanie jak powiedziec tłumowi ludzi ze kontraktów brak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lekarz wystawi skierowanie na bioderka i wtedy jak idziesz to nie placisz 🙂
a moja zjadła wczoraj gotowane jabłko i kupę robi w kulkach 😁 😁 😁 a śmierdzi ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia się strasznie denerwuje,bo nie chce leżeć tylko siedzieć,siedzi jak ją trzymam za rączki albo oprę o poduszki,ale znalazła sobie też nową zabawę- swoje nóżki do buzi i teraz ma ubaw z tego,chichra się na całego 🤪 a siada sama znaczy się podnosi do połowy a jak się czegoś chwyci to siada sama tylko musi się cały czas trzymać czegoś na siedząco bo nie ma jeszcze równowagi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia87 napisał(a):
aniusiuniuniawins napisał(a):
kornelka na konsultacje miała pierwsza po urodzeniu kolejna miała być po 3 mies ale zapisali mnie tak ze bede tydzień przed 6... chuje zarzygane...

ty dajesz Niuni swojej już zupki? zupki ze słoiczka?? już? kurna ja dziś kupiłam marchewke, jutro jej dam troszeczkę.

a czemu sie pożarłam z Kamilem.. hmmm ajjj nie chce mi się nawet gadać... kurna... ciężki chłop jak nie wiem... nie iwem w ogóle gdzie miałam oczy 4 lata temu... w (_I_) chyba

ot i tym optymistycznym akcentem idę powiesić prańsko...


kochana kontrakty kontrakty 😁mi ostatnio kobitka powiedziala (recepte na anty chcialam) ze kontrakty sie skonczyly na ten rok 😁 ha ha ha..psikus... ze sloiczka polecam gerbera jarzynowa mojej smakuje 🙂 a czemu mi nic nie powiedzieli o ortopedzie?


mi tez nuikt nie gadał o ortopedzie :o kurwa kornelia...my mamy jakis poijebanych lekarzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczka ryjek słonko 🙂 ryjek 🙂

dziś polewałam w hefalumpów... kubus puchatek i hefalumpy no bajka bombastik-fantastik

marzy mi sie 2 rzeczy.... czas bez chorób żadnych Majuni zebym mogła ją do końca w końcu zaszczepić....
iiiiiii SEX ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniusiuniuniawins napisał(a):
buziaczka ryjek słonko 🙂 ryjek 🙂

dziś polewałam w hefalumpów... kubus puchatek i hefalumpy no bajka bombastik-fantastik

marzy mi sie 2 rzeczy.... czas bez chorób żadnych Majuni zebym mogła ją do końca w końcu zaszczepić....
iiiiiii SEX ☺️ ☺️ ☺️ ☺️


wooow to Ty sexisz sie??? 😉 ja sie boje bo podobno boli 😉

Liwa zdrowa jak ryba... wczoraj ja pitole...mleka mi braklo a przez to malowanie kuchni zapomnialam ze ostatnio ostatnie pudełko poszlo...a tu godzina 22.00 ..w nocnym nie bylo i dzieki Bogu w dyzuryjacej byla pucha ...dalam 30zł ale coz... bo w pudeleczkach nie bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczka dupa a nie boli,jak jeszcze tego nie robiliście to spróbujcie pierwszy raz spokojnie i delikatnie a przekonasz się,że to "podobno" to wcale tak nie jest 😁
ja miałam swój pierwszy raz po porodzie 2 tyg!!! i nie bolało,no może delikatnie na samym początku,ale wiadomo,ale nie po prawie 5 mies!!!
jazda 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BRY!!
dziewczyny ja wiem ze kazda to czuje ale muszę dać gdzieś moim emocją popłynąć...

Jaką mam choleną dumę jak patrze na to moje dziecko... takie serduszka zapalają mi sie w oczach czerwone i rosnę, rosnę, rosnę....
Jaka ona jest dzielna, jaka kochana, taka bezbronna i malutka. Jak walczy o swoje piszczac (jej zdaniem piszczenie najwłaściwsze), jak mądrze patrzy ślipkami swoimi pięknymi...
moge na nią patrzeć bez końca, jak spi takie słodkie minki robi... (:jak nie spi tez 🙂
a jej kupa to wogóle-fiJJJołki. kiedy jej nie robi długo to ciesze sie nią strasznie...
Kocham te wytarte włoski, raczki które sa zaciśniete w BOKSI BOKSI (tak robi z moją mamą... BOKSY BOKSY-a jaki ma uśmiech na twarzy przy tym)
jak ma swoje ulubione rzeczy... bez pieluszki nie zaśnie... ze mamusi rączka na policzku uspokaja, ze błądzi za mną oczkami ze mówi do mnie po swojemu swoje mądrze 🙂)
a jak chce bidulinka siedzieć a ja jej nie pozwalam a ona sie tak strasznie już rwie i chce usiąść a ja ją kładę i zabawiam zeby dziecko nerwów nie psuło przez takie NIC.

i takie czerwone serca w oczach mam od 27 sierpnia...


Ach ta miłość matki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dopisac to sporo sporo...


a później bedzie tak:
Mamo idź z mojego pokoju (a ja powiem tak no już ide bo twoja babcia też mnie tak nachodziła i to było straszne), mamo daj mi spokój (a ja powiem nie dam, daj buziaka mordeczko ty moja najkochańsza), mamo a kup mi tamto(a tu jeszcze nie wiem co powiem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...