Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pati cieszę sie że jesteś w końcu w domowym zaciszu...mega uczucie taki kopniak co? 😜
Potwierdzam hihi co do kupek i glutków oraz innych rozmaitości związanych z dziećmi.Moje starsza dwójka wychowywana tradycyjnie na gruszce i częściowo na pieluchach tetrowych i po urodzeniu Bartka miałam obiekcje co do niektórych nowinek 🤔 ale jak dostał okropnego katarku i nie przespałam nocy to poszłam do apteki po tę nieszczęsna Fridę i wiecie co? pierwsze co wybuchnęłam śmiechem 😜 No jak ja mam "wyciągnąć" te glutki???? Buzią - fuuj - ale Frida okazała się rewelacyjna i żaden katar już nam nie przeszkodził w oddychaniu czy spaniu...ale tak jak napisała Pati to wychodzi w praniu hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
k8_online napisał(a):
hej Dziewczęta 😘
cały czas po powrocie znad morza męczy mnie ten okropny katar, i jeszcze teraz na dodatek taka wstrętna pogoda, że podrażnia mój nos jeszcze bardziej 🤢 od zawsze mam problemy z zatokami, a jak już mnie dopadnie to trwa nawet i pół roku - łłłłłłłeeeee 😠 kupiłam sobie syropek Prenalen, smaczny, ale straaaaaaasznie słodki, a czy pomoaga to nie wiem, bo na moją przypadłość to tylko wybrane antybiotyki dają radę, ale na razie się pomęczę, chyba że znacie jakieś domowe sposoby na zapalenie zatok? dajcie znać proszę 🙃

gdzieś od 5dni czuję już Maluszka przważnie jak się relaksuję albo śpię 🤪 🤪 🤪 niewiarygodne uczucie SUPER!!

MIŁEGO DZIONKA 🤪


Z domowych spozobów na zatoki dozwolonych kobietom w ciązy to chrzan, ewentualnie kit pszczeli jest super ale to na alkoholu to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak ale ponoć w bardzo dużych ilościach i najlepszy to byłby taki z warzywniaka co się samemu ściera, on jest jakoś mocniejszy i nawet jak się ściera i czuje zapach to zatoki się same odpychają 🙂 a potem taką dużą warstwę na kanapkę np. z wędliną.
To taki wiejski sposób na zatoki, ponoć skuteczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kilka lat temu opiekowalam sie dziewczynka od 4 miesiaca to dopiero bylo wyzwanie jak to nawet nie moje dziecko jak musialam nosek wycierac i robilo kupy po ktorych malo co nie wymiotowalam, ale wystarczylo tydzien i sie przyzwyczailam 🙂 moja mama to pamietam mowila, ze nie dam rady, ale tak szybko zlecialo ze jak odeszlam to ona miala prawie 4 latka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
tak ale ponoć w bardzo dużych ilościach i najlepszy to byłby taki z warzywniaka co się samemu ściera, on jest jakoś mocniejszy i nawet jak się ściera i czuje zapach to zatoki się same odpychają 🙂 a potem taką dużą warstwę na kanapkę np. z wędliną.
To taki wiejski sposób na zatoki, ponoć skuteczny


u Ła - dzięki, ale proste to nie będzie, ale zobaczę co mają w moim warzywniaku 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja spadam na razie się położyć bo już dziś sporo pochodziła i żeby nie przesadzić idę poleżeć 🙂 Zajrzę do Was popołudniem 🙂
Ciekawi mnie wizyta na 3d marty zapewne fajne fotki nam pokarze 🙂
Ale by było jak by sie jednak Juleczka chłopaszkiem okazała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny....
Szukan wsparcia....strasznie sie boję dzidziuś nie dawał znaku od wczoraj w nocy...Wczoraj jak szłam takie mialam dziwne bóle jakby mi krtoś we flakach grzebał i dziś w nocy cisza 😞 kurcze czy u Was w nocy czasmi dzidziuś nie daje znaku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
Dziewczyny....
Szukan wsparcia....strasznie sie boję dzidziuś nie dawał znaku od wczoraj w nocy...Wczoraj jak szłam takie mialam dziwne bóle jakby mi krtoś we flakach grzebał i dziś w nocy cisza 😞 kurcze czy u Was w nocy czasmi dzidziuś nie daje znaku?


wiesz to jest jeszcze bardzo wcześnie a dzidziuś malutki i ma dużo miejsca dlatego też nie zawsze odczuwamy te pierwsze ruchy codziennie .. co do bólu to pisałam że może być spowodowany zaparciami które ciązy towarzyszą
ja również nie odczuwam ruchów codziennie ale jak sie pojawiają to są coraz mocniejsze - nie stresuj sie - uważam że to normalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie. 🙂 Jak tu dzisiaj spokojnie. 🙂
Crazzzyyy ja w sumie drugi tydzień czuje ruchy maluszka i powiem ci, ze nie sa one regularne. Czasami nawet po dwa dni nic nie czułam, choc teraz to juz częściej i mocniej. 🙂 Dzisiaj moja Oliwka wstała z mamusią 😁 😁 😁 😁
Martusia czekamy na wiadomości i piekne zdjęcia. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki

Mi od samego rana dopisuję apetyt 🙂I znowu mam ochotę na winogrono 🙂Dziś wzięłam ostatnia luteinę.Trochę się denerwuję żeby nie wróciły te plamienia.A ww poniedziałek wizyta 🙂Juz nie moge sie doczekac.Stęskniłam sie za swoim małym bąbelkiem.Jezeli chodzi o farbowanie włosów,to ja ok miesiąca temu byłam u fryzjera,ale nakładał mi farbę bez amoniaku.I zanim si dowiedziaam,że jestem w ciązy też farbowałam,juz wtedy byłam w ciązy,ale nie wiedziałam jeszcze 🙂Zaraz ide zrobic sobie kanapki z ogóreczkiem małosolnym 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziewczyny mam taki apetyt że już wszyscy w pracy się ze nie śmieją, bo robię sobie 8 kanapek do pracy 😮 😮 😮 plus obiad i słodycze wynik jest taki że trudno mnie zastać bym nic nie jadła. Już wszyscy się przyzwyczaili ze jedną ręką wciągam kanapkę a drugą pisze na komputerze 🙂 ciekawa jestem co potem będzie z moją figurą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem ciekawa ile przytyje 😉Bo na brak apetytu nie narzekam.Ale ciąza to taki wspaniały okres,ze jemy nie tylko dla siebie,ale takze dla naszych maluchów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja schudłam na początku i jeszcze nie wróciłam do wagi wyjściowej więc mam nadzieję że w tej ciąży nie przybędzie mnie zbyt dużo 😉 bo do tej pory 3 razy przytyłam po 20 kg 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
moniczek a szybko udało ci sie wróci do wagi przed ciążą.Bo ja do tej pory przytyłam ok 6 kg


oj ja już nigdy nie wróciłam do wagi przed ciążą hihi,ale taki mam już organizm 😉 że muszę się bardzo starać o zrzucenie zbędnych kilogramów,nie znaczy to że zawsze zostaje mi 20kg bo bym nie mieściła się w futrynach haha...kiedyś przed ciążami ważyłam 55kga potem już nigdy nie udało mi sie zjechać poniżej 60 - ale ja lubię siebie i kompleksów nie mam a jak uważam że mnie jest za dużo to sie biorę za odchudzanie oczywiście dopiero po zakończeniu karmienia piersią 🙂...a jest dużo dziewczyn co w przeciągu pół roku po porodzie wracają do wagi także nie martw się na zapas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj na wizycie waga pokazała równiutko 50kg czyli przytyłam już jakieś 4kg a to dopiero 4,5m-ca. W 1ciąży przytyłam około 15kg i w sumie w ciągu 3mcy prawie wróciłam do swojej wagi 🙂 A tak poza tym to chyba muszę sobie wagę sprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczkare22 na tym zdjęciu ślubnym w avatarze bardzo mi przypominasz aktorkę która kiedyś grała w "Na dobre i na złe" siostrę Bożenkę tylko cholipcia wyleciało mi z głowy jak ona się nazywa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry! nie macie sie czym martwic, wstyd sie przyznac ale ja juz jestem 10 kg na plusie ☺️ 🤨 ale przed ciaza bylam rok na diecie i schudlam 19kg wiec moglam spodziewac sie efektu jojo. do tego jak sie w 6 tyg dowiedzialam ze spodziewam sie maluszka to od razu rzucilam palenie. oczywiscie to tez odbilo sie na mojej wadze, podjadajac zeby nie czuc braku papierosow.Pocieszam sie mysla ze skoro mialam tyle silnej woli zeby z prawie 80 kg schudnac do 57 to po ciazy tez dam rade 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...