Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamuski!
ja niedawno wrocilam z osrodka zdrowia. bylam oddac krew i mocz do analizy. pielegniarka powiedziala mi tylko ze cukier mam za niski, reszta wynikow bedzie w srode. a jak u was jest z tym cukrem? na dodatek jeszcze moje bolace lydki, po prawie 2 godz spacerku mam wrazeniejakby z 200 kg wazyly 😮 dwie kolezanki jak mnie zobaczyly to powiedzialy ze jak do porodu szly to nie mialy takiego duzego brzuchola jak ja w polowie ciazy 🤪 🤪 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wyniki będę miała we wtorek więc zobaczę jak z cukrem, choć ja pochłaniam takie ilości jedzenia że myślę że powinno być dobrze o ile nie za dużo, dopiero 13.00 a ja od rana już 9 kanapek zjadłam, ogórki małosolne i cukierki czekoladowe 😮 😮 😮
Ale z tego co wiem w ciąży nie trzeba się martwić cukrem bo to bardzo różnie bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Diviana za wsparcie. Mam nadzieję, że moim przypadku również się to sprawdzi 😉 Póki co siedzę w pracy, dalej protestuje z Brzuszkiem na pasku ale wykonuję swoje obowiązki 😁 A po warzywniakach zrobię dziś obchód...może znajdę małosolne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi Madalena gratuluję synka 🙂 🙂 🙂 Niech się jeszcze Eleeza dowie 🤪 🤪 🤪
Te jej przepowiednie 🤪 🤪 🤪
Jakby co to ja będę mieć 3 córki 🙂 🙂 🙂
A z cukrzycą damy radę 🙂


Co do opryszki to ja miewam ją bardzo często. W tej ciąży już miałam 3 razy. Staram się jednak nie używać żadnych zoviraxów itp. w ciąży (normalnie i owszem). Ja smarowałam sudocremem (bo to i niemowlęta mogą stosować), on wprawdzie nie jest typowo na opryszczkę ale u mnie zadziałał. Przy łagodniejszej wersji to ja smaruję to pastą do zębów. Jakoś w ciąży jak nie muszę staram się nie stosować różnych lekarstw.

Pati a czy tą opryszczkę masz pierwszy raz w zyciu? Bo ona tylko w takim przypadku bywa niebezpieczna.
A co do rozstępów polecam krem na rozstępy Perfecta Mama firmy Dax Comsmetics.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana ja mialam cukier duzo wyzszy jak sie odchudzalam i wogole nie spozywalam cukrow. teraz jak mam ochote ( chociaz czesciej na slone lub kwasne rzeczy) na cos slodkiego to sobie nie odmawiam a mimo wszystko mi spada.w 10 tyg mialam wyzszy niz teraz. podobno lepiej miec za niski niz za wysoki wiec az tak bardzo sie nie przejmuje 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Hihihi Madalena gratuluję synka 🙂 🙂 🙂 Niech się jeszcze Eleeza dowie 🤪 🤪 🤪
Te jej przepowiednie 🤪 🤪 🤪
Jakby co to ja będę mieć 3 córki 🙂 🙂 🙂
A z cukrzycą damy radę 🙂


Co do opryszki to ja miewam ją bardzo często. W tej ciąży już miałam 3 razy. Staram się jednak nie używać żadnych zoviraxów itp. w ciąży (normalnie i owszem). Ja smarowałam sudocremem (bo to i niemowlęta mogą stosować), on wprawdzie nie jest typowo na opryszczkę ale u mnie zadziałał. Przy łagodniejszej wersji to ja smaruję to pastą do zębów. Jakoś w ciąży jak nie muszę staram się nie stosować różnych lekarstw.

Pati a czy tą opryszczkę masz pierwszy raz w zyciu? Bo ona tylko w takim przypadku bywa niebezpieczna.
A co do rozstępów polecam krem na rozstępy Perfecta Mama firmy Dax Comsmetics.


Mówiłam, że posypią się zbiorowe zażalenia 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh nie strasz Eleezy bo bidulka jeszcze weźmie za bardzo to do siebie hihiih 🙂
Nie ważne co się urodzi ważne żeby było zdrowe!!!!! I tak myślcie dziewczyny.
Marta-lion widocznie tak było nam pisane Ty same córcie ja samych synków. Heh 🤪 🤪



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie ten apetyt aż przeraża, jest ogólnym powodem do żartów w pracy 🤪 Być może Twoja dzidzia tyle nie potrzebuje co mój diabeł tasmański, który odbija się od jednej ściany macicy do drugiej że mu zdjęcia zrobić nie można bo zamazane wychodzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana, ale coś w tym jest, że jak się dziecko pojawia wszystko zaczyna się układać- ja również znam kilka takich przypadków 🙂
Gratuluję synka- no w końcu jakiś chłopak sierpniowy się pojawił, bo naprawdę niewiele ich tu mamy 🙂
Widzę, że wiosna dziś wszędzie zawitała- ja już też zaliczyłam spacerek z psiurem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Ahhh nie strasz Eleezy bo bidulka jeszcze weźmie za bardzo to do siebie hihiih 🙂
Nie ważne co się urodzi ważne żeby było zdrowe!!!!! I tak myślcie dziewczyny.
Marta-lion widocznie tak było nam pisane Ty same córcie ja samych synków. Heh 🤪 🤪
Hhi no co ty Eleeza 🙂 🙂 🙂 Przecież nikt ci pozwu jeszcze nie wysłał. Gdyby to tak naprawdę od nas zależało, a to od plemniczków 🤪 🤪 🤪

Wiesz Madalena jeszcze nic straconego 😁 😁 😁. Mój mąż mówił ostatnio, ze Beckhamowie mają trzech synów i teraz ona jest w ciąży. Więc z racji tego liczyli na 4 syna, a tu panna 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Ahhh nie strasz Eleezy bo bidulka jeszcze weźmie za bardzo to do siebie hihiih 🙂
Nie ważne co się urodzi ważne żeby było zdrowe!!!!! I tak myślcie dziewczyny.
Marta-lion widocznie tak było nam pisane Ty same córcie ja samych synków. Heh 🤪 🤪
Hhi no co ty Eleeza 🙂 🙂 🙂 Przecież nikt ci pozwu jeszcze nie wysłał. Gdyby to tak naprawdę od nas zależało, a to od plemniczków 🤪 🤪 🤪

Wiesz Madalena jeszcze nic straconego 😁 😁 😁. Mój mąż mówił ostatnio, ze Beckhamowie mają trzech synów i teraz ona jest w ciąży. Więc z racji tego liczyli na 4 syna, a tu panna 🤪 🤪 🤪


Dobrze powiedziane-" jeszcze" 😁 😁 😁 😁 😁
A plemniki będą współwinne 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze nie wiem czy to chłopiec, chyba że gratulacje są dla Magdy 🙂 tylko jak zobaczyłam na usg to wyglądało jak diabeł tasmański więc tak piszę 🙂

lydziaa84 napisał(a):
Diviana, ale coś w tym jest, że jak się dziecko pojawia wszystko zaczyna się układać- ja również znam kilka takich przypadków 🙂
Gratuluję synka- no w końcu jakiś chłopak sierpniowy się pojawił, bo naprawdę niewiele ich tu mamy 🙂
Widzę, że wiosna dziś wszędzie zawitała- ja już też zaliczyłam spacerek z psiurem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdalena Gratuluję synka !!!! Aż mój synuś się też ucieszył jak to przeczytałam, bo naprawdę jest tu mało chłopaczków. Mi się zawsze marzyło mieć 2 synów, ciężko wyżywić ale co tam hehehe 😁 będziesz taka mamusia wśród 3 facetów. Wiesz zawsze można jeszcze 3 raz spróbować i moze będzie dziewczynka 🙂 🙂
Cukier U mnie w normie póki co, gdyby nie to zatrucie to pewnie już bym odbierała wyniki, a przez to wszystko jakoś chyba w środę pojadę i zrobię badania. Ciekawe jak wyjdzie i jak to przetrzymam bo będzie obciążenie glukozą 75 g Jak zobaczyłam ten kubeł glukozy to się wystraszyłam ale trzeba będzie to połknąć, na szczęście lubię słodkie i kiedyś zamiast cukru używałam glukozy do słodzenia mam nadzieję , zę to tak samo smakuje 🙂 🙂 🙂 poza tym zrobię chociaż to nie obowiązkowe posiew i mocz bo coś mi ręce i nogi puchną jak rano wstaję, oby nie było białka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Eleeza- jak wpadniemy do tego Poznania, to za karę po kawie będziesz musiała zrobić :P i będziemy kwita 😁


Zapraszam serdecznie i do Poznania i do Kołobrzegu 🙂
Kawę ponoć robię pyszną 🙂 Latte z amaretto albo z cynamonem i czekoladą 🙂 Prowadziłam przez 3 lata restaurację to się nauczyłam tego i owego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Eleeza- jak wpadniemy do tego Poznania, to za karę po kawie będziesz musiała zrobić :P i będziemy kwita 😁


Zapraszam serdecznie i do Poznania i do Kołobrzegu 🙂
Kawę ponoć robię pyszną 🙂 Latte z amaretto albo z cynamonem i czekoladą 🙂 Prowadziłam przez 3 lata restaurację to się nauczyłam tego i owego 😉


mmmm ale smaka mi na kawkę zrobiłaś- chyba będę musiała wyskoczyć gdzieś na pyszną kawkę i może jakieś lody 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...