Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion Super. Chciałam podsłuchać stetoskopem dzidziusia, ale się wierci i ucieka, tylko czasami słyszę takie puk puk ale szybko jakby pluskanie i nic więcej i jak przykładam słuchawkę to raz kopnie w dole brzucha później w pępek i mi ucieka mały zbieg hehehe. Mężowi też tylko przez chwilkę dał się podsłuchać i kopnął słuchawkę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny!!! Mam nadzieje, że z tym cukrem to tylko dlatego, że wieczorem zjadłam za dużo słodkiego i dlatego pojawił się w moczu. Ale zobaczymy jak test na obciążenie glukozą wyjdzie.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze jeszcze z tym alkoholem, ale mam już taką straszną ochotę jakiegoś słodkiego likierku się napić. W barku stoi a ja tylko patrzę 😞 😞 Pewnie po karmieniu po takiej przerwie to po jednym drinku będzie juz ostra bomba 🙂 🙂 a i tak nie można nawet po karmieniu za dobrze bo jak dzidzia będzie do szpitala musiała jechac bo coś się stanie to matka "na fandze" nie fajnie wygląda 😁 😁 Oj długooo długo nici z imprezek : 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmykam. Muszę zbierać się do pracy. Ten tydzień pracuje na popołudnie od 15 do 19.
Trzymajcie się cieplutko. Korzystajcie z tego pierwszego dnia wiosny!!!! U nas jest pięknie. 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ciąży coś od kawy odrzuciło 😞

Zbieram się po małą do przedszkola. Dzisiaj miała topienie marzanny 🙂 Piękne słonko świeci super im pogoda dopisała 🙂
Jak wrócę to obiadek trzeba zjeść i chyba się wezmę za porządki w moim mini ogródku a Gabi pobawi się w piaskownicy 🙂

Do zobaczenia. Pa

Ps tylko się za bardzo nie rozpiszcie 😁 😁 😁 bo później straszne zaległości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę pogoda dziś dzieciaczkom dopisała. Mam za oknem przedszkole i dziś z mężem sobie patrzyliśmy jak całe przedszkole z tamburynami i Marzanną szło, tak się wesoło zrobiło na podwórku że można było poczuć, że przyszła wiosna 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela ja przed ciaza to pilam duzo bardzo mocnej kawy, jak zaszlam w ciaze to przestalam. raz sie skusilam na slabiutka rozpuszczalna z mlekiem... i to byl blad. wymiotowalam pol dnia i nocy przez zgage nie przespalam. czasem jeszcze mam ochote na kawke ale jak sobie przypomne tamten dzien to az ciarki mam na plecach 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis tez na obiad mialam slaskie z kurczaczkiem. Mniam mniam...U nas tez w miare ładnie bedziemy mogly chodzic na dlugie spacery. Powiedzcie mi jak wasze brzuszki duze sa? Mi w ciagu 2 tygodni tak urosl brzuch ze szok. Wygladam jak w 6 miesiacu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mojego brzusia prawie nie ma, powiększył się tylko minimalnie. Jeśli ktoś nie jest w temacie- nie ma szans aby pomyślał, że jestem w ciąży. Ale podobno kobiety w mojej rodzinie tak wszystkie miały i ciąża było widoczna dopiero w 6.miesiącu i to podobno z reguły pod koniec miesiąca. Poczekamy zobaczymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
_Evelina_
ja juz dzisiaj pisalam ze jak mnie dwie kolezanki dzisiaj zobaczyly to powiedzialy ze one jak szly do porodu to mialy mniejsze brzuszki, kazdy pyta czy ja sie czasem blizniakow nie spodziewam 🤪 🤪 🤪
Hihi mi dzisiaj moja przyjaciółka powiedziała to samo, czy jestem pewna, że tam jest jedno dziecko 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaszczyk to mi się niestety już ledwo dopina, ale przymierzyłam wiosenne płaszczyki i nie dopną żadnego 😞 😞 😞 nie chcę kupować szerokich kurtek tylko na jakieś 2 miesiace 😞 chyba zostaną mi dłuższe sweterki i rozpięte płaszczyki, żeby tylko dzidziuś nie zmarzł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oby oby, tak bym chciała sobie już po prostu wyjść z domu i nie zakładać żadnych kurtek itp.najlepiej żeby było już tak ciepło, ze tylko letnia sukienka i japonki, nie mogę się doczekać !!! ale i tak jest dobrze w porównaniu z tym co niedawno było (kozaki, ciepłe swetry i te grube płaszcze brrrrr)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na chwilę odeszłam a u 6 stron do nadrobienia 😉 Obierajac 2 kilo marchewki zabrało mnie na rozmyslanie o dzidzi...Dziewczyny nawet nie wiecie jak Wam zazroszcze tego,ze macie bliskich przy sobie...Ja jestem w Irlandii i mam tylko meza..Przeraża mnie fakt, że po prorodzie tez bedziemy sami 😞 strasznie cięzko o tym mysleć ale takie są "uroki" emigracji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...