Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paninka a masz zalecenie mierzenia?
Podekscytowanie wyjazdem tez na pewno ci je podnosi 😉

Aneczkare22 mam nadzieję że w weekend też będzie spokojnie 😁
To zdążę nadrabiać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Paninka a masz zalecenie mierzenia?
Podekscytowanie wyjazdem tez na pewno ci je podnosi 😉

Aneczkare22 mam nadzieję że w weekend też będzie spokojnie 😁
To zdążę nadrabiać 😉


zalecenia nie mam, kiedys mialam za wysokie ale potem sie unormowalo...lekarz powiedzial ze nie zaszkodzi jak sobie w domu bede mierzyc...i jak mi sie przypomni to sprawdzam 😉 😉 jak na razie to caly czas mam takie jak dzis... ( a tesciowa mowi ze to ksiazkowe 🤪 🤪 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!

Dziewczynki.. bardzo dziękuję za życzenia 🙂 😘 Ja już swojego stareńkiego obudziłam o 6.00 bo nie mogłam spać i zadzwoniłam 🤪 Okazało się, że miałam wyczucie czasu, bo on właśnie pisał smsa do nas.....

Dziś Maleńka bardzo fajnie kopie gdzieś koło pępka.. aż brzuchol się w tym miejscu unosi......fajniutkie uczucie 🤪
Kurcze, ja chciałabym na tę zgagę brać Rennie, ale po wszelkich lekach na zgagę, nawet tych dozwolonych w ciąży niestety, nie wiedzieć czemu od razu wymiotuję ....... Widocznie Małej one nie służą, więc się męczę 🤢 🤢 🤢 🤢

Na razie idę trochę na TV zobaczyć suknię Kate, a później wybywam na ogród.. trzeba korzystać z pogody 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, wg suwaczka od dziś mam równe 4 miesiące do porodu, wg usg i om też - wszystko na 29 sierpnia 🙂 Tak więc dziś zaczyna się już 6 miesiąc 🤪 Jej a pomyśleć, że jeszcze niedawno patrzyłam na test ciążowy i zastanawiałam się czy ta druga kreseczka jest w ogóle widoczna, była prawie przezroczysta, ale m od razu twierdził, że jest i koniec 🙂)) Jak ten czas szybko zleciał 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, zawsze jak jestem mega zapracowana w pracy i nie mam czasu wejść na "brzuszek" to piszecie jak szalone 😜 a dziś kiedy komendantów nie ma, wszystkie sprawy zakończone przed długim weekendem i mam czas posiedzieć z Wami, to tu wyjątkowo cisza i spokój 😜 od razu widać, że długi weekend się zbliża 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na ta angielską armię, która dopełnia uroczystości ślubne w Anglii i stwierdzam, że polskie wojsko jest jednak najprzystojniejsze i najlepiej się prezentuje 🙂 może , przemawia przeze mnie egoizm bo moje stareńkie też był zawodowym (na szczęście już na emeryturze :woohoo 🙂 ale mimo wszystko nasi żołnierze są wg mnie najbardziej dostojnie się prezentujący.....
W sumie moja babcie tez tak twierdzi...mówi, że nawet brudni, i ranni w czasie wojny mieli w sobie dostojeństwo, w przeciwieństwie do innych narodowości 🙂
Kurcze, na patriotyzm mnie wzięło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzusie 🙂 🙂 🙂

Ja juz po glukozie. Było w sumie dobrze. No słodkie to blee.... Ale nie było źle. Najgorsze to siedzenie. Nudy 🙂

Foga gratuluję rocznicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Marta, no to dzielna dziewczynka jesteś 🙂 Gratuluję wytrwałości 🙂 I dziękuję za życzenia 🙂
Hehe no Foga ja ogólnie dzielna jestem 🙂 Życie mi już dokopało.
Ja oglądam ten ślub i krytykuję 🙂 🙂 🙂 A mój mąż Anglik siedzi i mówi że będziemy oglądac po angielsku 😞 bo krytykuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
...siehankowa to Ty się nam rozpisuj teraz co u Ciebie
korzystając z wolnego czasu 😁
Hehe racja, teraz ty nam tu produkuj 4 strony 🙂 🙂 🙂 na godzinę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój maluszek dzis bardzo spokojny.
Foga co do tabletek na zgage,to mi na razie pomogła,ale rano jak sie obudziłam to było mi po niej maskarycznie słodko,ble ble.
Tez ogladam slub,jestem ciekawa wejścia Kate i jaka kiecke bedzie miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂 🙂 🙂
U nas dzisiaj piekne sloneczko więc zaraz uciekam na ogród a potem moze do kuzynki bo jutro juz jedzie z powrotem do Bileska.
Foga wszystkiego naj, naj, naj z okazji rocznicy 😉 🙂
Ja niestety w wiązki na odległość nie wierzę. 😞 Mam dwa za soba i oba sie rozpadły. Krzysiu mial okazje jechac w tamtym roku do Anglii, oczywiście do pracy. Powiedziałam mu, ze dla mnie to nie bedzie mialo sensu, więc postanowił, ze zostaje. ☺️ Co prawda to byla jego decyzja ale do dzisiaj ma delikatne wyrzuty sumienia. ☺️ Z drugiej strony jakby wtedy wyjechał to pewnie nie bylo by jeszcze z Nami Oliwki 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki.
Bogu dziękuje że dzisiaj się już czuje o niebo lepiej. byłam u Pani doktor 🙂 i powiedziała że na szczęście tym razem obejdzie się bez antybiotyku, więc dalej jadę na Stodalu i Apapie. No i dzisiaj w końcu wyszłam z domku 😁 😁
Ja też kochane oglądam ślub Williama i Kate, ciekawa jestem jak Panna Młoda będzie wyglądała.
Aż im trochę zazdroszczę, przypominam sobie nasz ślub i to wszystko co się działo od rana w tym dniu ahhhhh na wspomnienia mnie wzięło. Pięknie było...
Foga wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu duuuuuzo miłości!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde...... chyba nie zobacze kiecki......właśnie zadzwoniła mama Bundych i poprosiła żebym starszego synalka odebrała o 12 ze szkoły bo ona gdzies w mieście utknęła 😠 😠 😠 wryyyyyyyyyyyyyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...