Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aneczkare22 napisał(a):
Foga kupiłam rozmiar L.Tym bardziej,że brzuszek teraz bedzie rósł 🙂
Bo ja ogólnie to chyba mam budowe podobna do naszej marty,bo przed ciążą ważyłam 52 kg,tylko jestem dośc niska,bo mam 156 cm 🥴
Hehe no ja przy Tobie to olbrzym 🤪 🤪 🤪 W dowodzie mam 158cm napisane hihi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
Foga kupiłam rozmiar L.Tym bardziej,że brzuszek teraz bedzie rósł 🙂
Bo ja ogólnie to chyba mam budowe podobna do naszej marty,bo przed ciążą ważyłam 52 kg,tylko jestem dośc niska,bo mam 156 cm 🥴
Hehe no ja przy Tobie to olbrzym 🤪 🤪 🤪 W dowodzie mam 158cm napisane hihi 🙂 🙂 🙂


no rzeczywiście,hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
ja tylko mówie mężowi,zeby synus po mamusi nie odziedziczył wzrostu,hehehehh 😁 😁 😁
No moje córcie to cały tatuś. nawet oczy po tatusiu maja piwne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, a ty cerę masz jasną czy ciemną... bo któraś tu kiedyś zaczęla mówić o rudych dzieciątkach i zaczęłam się zastanawiać, jak moja będzie wyglądać, bo ja to blada twarz, a mój M ma ciemną karnację, czarne oczy i włosy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny!

Byłam na badaniach, których nie było. W sensie kazali mi przyjść za tydzień 🤨
Na darmo wstawałam 😞
Ok zabieram się za zaległości (39stron 😲 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Dzień dobry dziewczyny!

Byłam na badaniach, których nie było. W sensie kazali mi przyjść za tydzień 🤨
Na darmo wstawałam 😞
Ok zabieram się za zaległości (39stron 😲 )




A czemu za tydzień????? Nie mogli pobrac ci tej krwi dzisiaj????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Marta, a ty cerę masz jasną czy ciemną... bo któraś tu kiedyś zaczęla mówić o rudych dzieciątkach i zaczęłam się zastanawiać, jak moja będzie wyglądać, bo ja to blada twarz, a mój M ma ciemną karnację, czarne oczy i włosy....
Raczej jasną. I naturalnie jestem blondynką. No moze nie tak jasna jak na zdjeciach ale blond. I mam niebieskie oczy, nio ale żadna z moich córek nie chciała po mamusi 🙂 😞

Hehe a co do rudości to chyba Aniołek miała wczoraj schizę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
Dziś troszkę wcześniej was doczytuję ,bo jakoś mało zajęć dziś w domku mam,tzn nie chce mi się nic robić 😁 😁hihi W łodzi dziś ładne słonko,ale zimno brrrrr 😮 😮
Znowu ząbki mnie bolą,jakby dziąsła 😮 😮to już w sumie kilka dni,nawet za bardzo nic twardego zjeść nie mogę 😮 nie wiem czy istnieje jakaś pasta żeby mi się poprawiło?
Co do naszej stronki,to jestem tego samego zdania co większość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Aneczka pokaż te getry. A ile teraz ważysz???


http://allegro.pl/3-4-hag-polskie-legginsy-getry-spodnie-ciazowe-l-i1594911502.html
ja teraz waze 61 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to jest szansa, ze moje też odziedziczy po tacie fajne ciemne oczka i ciemne długie rzęsy... 🙂
Aniołek, nie mam pojęcia jak to jest, ale powiem Ci pod koniec sierpnia 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Aneczka pokaż te getry. A ile teraz ważysz???


http://allegro.pl/3-4-hag-polskie-legginsy-getry-spodnie-ciazowe-l-i1594911502.html
ja teraz waze 61 kg
Hehe to identycznie jak ja 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melstap na bolące dziąsła spróbuj paratondex.mi też bardzo krwawiły i bolały,ta pasta jest nie dobra w smaku,ale mieszam ja ze sensodyne.Ja ogólnie mam bardzo wrażliwe dziąsła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki u mnie dzisiaj święto bo mój m ma wolne i posiedzimy sobie w końcu razem cały dzień w domku. Teraz poszedł na zakupy wiec mogłam Was troszkę podczytać 🙂
Ale oczywiście nie może być za różowo, dostałam dzisiaj rano telefon z tej kliniki gdzie chodze do lekarza i okazało się że mam na tyle złe wyniki że musze sie pilnie skontaktowac z lekarzem. No i oczywiście prawie zawału dostałam ale na dzisiaj już nie ma miejsca i wizyte mam jutro o 16 🥴. Już mam czarne myśli co może być nie tak i w ogóle humor mi sie popsuł 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malstep ja teraz używam elmex zielonej. Jak na razie jestem zadowolona i nawet dziąsła przestały mi krwawić, a w tej ciąży zdarzało mi się to często.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wsunęłam kawałek kiełbasy i dalej do roboty. Co do karnacji to my oboje jestesmy blondynami tylko że mąż ma kręcone włosy o których ja zawsze marzyłam więc może nasza córeczka odziedziczy i oboje mamy niebieskie oczy, ale teściowa jest np brunetką i ma piwne oczy i śmiesznie będzie jak dzieciątko się w nią wrodzi bo zupełnie niepodobne do nas będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam, że zęby też mogą boleć z braku wapna, że dziecko może zabierać i wtedy coś z zębami się dzieje, mnie bolały i zaczęłam wapno pić i przeszło.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malsteppolecam Meridol. Mialam chore dziąselka i mi pomogła. Stosowałam ja razem z plynem do płukania ust.
aasia wiem, że latwo powiedziec ale nie denerwuj się na zapas. A powiedzieli Ci konkretnie co za wyniki czy krwi czy moczu????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...