Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Daniela napisał(a):
Siehankowa a ja chyba na to się zdecyduje http://allegro.pl/oillan-balsam-specjalny-100ml-emulsja-150-ml-i1620233378.html
bo do pupy sudocrem chcę kupić bo przy Gabi się sprawdzał

ale czy ten balsam można stosować juz od pierwszych dni? bo na tych nie ma napisane 0+ ... a na tamtych Oillan Baby pisze, że od pierwszego dnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Ooo, zastój znowu, chyba wszystkie brzuchy poszły na dobranockę 😉
Ja nie 🤪 🤪 🤪 Dobranocka przyszła do mnie hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Daniela napisał(a):
Siehankowa a ja chyba na to się zdecyduje http://allegro.pl/oillan-balsam-specjalny-100ml-emulsja-150-ml-i1620233378.html
bo do pupy sudocrem chcę kupić bo przy Gabi się sprawdzał

ale czy ten balsam można stosować juz od pierwszych dni? bo na tych nie ma napisane 0+ ... a na tamtych Oillan Baby pisze, że od pierwszego dnia...

Podaj link do tych baby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Daniela napisał(a):
Siehankowa a ja chyba na to się zdecyduje http://allegro.pl/oillan-balsam-specjalny-100ml-emulsja-150-ml-i1620233378.html
bo do pupy sudocrem chcę kupić bo przy Gabi się sprawdzał

ale czy ten balsam można stosować juz od pierwszych dni? bo na tych nie ma napisane 0+ ... a na tamtych Oillan Baby pisze, że od pierwszego dnia...

Podaj link do tych baby 🙂

a prosze 🙂 oto i link 😉 oillan baby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzuszki, nie wiem czy słyszałyście o takiej stronce jak szafka.pl , ale zachęcam 😉 można kupić bądz wymienić fajne rzeczy - nowe lub uzywane - dla dzieciaczków starszych lub młodszych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Brzuszki a wkładki laktacyjne wszystko jedno jakie? Czy macie jakieś faworytki? 🙂

I w te podkłady pod łóżeczko warto się zaopatrzyć?

Hehe moje faworytki to wkladki laktacyjne Bella Mamma, te wkladki laktacyjne. Dla mnie sa najlepsze, Używałam też inne, ale te lubię najbardziej. Ewentualnie jeszcze wkładki Johnsons,
Na pewno moge powiedzieć nie kupujcie wkładek zbyt drogich, używa się ich naprawdę sporo, więć szkoda przepłacać.

Co do podkładów do łóżeczka, uważam że teraz ci niepotrzebny. Przecież maluszek i tak śpi w pampersie, a przewijasz go na przewijaku, więc nasiusia ci na przewijak. Te podkłady moim zdaniem przydają się jak uzywasz tylko pieluch tetrowych, albo jak maluch zaczyna spać bez pampersa kiedy uczy sie sikać do nocnika. Hehe ale się nagadałam 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
mnie też niekiedy w pępku ciągnie, a właściwie koło niego nie wiem co to znaczy?


może Maluszki się bawią pępowiną, albo intensywne harce uskuteczniają 🙂
Nic groźnego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka2 napisał(a):
mapa jesli chodzi o wkładki laktacyjne to nie polecam tych z Belli - są beznadziejne...

A możesz napisać czemu są beznadziejne ?? Ja ich używałam i z nich byłam najbardziej zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
agapurka2 napisał(a):
mapa jesli chodzi o wkładki laktacyjne to nie polecam tych z Belli - są beznadziejne...

A możesz napisać czemu są beznadziejne ?? Ja ich używałam i z nich byłam najbardziej zadowolona.

marta, wiesz jak jest - jednym pasuje to innym tamto 😉 ja kupiłam takie babyono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
agapurka2 napisał(a):
mapa jesli chodzi o wkładki laktacyjne to nie polecam tych z Belli - są beznadziejne...

A możesz napisać czemu są beznadziejne ?? Ja ich używałam i z nich byłam najbardziej zadowolona.

marta, wiesz jak jest - jednym pasuje to innym tamto 😉 ja kupiłam takie babyono


Wiem, ale pytam bo moze ma jakies nowe informacje 🙂 Wiesz ja używałam ich rok temu. Może ich jakość sie zmieniła.
Babyono też miałam, są identyczne jak Johnsons 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
mapa napisał(a):
Brzuszki a wkładki laktacyjne wszystko jedno jakie? Czy macie jakieś faworytki? 🙂

I w te podkłady pod łóżeczko warto się zaopatrzyć?

Hehe moje faworytki to wkladki laktacyjne Bella Mamma, te wkladki laktacyjne. Dla mnie sa najlepsze, Używałam też inne, ale te lubię najbardziej. Ewentualnie jeszcze wkładki Johnsons,
Na pewno moge powiedzieć nie kupujcie wkładek zbyt drogich, używa się ich naprawdę sporo, więć szkoda przepłacać.

Co do podkładów do łóżeczka, uważam że teraz ci niepotrzebny. Przecież maluszek i tak śpi w pampersie, a przewijasz go na przewijaku, więc nasiusia ci na przewijak. Te podkłady moim zdaniem przydają się jak uzywasz tylko pieluch tetrowych, albo jak maluch zaczyna spać bez pampersa kiedy uczy sie sikać do nocnika. Hehe ale się nagadałam 🤪 🤪 🤪


A ja mam inne zdanie na temat wkładek laktacyjnych 😉 W sumie to może ze trzy zużyłam 😉
Co do producenta to nie mam zdania.
Ja będę używać tych, których nie zużyłam przy pierwszej córci - właśnie znalazłam je podczas porządkowania ubranek (mam Avent i Bepanthen - chyba). Może tym razem się przydadzą 🥴
W każdym razie, biorąc pod uwagę mój przypadek czyli trzy zużyte wkładki w ciągu roku karmienia - to nie jest obowiązkowe wyposażenie każdej mamy. Według mnie można je kupić jak już będą potrzebne lub na wszelki wypadek jedną niedużą paczkę.

A co do podkładów - to o jakich mapa myślisz? O takim prześcieradle frotowym podgumowanym od spodu czy o takich jednorazowych np. z belli.
Bo jeśli o podgumowanych - to myślę tak jak Marta - póki co niepotrzebne.
A jeśli pytasz o podkłady jednorazowe - to według mnie do łóżeczka niepotrzebne, ale można sobie kilka kupić na wyjścia np. do lekarza.
No i te podkłady jednorazowe sprawdzają się tez w szpitalu jako podkłady dla mam - ja kupowałam je w sklepiku przyszpitalnym, ale teraz chyba kupię na all jedną paczkę i zabiorę ze sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
ja bede te kupować
http://allegro.pl/medela-oslona-piersi-formujaca-wklesle-brodawki-i1623407483.html

To nie są wkładki laktacyjne.
Wkładki laktacyjne maja zapobiec zabrudzeniu bielizny itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
ja bede te kupować
http://allegro.pl/medela-oslona-piersi-formujaca-wklesle-brodawki-i1623407483.html


Ale, moniq, to o czym piszesz to nie są wkładki laktacyjne tylko wkładki formujące wklęsłe brodawki.
Jeśli masz taki problem to polecam, ale jeśli nie to lepsze będą miękkie, chłonne wkładki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...