Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej śpiące mamusie 😉 😉 😉
Siehankowa gratuluję 🙂 🙂 🙂 🙂
Dziewczynki, slicznie wyglądacie na waszych zdjęciach. Martusia jaki Ty juz masz duzy brzusio 🙂 🙂
ja juz uciekam spać bo ten upał strasznie mnie wymęczył 😮 Jeszcze w pokoju duszno. Wszystko mam pozamykane bo pająki mi wchodzą z ogródka 🤢 🤢 🤢 🤢 masakra, ja juz chcę sierpień 😜 😜 😜 Dobranoc brzucholki, pa pa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
raspberry86, sliczna fotka w avatarku 🙂

aasia napisał(a):
Siehankova gratuluje zakończenia podyplomówki. Ale Ci zazdroszczę. A jeśli to nie tajemnica (służbowa) 🙂 hehe to gdzie robiłaś podyplomówkę i jaki kierunek?? Ja za rok w maju bronie magistra i też wybieram się na podyplomówkę na UW na kryminalistykę 🙂

aasia, ja własnie skończyłam kryminalistyke na UW we Wrocku 😁


Oooo super może napisałabyś mi na sierpnióweczkach jak to pokrótce wygląda, ogólnie z przyjęciem, egzaminy, sekcja bo słyszałam że jest no i czy warto. Myśle o wiadomości na sierpnióweczkach bo nie chce dziewczyn zanudzać takimi rzeczami. To że ja mam pierdolca (na to wychodzi że Ty też) to nie znaczy że wszystkich to musi interesować. Bo my tak szczerze siehankova to normalne nie jesteśmy. Wspólny zawód, kierunek studiów itp. hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzuszki 🙂
ja zaraz jadę do pracy... ufff, cięzko będzie, bo juz parówa za oknem 😉 ale do 21.czerwca jeszcze muszę jakoś wytrwać - pozniej chyba sobie już odpuszczę i odpocznę 😉

martusia, śliczny duży brzucholek 😁

aasia, nie ma sprawy - czekaj na wiadomośc na sierpnióweczkach 🙂

a poki co uciekam - do pózniej brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY BRZUSZKI 😎 😎 😎

No u nas dziś pogoda będzie że masakra, ma być 30 w cieniu 🙃 🙃 🙃
W taki upał to nawet z Majką będzie ciężko wyjść 🙂
A brzuszek - dziękuję, wiem ogromny jest 🙂 Sama się zastanawiam co będzie dalej hihi 🤪 🤪 🤪
Tymczasem jednak bardzo go lubię hihi 😁 😁 😁
Oki idę robić kawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM DZIEWCZYNY

marta-lion śliczny brzusio w avatarku, sukieneczka też ciekawa

dziś upał na zewnątrz, ale i tak pewnie wyjdę trochę buziuchnę opalić 😎 😎 😎
miłego dzionka brzusie, wpadnę troszkę później, zobaczyć co tu się dzieje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Za mną nieciekawa noc. Duszno, nie było czym oddychać przeciągu nie było jak zrobić....do tego migrena....rano wstałam jakby ktoś mnie obuchem walnął 😮 😮 😮

Kawkę małą piję może mi ta głowa przejdzie

Marta widzę nową sukienusię w avatarku (bo to ją chyba ost pokazywałaś) Ślicznie wyglądasz no i brzuś już pokaźny 🙃
Foga gratulacje jednak jest 5 🤪

Miłego dzionka, będę Was podczytywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Shiehankowa gratuluję zdolniacho zakończenia w pięknym stylu podyplomówki.
Paninka spokojnie remonty nie należą do najprzyjemniejszych, ale pomyśl,że teraz Ci lżej będzie ogarnąć poremontowy bajzel, jak będzie maleństwo będzie już ładniutko pomalowane i posprzątane 🙂
Marta lion brzusio masz zajebisty 🙂
Madzia koszulka wypas 🙂
o matko miałam jeszcze coś komuś napisać, ale zapomniałam 🥴
U mnie też dziś ukrop od rana okna pootwierane, wiatraki chodzą,a ja wyleguje się na łóżeczku i delektuje się nad nowym uczuciem, które mi towarzyszy...tzn moje maleństwo rusza się w inny nowy jak do tej pory nieznany sposób 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!
tzn. na pewno lepszy niz wczoraj...malowanie mnie nie przerazalo, mialo potrwac jeden dzien i po klopocie...ja sie podlamalam jak okazalo sie ze to szklo to najwiekszy blad i nie da sie tego zmyc...i wczoraj skrobanie tego, dzisiaj mycie i gruntowanie, jutro gipsowanie w srode docieranie i nie wiadomo czy sie bedzie trzymac...jak nie to czeka nas zakup nowych plyt gipsowych i stelazy a to nie tylko potrwa ale tez zmniejszy pokoj a ja mam juz wszystko co do centymetra zagospodarowane 🥴 a najgorsze jest to ze mamy tylko ten pokoj i musimy tu spac i siedziec wiec ciagle ogladam ten oplakany widok 😉

ale mala od 6 sie rozpycha, wie ze to mamusie podtrzymuje na duchu...

wczoraj jak zmierzylam temperature kolo 23 mialam 36 stopni, dzisiaj o 6 tez, teraz mam 36,3...nie wiem, moze przez temperature na dworze bo jest juz 28 stopni 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=blue]Witam brzuszki[/color]
Wczoraj zniknęłąm, ale to dlatego, że mąż niespodziewanie wrócił wcześniej i taką miałam radochę, że już o wszystkim zapomniałam. Nie było go od piątku to wiecie..rozumiecie.. 🙂
Troszkę poczytałam co wc 🙂zoraj się jeszcze działo i c 🙂ytam a tu siehankowa studentka na medal 🙂 No bardzo dobrze, gratuluję 🙂 🙂 aż miło się robi jak takie wiadomości się c 🙃yta 🙂
A dziś wizyty dziewczynki mają 😆 To dobrych wieści życzę i podzielcie się z nami wiadomościamin koniecznie. Powodzenia 😘

P.S. Nie poprawiałam każdego wyrazu, wyślę i zobaczę co z tego wychodzi, ale wkurzam się niesamowicie jak przeskakują literkido innych wyrazów. Chyba dziś nie wariuje ten kursor 🙂

Czytam dalej, a mały tak się wierci i rozpycha, że przerwy muszę robic bo podglądam brzuszek jak faluje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!

Ja dzs już od 7.00 w pracy, upał niesamowity... Miała być w nocy burza, ale czywiście bokiem przeszła 😞 Żadnych szans na chociaz lekki deszczyk... na ogrodzie to juz chyba chwasty się zachowają, bo warzywa popadały a woda w stawie, z którego czerpaliśmy do podlewania ...wyschła..... masakra.

Paninka - jakoś to będzie, choć ja sama tez nienawidzę remontów, nawet tych malutkich... Mój niby ma pomalować kuchnię i przedpokój ale kiedy to sama nie wiem... niby też ma to potrwac dwa, trzy dni, tylko znając moje stareńkie, to przedłuży się, bo on to strasznie dokładna bestia i będzie pół ściany drabać, gdy zobaczy jakąś nierówność 😮 Tylko ja dla świętego spokoju na takie okazje nagle... wybywam z domu... niby mam wtedy tyle spraw do załatwienia, że ho ho 😉 Po co mam mu sie szwędać pod nogami i patrzeć na ten bałagan 🙂

Będę dziś zaglądać do was od czasu do czasu a tymczasem życzę miłego upalnego dnia 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
A ja właśnie wpadłam na pomysł, że kupię sobie maszynę do szycia i zacznę szyć 🤪 Myślicie że to trudne?

Hehe Diviana moja babcia jest krawcową, ja kiedys próbowałam i lipa. talentu do szycia brak 😮 😮 😮
Ale wiesz ja myślę ze talent tu najwazniejszy, reszty mozna się nauczyć 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana - pomysł świetny, tyko nie mam pojęcia czy szycie na maszynie jest trudne... nigdy tego nie robiłam 😮
My wczoraj myśleliśmy o zakupie małego domowego magla... bo jak zobaczyłam ile ciuszków dziecięcych jest do prasowania, tudzież odkażania, to mnie prawie powaliło na podłogę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam kiedyś szyłam sobie torebki spódnice takie proste i jakoś całkiem mi to wychodziło, więc coś takiego jak pościel dla dzidziusia lub jakąś prostą sukieneczkę chyba bym dała radę 🙂 A swoją drogą moja babcia też była krawcową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Ja tam kiedyś szyłam sobie torebki spódnice takie proste i jakoś całkiem mi to wychodziło, więc coś takiego jak pościel dla dzidziusia lub jakąś prostą sukieneczkę chyba bym dała radę 🙂 A swoją drogą moja babcia też była krawcową 🙂

No widzisz to ty odziedziczyłaś talent, bo ja to lipa 🙂 🙂 🙂
To szyj kochana. Niedługo będziemy od Ciebie kiecki kupować 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana w takim razie czekam na zdjęcia Twoich pierwszych krawieckich dokonań 🙂
A co do magla - Mój kuzyn kupił swojej żonie pralkę z maglem, żelazkiem czy tam nie wiem czym jeszcze. Mają 4 małych dzieci i codzienne pranie i prasowanie po prostu zabierało multum czasu, o odpoczywaniu mogli zapomnieć .... Działa to ekstra wkładasz brudne ubrania, a wyciągasz czyste uprasowane i od razu na wieszaczek 🙂 Jedyną wadą jest cena około 13-14 tysięcy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana fajny pomysł z ta maszyną do szycia 🙂 Ja co prawda nigdy nie próbowałam. Jak byłam mała to mój tato szył nam na maszynie ubranka dla lalek 🙂 Pamiętam że frajdy było co nie miara, miał tez takie specjalne zeszyty z wykrojami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE BRZUSZKI 🙂
my już po wizycie 🙂 wszystko ok malutka główką do dołu plecki ma po lewej stronie i pieknie serduszko jej bije 🙂 dostałyśmy skierowanie na badania(mocz, krew, wasserman i hbs)
MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZYMY 🙂
humorek mi sie troche polepszy 🙂 zaraz sie biore za małe przemeblowanie w szafkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana pewnie sprobuj, moja mama miala taka przemyslowa maszyne jak w szwalniacch sie uzywa i ambitnie probowala mnie nauczyc....niestety zawsze konczylo sie na tym ze po chwili mnie wyganiala bo bala sie o ten sprzet...ale moja siostra od razu zalapala 😁 😁 😁 no a ja nawet recznie potrafie nic zaszyc i do tesciowej ze wszystkim latam...trzeba miec dar a Ty moze wlasnie go masz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ DZIEWCZYNY
przepraszam, że nie jestem częściej na forum ale nie umiem dojść z sobą do ładu po szpitalu i tych tabletkach 😞
Foga, Siehankowa szacun pełny za takie wyniki 🙂 🙂
Marta, Magda , Lydzia piękne brzuszki i ciuszki 🙂 🙂
Diviana pięknie urządzasz swój domek
Paninka mój m. ma dwie lewe ręce i wielkiego lenia jeśli chodzi o jakiekolwiek małe remonty, więc jak coś chce zabieram się sama a on się dołącza bo mu głupio że sama maluję 🙂
buziaki dla Was wszystkich 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...