Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
siehankowa napisał(a):
to i ja się pochwalę naszą "córcią" 😁 tutaj jeszcze malutka była 😉 oto nasza PUMA 🙂 zazdrośnica i złośnica kochana 😁 złośliwa po mamusi (czytaj - po mnie 😁 😁 😁 )


Jaka cudna i to spojrzenie kombinatora 🙂

a tak spojrzenie dobrze ujete 😜
ja tez mialam kotka na wsi, ale jak sie przeprowadzilam do duzego miasta to potem sie dowiedzialam, ze wpadl pod samochod 😞 i tak tu nie moglam sobie pozwolic na zwierzaka wiec narazie moge pomazyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siehankowa słodziutka ta Twoja kocica 😁 😁 😁 😁 Ja to w ogóle wszystkie kotki uwielbiam 🙂 Ale tez się zastanawiam jak moja kotka zareaguje na dzidziusia. Do tej pory była dla mnie numerem 1 i wszystko co najlepsze bylo dla niej a po porodzie to się niestety zmieni. Zresztą chyba juz cos wyczuwa bo jak zawsze spała na moich kolankach tak teraz ich unika ze względu na brzusio chyba 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana, aniołek, to widzę, że podobny problem z kotkami będziemy miały... bo moja tez rozpieszczona przeze mnie i traktowana jak dziecko ... mam nadzieje, że jakos zaakceptuje "swojego rywala" 😉

ja uciekam brzuszki - jakis filmik obejrze... a jutro jadę do mojego 7-letniego chrześniaka, bo ma pierwsze występy taneczne przed publicznością 😎 będzie tańczył czacze i coś tam jeszcze - w parze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Dziewczyny mam takie nietypowe pytanie?
Boli mnie dziś szyjka macicy myślałam, ze to chwilowe, ale juz czuje od paru godzin czy to jest normalne w ciazy, bo ja nie wiem 🥴
Kurcze Jola a skąd ty wiesz że to szyjka macicy? Ja nie potrafię powiedziec czy kiedykolwiek w życiu bolała mnie szyjka macicy. Myślę że nie umiemy tego określić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Dziewczyny mam takie nietypowe pytanie?
Boli mnie dziś szyjka macicy myślałam, ze to chwilowe, ale juz czuje od paru godzin czy to jest normalne w ciazy, bo ja nie wiem 🥴
Kurcze Jola a skąd ty wiesz że to szyjka macicy? Ja nie potrafię powiedziec czy kiedykolwiek w życiu bolała mnie szyjka macicy. Myślę że nie umiemy tego określić.

Moze i ja nie umiem 😞 nie wiem ale to bardziej tam w srodku mnie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Dziewczyny mam takie nietypowe pytanie?
Boli mnie dziś szyjka macicy myślałam, ze to chwilowe, ale juz czuje od paru godzin czy to jest normalne w ciazy, bo ja nie wiem 🥴
Kurcze Jola a skąd ty wiesz że to szyjka macicy? Ja nie potrafię powiedziec czy kiedykolwiek w życiu bolała mnie szyjka macicy. Myślę że nie umiemy tego określić.

Moze i ja nie umiem 😞 nie wiem ale to bardziej tam w srodku mnie boli.
Jola a to ból czy ukłucia? I taki ciągły ból czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Dziewczyny a czujecie różnicę w pampersach
new baby a premium care?
Ja używałam i teraz tez kupiłam new baby. Premium care sa cieńsze (jak podpaski hehe) ale sa tez droższe i to ta róznica 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
marta-lion to taki ciągły ból, ale nie jest bardzo bolący, ale go czuje caly czas i mi jakos to przeszkadza, myslalam ze to normalne. Nie wiem nawet co to infekcja, bo nigdy nie mialam 😞
moze to przez to ze chora troche jestem.


Może to być przez osłabienie organizmu, ale jeśli nie będzie przechodzić sprawdź to Kochana 😉
A infekcja raczej nie boli...jeśli już to jakieś pieczenie lub swędzenie czuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
marta-lion to taki ciągły ból, ale nie jest bardzo bolący, ale go czuje caly czas i mi jakos to przeszkadza, myslalam ze to normalne. Nie wiem nawet co to infekcja, bo nigdy nie mialam 😞
moze to przez to ze chora troche jestem.


Może to być przez osłabienie organizmu, ale jeśli nie będzie przechodzić sprawdź to Kochana 😉
A infekcja raczej nie boli...jeśli już to jakieś pieczenie lub swędzenie czuć.
Dokładnie to nie szyjka tego nie da się wyczuć. Moze zmęczenie i osłabienie, ale jeśli będzie bolec dalej nie czekaj. Jedź to sprawdzić. Moze przejdzie, bo być moze dziecko ci naciska w jedno mejsce i jak zmieni pozycje to przejdzie. Ale ciągły ból to też bywają skurcze macicy, ja miałam tak we wczesnej ciąży. Więc nawet jak będzie srodek nocy jedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola ja ostatnio jak byłam na kontroli u swojego gina to pytałam go o takie kłucia w mariolce od czego to jest i czy to przypadkiem szyjka się nie skraca. To on miał taki ubaw, i powiedział że nie potrzebnie panikuję bo jak coś się dzieje z szyjką to tego nie jesteśmy wstanie wyczuć. Że to główka dziecka naciska i dlatego tak kłuję i chce się siusiu 🙂i że wiązadła macicy się rozciągają i to też można tak odczuwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe sprzedałam Jo-aneczce oklaska, teraz musicie poczekać 😎 😎 😁 😁

A co do kłucia to mnie też czasami kuje, raz nawet był to spory ból. Ale na początku wszystkim się przejmowałam, a teraz jakoś spokojniej do tego podchodzę. I myślę, że to nic poważnego. Nic złego chyba nie powinno się dziać 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JolaJa miałam ostatnio ale takie kłucia dość silne że aż mnie w pół gięło. Na szczęście okazało się ze to nic poważnego tylko dzidzia uciska jakiś nerw 🙂 Po kilku dniach niunia zmieniła pozycję i juz nie kuje 🙂
Może poleż troszkę, a jak nie przejdzie to dla spokoju sumienia może pojedź do szpitala zeby sprawdzili czy faktycznie jest wszytko oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...