Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moniq1984 napisał(a):
może mam głupie pytanie ale która Agnieszka urodziła bo patrzę na ranking ogólny i Agnieszka z Emilką jest tylko jedna z terminem na03.09?!

Tak ta Agnieszka, była na podtrzymaniu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
może mam głupie pytanie ale która Agnieszka urodziła bo patrzę na ranking ogólny i Agnieszka z Emilką jest tylko jedna z terminem na03.09?! i miesiąc wcześniej taka duża dziewczynka by się urodziła?? 🙂



Dokładnie ta - Agnie-szka 😉
Była ostatnio w szpitalu i różne przeboje miała...
Ale Emilka widzę duża więc mam nadzieję, że wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!!!!

Agnieszka gratulacje........ no to się Emilka pospieszyła 🤪 🤪 🤪

Teraz tylko karolcia nam została bez wieści...

Jo-aneczka - powodzenia.... ale obfity ten lipiec w sierpniowe dzieci 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia1234i napisała, że niestety akcja się nie rozkręciła.
Także leży i słucha innych porodów i ma już dość.
Prosi o kciuki żeby coś się zaczęło dziać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna karolcia.... musi się tyle męczyć 🤢

A ja mam info od Paninki:
"Infekcja wyszła przez przypadek, jak już byłam w szpitalu a dostałam skierowanie, bo mała niewiele się ruszała. Do tego jak zobaczyli moje spuchnięte nogi to już mnie wypuścić nie chcieli. Mam być do soboty. dzisiaj mam usg a w sobotę przepływy. Mam skróconą szyjkę, ale nie wiem jak bardzo(...)a tak w ogóle dzięki za pamięć, miło, że się odzywacie. Buziaki dla wszystkich brzuszków'.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic kochane, ja spadam do mamy na śniadanie... nie chce mi się samej jeść 🙂 Tylko błagam... już niech żadna dziś nie rodzi...czekamy do sierpnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka powodzenia, mam nadzieję, że szybko Cię wypuszczą i będzie wszystko dobrze 🙂


A ja nastawiłam pranie i coś mi chrobocze w pralce...
mam nadzieję, że nie kończy swojego żywota 😮

Teraz czas na lody... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry mamcie 😁
siehankowa i agnieszka - ogromniaste gratulacje
karolcia - trzymam mocno kciuki
paninka - obyś szybko wróciła do domku
jo-aneczka - powodzenia

a ja dzisiaj się wepchnęłam w kolejkę u lekarza 🙃 - wczoraj cały dzień miałam silne skurcze i na wieczór wszystko ustało 😞 - a teraz boli mnie brzuch 🤔 ... malutka fika więc się nie martwię,ale chciałabym wiedzieć czy coś się szykuje czy dotrwam do terminu 😉
i strasznie mi niedobrze 🤢 - już bym chciała utulić swojego skarba hmmmm....

miłego dzionka brzuszki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszłam do strony 5637 i już muszę odpisać! 🙂
Po pierwsze DZIEŃ DOBRY, BRZUSZKI! Rozpakowane i te w dwupaku!
Wielgachne gratulacje dla Marty i Madaleny! Ale synchronizacja faktycznie! SUPER! 😁 Chciałabym tak szybko urodzić, ale przy pierwszym dzidziusiu to się chyba bardzo rzadko zdarza...
Aniołek Ja też bym zrobiła tak, jak radzą dziewczyny, i ściągała pokarm - może się udać! 🙂 Jestem dobrej myśli i przesyłam Ci dobre fluidy! Niech Oliwka jak najszybciej jedzie do domu! 😁
Siehankowa Oj, Kochana - Ty to chyba do sierpnia nie wytrzymasz 🙂 najważniejsze, by wszystko poszło dobrze, termin nie jest najważniejszy!
Karolcia mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze i bez stresów 🙂 Trzymam mocno kciuki!
GwiazdkaNaj My się chyba nie poznałyśmy, więc z opóźnieniem witam 🙂 Ja będę np. rodzić w bielańskim i też się boję, że mogą mnie odesłać gdzieś indziej... ale podobno starają się nie odsyłać, a jeśli już nie ma wyboru, to dzwonią do innych szpitali (w pierwszej kolejności do tych, które podasz lub zaprzyjaźnionych z nimi, np. Inflancka) i szukają miejsca dla rodzącej. Muszą znaleźć miejsce, nie mogą zostawić bez pomocy. Potem albo jedziesz do drugiego szpitala swoim samochodem albo zamawiają karetkę. W zeszłym roku w bielańskim podobno 4 razy odesłali rodzące, a jedna to do Łodzi leciała helikopterem! 😁 🙃
Jejku-ja też nie wiem zupenie, co to są skurcze!! Wczoraj dopiero spakowałam torbę!
Przestraszyłam się, jak mi mój lekarz powiedział, ze już główka tak nisko... A wczoraj właśnie kilka razy poczułam takie twardnienie brzuszka i lekki ból, ćmienie, jak przy okresie... Na szczęście wczoraj miałam pierwsze KTG i lekarz stwierdził, że mam piękny zapis! 😁 ...wiec się bardzo cieszę 🙂
Ale narobiłyście z tymi jabłecznikami! 😁 Ja niestety muszę starać się trzymać dietę, więc się nie skuszę... 😞 Czytałam, że przed porodem zwiększa się apetyt na słodkie 🙂 także to normalne 🙂
Dlatego ja się męczę niesamowicie... 😞 ...ale pozwalam sobie czasem na małe 'grzeszki' 🙂 ...w celu rozpieszczania troszeczkę Szymka oczywiście 😉 😉
Wracam do nadrabiania zaległości, bo może jeszcze jakieś nowe wieści są? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek trzymam kciuki za Was 🙂

ann
jak się dziś czujesz?

agusia witaj po przerwie 🙂
Jeszcze doczytasz newsy, oj doczytasz 😁

ulala jaki masz kolorek Jedo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati i mapa ja tak jak Wy biorę Fenoterol i mam go odstawić w ta niedzielę, a w tygodniu zgłosić się na pierwsze KTG. Poza tym z tego co słyszałam to szef tak do końca nie trzyma szyjki, a nawet powoduje powstawanie większych skurczy, także Pati raczej daruj sobie to dzisiejsze prasowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamy w dwupaku i te rozpakowane z dzieciaczkami juz w ramionach!!! 😉 😁 😆
Oczywiscie gratulacje ogromne...
U nas dzis masakryczna noc polowe nie przespalismy ze wzgledu na bole brzucha wczoraj zjadlysmy zupe jarzynowa z fasolka to moze dlatego noi dzis jak noc nie przespana to i zle samopoczucie a tu jeszcze dzis tyle spraw do zalatwienia urzad pracy i musze do szpitala na kontrole nerek jechac mam nadzieje ze moja mala wytrzyma jeszcze do poczatku sierpnia 🙂
Jutro wizyta u ginekologa a w sobote jedziemy do fryzjera 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka..
czy Wy macie moze jakas liste sierpniówek które już urodziły? 🙂 🙂
chętnie zobaczę ile szczęściar już tuli swoje maleństwa 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...