Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolciaporod super 😁 az chce sie taki miec 🙂
a ja stwierdzilam ze nie bede juz tak wyczekiwac porodu,wtedy przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie 😁
milego wieczorku dla wszystkich 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny będziecie tak miały. Teraz już nic nie powstrzyma Waszych maleństw przed przyjściem na świat. Człowiek tak się bał a tutaj już po wszystkim i wspomnienia wspaniałe. Tak więc "niech się pchają" szybciutko Wasze dzieciątka. A jak dostaniecie je na ręce to już nic nie będzie istotne tylko Wasze skarby. Trzymam kciuki żebyście dobrze wspominały te chwile do końca życia 🙂 papapa POWODZENIA KOCHANE BRZUCHOLKI !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam, że dziwnie się czuję 🙂 zdrzemłam się chwilkę i normalnie góry mogłabym przenosić 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂wesoło mi, tańczyć i śpiewać mi się chce, choć mała prawie wcale się nie rusza 😞
kurcze, że mój m musi być w domu a nie w pracy i to od drugiej 😞 mam taką ochotę wyjść z domu ale z nim nigdzie się nie da iść bo na pytanie czy idziemy na spacer słyszę "do auta?"i pospacerowane 😞
a może sobie do sklepu chociaż pójdę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja prawie cały dzień przeleżałam, oprócz zrobienia pysznych gołąbków i skonsumowania ich oczywiście 😜
Nic mi się nie chce, ale chyba zrobię sobie herbatkę i poprasuję trochę.

Mapa ja mam taki termometr: http://allegro.pl/termometr-douszny-braun-thermoscan-irt-4520-sklep-i1716272714.html
Sprawdzałam na sobie i m. i jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiaj zastuj na forum,no coz juz tak malo zostalo w dwupaku,reszta zajeta maluszkami 🙂
maly mis sie rozpycha strasznie,nie moge wygodnej pozycji znalezc 🥴
dziewczyny co z malstep? nie zawsze zdolam nadrobic posty wiec moze sie oddzywala tylko ja nic nie wiem 🤢 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my już po wizycie...

Szyjka ponoć jeszcze bardzo długa i nic się nie zapowiada na wcześniejsza akcję 🙂 Z usg termin jak z om czyli 29 sierpnia... Łożysko mam na przedniej ścianie i starzeje się (cokolwiek to znaczy - ja nie wiem), ale płynu jeszcze jest w normie.... Jagódka na dzień dzisiejszy wg pomiarów usg waży 2900 gr 🙂 a ja nie wiem w jaki sposób w ciągu 3,5 tyg przytyła aż 4 kg, w sumie 12 na plusie 🙂 jednak mój doktorek nie jest tyranem, bo stwierdził, że to ładna waga, że moja figura na tym nie straciła i że jest ok..... jak go zapytałam co dalej, to powiedział, że jak przyjdę 17stego na następną wizytę to pogadamy, bo na razie nie może się nt. porodu wypowiedzieć, gdyż nie ma jeszcze żadnych jego zbliżających się symptomów 🤨

Wszystkim mamusiom, które przekazały dziś tak dobre wieści gratuluję a Aniołkowi i Oliwce życzę dużo zdrówka oraz wytrwałości... Aniołku musisz myśleć pozytywnie - bo na pewno będzie dobrze 🙂

No cóż, skoro poród daleko, to idę podlać kwiaty na działce bo wiszą w tych doniczkach i schną gdyżwiecznie o nich zapominam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzy Gratuluje i życzę szybkiego powrotu do formy.
Ziuta również gratuluję
Jola u mnie w szpitalu po cesarce też leży się 6-7 dni...Więc mnie to czeka...
Moniczek ogromnie się cieszę,że już masz maleńką ze sobą 🙂 🙂
Daniela te Twoje bóle to mi na krzyżowe porodowe z opisu wyglądają...Coś mi się wydaje,że możesz na dniach się wypakować 🙂
Paninka ja dwa razy miałam tak,że poleciało mi tak że miałam całe gatki mokre może około 23 tyg ciążyi teraz ze 2 tygodnie temu...A potem spokój i nic do tej pory nie leci..
Aniołku trzymam kciuki za Twoją maleńką, oby wreszcie skończyło się pasmo niemiłych informacji i zaczęły pojawiać kolejne lepsze od poprzednich.

A ja już po wizycie. Jutro mam zrobić badanko na tą moją cholestazę i jak tylko wyjdą mi wyższe wyniki niż ostatnio mam do lekarza dzwonić i on mi powie co z tym fantem robimy.
W poniedziałek mam się zgłosić na USG i KTG i jakby coś było nie tak to od razu zostanę na oddziale i cesarka, a jak będzie ok tomam 3 dni dodatkowe i 18 mam ostateczny termin zgłoszenia się do szpitala a potem los pokarze.
Lekarz jednak mnie uczulił,że na tym etapie może się zdarzyć nieplanowane i wcześniejsze odejście wód, skurcze i wtedy niby mam gnać do szpitala...Co prawda wyczulił mnie,żebym przypadkiem nie czekała do końca i nie zjawiła się z bólami co 5 minut i pełnym rzołądkiem bo jak on zrobi mi cesarkę 😮 😮 😮 😮
Mam teraz schiza bo jestem głodna jak pieron, a po jeździe autem mam skurcze więc leżę i je wyciszam.... 🙃 😮 🙃 😮
A i wiecie co jakoś wcale teraz mi nie śpieszno do porodu...Właściwie wszyscy jużbardzo by chcieli, a ja mam jakąś blokadę 😮 Nie wiem czemu.
No i w sumie nie zamartwiam się jakoś ogromnie bo już jakoś oswoiłam się,że ciągle coś mi się przypątuje, ale trochę mnie nurtuje ta moja bakteria, którą lekarz kreślił jko groźną 😞 😞 Poczytałam trochę w necie i nawet nie chcę pisać co tam wyczytałam 🥴 😞
Matko bakteria, cholestaza mam nadzieję,że mojej Maleńkiej to nie zaszkodzi i niech ja cierpię, ael,żeby z nią było dobrze, tak bardzo mnie to dołuje..... 🥴 🥴 🥴 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z tej samej firmy co Paninka, tylko troszkę inny wizualnie http://allegro.pl/microlife-nc100-termometr-bezdotykowy-promocja-i1746555345.html i mogę powiedzieć, że jest super. A te termo-smoczki to są też z tej firmy microlife są też z Canpola i Aventu. Duży wybór jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia wspaniała historia serduchem pisana - piękne oczekiwanie na Maluszka 🤪
Pati spokojnie moze sie okaze ze wyniki beda dobre wiec za wczasu sie nie denerwuj 😘

My juz tez po wizycie - pan DR powiedzial ze jeszcze troszke poczekamy i najprawdopodobniej zobaczymy sie w szpitalu 18 w dniu terminu ☺️ ☺️ ze brzuszek wysoko, szewek ładnie sie wygoił ale za szybko to ja nie urodzę bo szyjka jeszcze jest 🤔 takze musze troszkę poczekać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga, K8 gratuluję udanych wizyt 🙂
Pati trzymam kciuki za Ciebie i Nadię.
Ja się zastanawiam co do tych moich bóli bo w piątek byłam na wizycie i Pani doktor powiedziała że szyjka trzyma jak łabędź 😁 cokolwiek to miało znaczyć no i nie zanosi się na wcześniejszy poród. Czas pokaże 🙂
A tak z innej beczki jak tu dzisiaj cichutko, szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek- super wieści
Paninka- u mnie prawie nie leciało a jak napięłam mięśnie brzucha to wtedy mi trochę wody pociekło.
asiulkaa1990- mój Szymek urodził się 5 sierpnia
Aniołek- trzymam kciuki za Oliwkę
Diviana- ja również piszę się na kokardkę 🙂 jeśli jest taka możliwość, a koszty pokryję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Foga, K8 gratuluję udanych wizyt 🙂
Pati trzymam kciuki za Ciebie i Nadię.
Ja się zastanawiam co do tych moich bóli bo w piątek byłam na wizycie i Pani doktor powiedziała że szyjka trzyma jak łabędź 😁 cokolwiek to miało znaczyć no i nie zanosi się na wcześniejszy poród. Czas pokaże 🙂
A tak z innej beczki jak tu dzisiaj cichutko, szok


A propo ciszy.. Ja ostatnio robie wszytstko żeby nie zwracać uwagi na zmniejszoną aktywność mojej Maleńkiej i się nie nakręcać....Więc wynajduje różne zajęcia co by się czymś po prostu zająć....
Chcę jak najmniej przy kompie żeby na necie nie czytać o bakteriach i ich wpływie na dziecko.
Jestem zmęczona tymi ciągłymi moimi przypadłościami i dlatego nie chcę na forum marudzić , ani się nakręcać tylko przeczekać te ostatnie tygodnie i poczekać co los przyniesie.....bo wiem ,że marudzenie nic nie zmieni, a tylko mi energie zabiera więc wolę ją na coś innego sporzytkowac 🙂
Efekt jest taki,że dziś cały dzien bym coś jadła szok normalnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu myslalam ze mi wody odeszly...no cholera tak slychac jakby balon pekl i troszke czuc jakby pekalo. A tu sucho ale dyskomfort ogromny 🤢 juz raz tak mialam. tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...