Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Lydzia miałam się pytać. Rodziłaś w Żorach ?

Crazy serdeczne gratulacje 😘 🙂 🙂 🙂


Tak w Żorach

I jak wrażenia ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Paninka napisał(a):
lydziaa84 wybaczymy tylko ucaluj synka od brzuszkowych cioc 😘 😘 😘

a ja mam pytanie o te majtki jednorazowe...u nas tego nie mozna kupic w zadnej aptece...w sklepie medycznym dostalam ale wygladaja jak bokserki...wzielam 5 par ( 4,50 za sztuke 😮 )i na rynku dokupilam 10 par bawelnianych ( nawet nie sa takie starsznie babcine 😉 ) myslicie ze to starczy czy jeszcze mam szukac tych jednorazowych?


Nie kupuj majtek akuku (są koszmarne), U nas nie można było zakładać majtek, ale ja oczywiscie zakładałam 🙂 wystarczyła mi jedna paczka- nie miałam obfitych krwawień


ktore sa koszmarne ☺️? u nas w szpitalu na liscie potrzebnych rzeczy byly wymienine majtki jednorazowe wiec obstawiam ze mozna a nawet trzeba w nicgh smigac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzzyyy napisał(a):
hej dziewczyny my juz w domku! Igorek urodził się 4 sierpnia w 37 tygodniu i 3 dniu 🙂)Waga 3kg! 🙂 Jak wiecie zajęć 24/7 ale jestesmy najszczesliwszymi rodzicami na świecie..Pród ciężki i opowiem wszytsko na razie jestem obolała a obowazki czekają...

Gratuluję 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane brzuszki, nie za bardzo wiem co sie u Was dzieję bo od dwóch dni mnie nie było 😮 😮 Po pierwsze że fatalnie się czuje a po drugie mąż wyjechał n a te dwa dni i zabrał ze sobą laptopa a na kompi9e stacjonarnym wyczerpany limit danych na internet 😮 😮 no i nie miałam jak do Was zaglądać. Ale właśnie zrobiłam sobie kawkę i będę nadrabiać zaległości.
Urodziła któraś???????
Bo my nadal w dwupaku 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka majtki firmy akuku ( śmierdzą gumą i spadają z tyłka )

Andżelika- wrażenia ok położne miłe, babki które się noworodkami zajmują ogólnie też tylko jedna taka stara bardzo niesympatyczna. Minus taki, że przez moją prędką akcję wszystkie bóle przechodziłam bez męża- nikt się nie spodziewał, że tak prędko pójdzie więc odesłali go do domu i gdyby nie jego nadgorliwość to nie zdążył by na sam poród
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzzyyy napisał(a):
hej dziewczyny my juz w domku! Igorek urodził się 4 sierpnia w 37 tygodniu i 3 dniu 🙂)Waga 3kg! 🙂 Jak wiecie zajęć 24/7 ale jestesmy najszczesliwszymi rodzicami na świecie..Pród ciężki i opowiem wszytsko na razie jestem obolała a obowazki czekają...


Crazzzyyy gratuluję syka i powrotu do domu, wszystkie czekałyśmy na wieści od Ciebie.


Co do toreb, mój szpital podobno też zapewnia wszystko dla maluszka. Tylko ubranie muszę zabrać na wyjście. Dla mnie wiadomo koszule, szlafrok, pantofle, kosmetyki. Lekarz powiedzial, że dobrze zabrać majtki jednorazowe. Podkłady sama wezmę, bo chyba dają zwykłą ligninę. Mąż zawsze może coś dowieźć, ale podejrzewam, że sama mu wrzuce do bagażnika parę rzeczy, które ewentualnie mogą się przydać.

A tak pytanie z innej beczki. Ile po porodzie SN a ile po CC jest się w szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
existence to sie rozpisałaś 🙂
I niby z własną mamą można się lepiej dogadać, ale widze, ze jednak u ciebie jest odwrotnie 😉 no coz musisz sie pomeczyc. Ale jak sie dzidzius urodzi to bedziesz wychodzila na spacery nie beda ci tak dokuczac.
U mnie na szczescie tesciowa pracuje calymi dniami wyjezdzaja przed 5 rano i wracaja po 18, i czasem sa tak padnieci, ze nawet nie maja sily z nami rozmawiac, inaczej jest w weekend no to co innego, ale zawsze cos wymyslamy i gdzies wychodzimy.
Tez sie boje, ze jak sie mala urodzi to bedzie sie wtracac, ale ostatnio cos mowila zeby moja mama przyjechala 🙂 wiec dala mi do zrozumienia, ze ona raczej mi nie pomoze, bo pracuje. wiec ja sie ciesze bardzo.
mam meza jeszcze co tez potrafi jej cos powiedziec na przekor hehe strasznie za mna obstaje 🙂 co by nie mowili zawsze mnie broni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa Dzięki Kochana 😘
żeby nie marudzić, przyjmijmy oficjalną wersję, że dobrze 😉 Może autosugestia zadziała i sama uwierzę 😉 😉

A te 2 dni na suwaczku przyprawiają mnie o zawał 😁 😁
Ciekawe czy dotrwam do jutrzejszej wizyty u ginki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
siehankowa proszę bardzo,
http://www.domkredytowy.pl/teksty/okiem-analitykow/rodzina-na-swoim-ostateczne-rozstrzygniecie-03082011
W naszym przypadku chodzi o zmianę max ceny za metr...
W Krk na przykład znalezienie mieszkania gdzie metr jest tańszy niż 5000 graniczy z cudem.
Nawet nie graniczy...to byłby cud.
Ogólnie minimum 6 trzeba liczyć.

Agusia na pewno nie zdążymy z kredytem.
Gratuluję Ci 38tc 😁
A co do mojego braku objawów...Kochana...ja już od tygodnia codziennie rodzę 🙃
Szyjka max skrócona, rozwarcie na półtora palca było ostatnio...
i czop też mi chyba odchodzi...
Także też nie znam dnia ani godziny 😁

Ojej! NO TO MY WSZYSTKO MAMY TAK SAMO! :d Tylko, ze ja nie wiedziałam, ze ja rodzę 😉 hihihi
Też Ci gratuluję 38tyg! 😁 To dawaj mi znać, jak się zacznie u Ciebie! 😁 Ja już sobie wpisałam Twój nr! 😁
A z tym kredytem to faktycznie zrobili beznadziejnie... w Warszawie też praktycznie nie da się znaleźć mieszkania w cenie za m2, która by się mieściła w tych nowych warunkach... 😞 Kilkoro naszych znajomych właśnie też się podłamało... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzyy Gratuluję syneczka 🙂 Napisz do nas później jak się czujecie
Existence współczuję -nie ma to jak mieszkanie samemu, teściowe się wtrącają ale własne mamy też potrafią za skórę zaleźć.....znam z autopsji.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 gratulacje ukończenia 37 tygodnia ciąży 🙂

mapa Tobie również gratuluję ukończenia 38 tygodnia ciąży 🙂

Evelina powodzenia na ktg i miłego słuchania serduszka bobaska 🙂

karolciakam super, że udało Wam się w końcu zakończyć sprawy bankowo-działkowe 🙂

Kornelka i Eleeza powodzenia w rychłym rozpakowaniu 🙂

agusiakowalczyk widzę że i Ty skończyłaś dzisiaj 38 tydzień ciąży- gratulacje 🙂

Crazzzyyy kochana jak się cieszę z tej wiadomości 🙂 super gratuluję, życzę Wam dużo zdrówka.

Brzuszki kochane czekam z niecierpliwiona na kolejne porody, trzymam kciuki może dzisiaj coś się ruszy 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
wracajac do tesciowej to moja wymyslila ze nie bedzie wazyc sie na wadze elektronicznej bo jest niewiarygodna 😮 bo jak sa nowe baterie to wtedy wskazuje za duzo a jak slabe to bedzie zanizac 🤪 🤪 🤪


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

To może w myśl tej zasady ja więcej przytyłam w ciąży, bo już 9 miesięcy ważę się na tej samej wadze a baterii w tym czasie nie wymieniałam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...