Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Diviana moj ostatnio sie zdziwil i mile zaskoczyl jak mu powiedzialam ze malucha przebiera sie tak srednio co 2-3 godziny na poczatku praktycznie po kazdym karmieniu...jak glupi sie cieszyl bo myslal ze co 10-20 minut i jak sie zapnie wszystki napki to juz trzeba je rozpinac i jak tak rzadko to on to bedzie robil 😁 😁


To mój myślał że raz dziennie wystarczy 😮 i że w nocy to dziecko śpi przecież. Albo pyta się mnie a jkby dziecko płakało i się do niego nie poszło to co by było 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Widzę, że moje gołąbki podziałały na millium
🤪 🤪 🤪


No widzisz może w sierpniu gołąbki mają magiczną moc, a ja się zastanawiam co na obiad może gołąbka sobie rozmroże 🤪 no to która chętna? Jola może w Twojej intencji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Paninka napisał(a):
Diviana moj ostatnio sie zdziwil i mile zaskoczyl jak mu powiedzialam ze malucha przebiera sie tak srednio co 2-3 godziny na poczatku praktycznie po kazdym karmieniu...jak glupi sie cieszyl bo myslal ze co 10-20 minut i jak sie zapnie wszystki napki to juz trzeba je rozpinac i jak tak rzadko to on to bedzie robil 😁 😁


To mój myślał że raz dziennie wystarczy 😮 i że w nocy to dziecko śpi przecież. Albo pyta się mnie a jkby dziecko płakało i się do niego nie poszło to co by było 😮 😮 😮


to u nas tesciowa myslala ze dwa razy sie pampersa zmienia rano i wieczorem...i jak ja uswiadomilam to stwierdzila ze co to za oszczednosc 😮

Eleeza falszywy alarm jednak ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ caly czas z niecierpliwoscia czekam na jakies sygnaly 😁 i moze przez to czesto cos mi sie wydaje ☺️

widzialyscie reklame pampersow...z taka dziewczynka sliczna z kreconymi wloskami? jakos strasznie za kazdym razem sie rozczulam jak widze jak dupeczka kreci 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Divanka dawaj tego gołąbka zobaczymy czy mają moc w sierpniu 🙂 No i czy mrożone działają....
Matko Foga jak zaczną gołąbki działać to normalnie zostaniesz specjalistą kulinarnym od wywoływania porodów bo jak to inaczej określić??? 😎 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka wiem, poniosło mnie dzisiaj z tym porannym wstaniem 😜

Ja wczoraj oglądałam na TVN Style poród 🤢 Kobietka rodziła ponad 24h i widać było, że ją bardzo boli. Ale najlepsze było jak już przyszło do głównej akcji (pokazanej z boku) to razem z m. zasłoniliśmy oczy z okrzykiem ''o matkooo'' 😁 Ale za to jak wyjęli dzidziusia i położyli na matce to normalnie łzy mi pociekły jakie to było piękne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Inez napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Widzę, że moje gołąbki podziałały na millium
🤪 🤪 🤪


No widzisz może w sierpniu gołąbki mają magiczną moc, a ja się zastanawiam co na obiad może gołąbka sobie rozmroże 🤪 no to która chętna? Jola może w Twojej intencji 🙂



Ja się chętnie piszę. Najlepiej żeby po dzisiejszej wizycie wysłał mnieodrazu na porodówkę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info od Kornelki : Znów nie mam internetu wiec nie moge nic napisać. Ktg wyszło, jak powiedział lekarz, bardzo prawidłowo, skurczy na zapisie nie ma ani jednego. Jutro znów jadę na ktg i myślę, że jak nic nie wyjdzie to mnie odeślą i za dwa dni znów przyjadę. Pozdrów wszystkie dziewczyny. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
U Nas noc bardzo męcząca. Najpierw ja spac nie mogłam bo ciągle myślałam o tym moim Szkrabiku, a potem Szkrabik urządził mi koncert od godz 1 do 4 i jak w końcu zasnęła to pobudki co godzinkę 🤢 🤢 🤢
Elezza dziękuję 😘 😘 😘
jo-aneczka ja karmie piersia, ale jak miałam nawał pokarmu to ściagałam go laktatorem i dokarmiałam małą moim tylko z butelki, zresztą na poczatku to tylko ściągałam bo Oliwka nie umiała ssać cyca. Teraz juz idzie nam coraz lepiej więc juz prawie w ogóle nie sciągam 🙂 🙂 🙂
milium GRATULACJE, DUŻO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I MALEŃSTWA 😁 😁 😁
Crazzzyyy synuś przeuroczy 😉 😉 😉 😉 😉. Mnie po cc wypuścili po czwartej dobie od operacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiowi chyba jest super w brzuszku że nie chce wychodzić 😉
Ja zjadłam rosołek i właśnie wciągnęłam cala tabliczkę czekolady ☺️ ☺️. I w ogóle mam fazę na słodkie i brzoskwinie.
Wybrałam dzisiaj farbę na przedpokój i tapetę ale nie wiem kiedy my znowu rozpoczniemy dalszy remont. Muszę dzisiaj mojego małża pomolestować bo tu tyyyle jeszcze do zrobienia ze hej. Drugi pokój dalej czeka.....
Idę pograc z Gabi w warcaby bo wymyśliła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra dziewczyny wstaję z wyra bo to już popołudnie 😜
Mam gołąbki z wczoraj to dziś nie muszę obiadu robić. Więc wezmę się za pranie i sprzątanie. A jak m. przyjedzie z pracy to zaciągnę go do sklepu po coś obrzydliwie czekoladowego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
a moje malenstwo jakos leniwe dzisiaj, czasem delikatnie sie przeciagnie, ani kanapka ani zupka warzywna jej nie rusza...nawet mleko skondensowane ☺️ nie sklonilo jej do wierzgania...moze odpoczywa przed podroza 😉 🙃


Ja na swojego syneczka już sposób znalazłam. Puszczam mu melodyjkę z karuzelki. Od razu zaczyna kopać, tylko zastanawiam się czy mu się podoba czy sobie myśli ''matka weź wyłącz to chałę'' 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
a moje malenstwo jakos leniwe dzisiaj, czasem delikatnie sie przeciagnie, ani kanapka ani zupka warzywna jej nie rusza...nawet mleko skondensowane ☺️ nie sklonilo jej do wierzgania...moze odpoczywa przed podroza 😉 🙃


Moja też już od przedwczoraj jakaś taka leniwa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...