Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a u nas byl kurier, przywiozl lampke...jest sliczna 🙂 🙂 🙂 i wczoraj do m. dzwonila pani z tego sklepu i zaproponowala mu w super bombowej promocji proszek do prania z Niemiec, ktory normalnie kosztuje niby 60 zl a ze wzgledu na zamowiona lampke moze sprzedac za 30 😮 i jak ten moj gamon uslyszla jaka okazja go spotkala to nawet nie zapytal co i jak i zamowil... 🤪 🤪 🤪 i teraz mam 9 kg proszku do kolorowych rzeczy nieznanen marki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka moze w niemczech to znamy proszek 😉

Jak ja swojego poprosiłam... kup mi odzywkę do włosów... sam powiedział tą zółtą...(czyli wiedział jakiej uzywam)
tak lorala małą stoji do góry nogami nie tak jak szampon. (powiedziałam)
To on mi przywiózł szampon do włosów nie dość, że duży 😮 to juz taki mam 🤢 a chciałam małą odżywke do szpitala. eh i mam 2 wielkie szampony do włosów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 mozliwe ze znany tylko smiac mi sie z niego chce bo on z praniem to niewiele ma wspolnego...pralki wlaczyc chyba by nie umial a jak mu ktos powie ze za pol ceny to taki szczesliwy jest ze w ciemno bierze...wszystko nawet rzeczy ktorych nigdy nie uzyje np. pilot do telewizora w breloczku 🤪 🤪 🤪bo tez promocja byla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Diviana a ty iedy masz wizytę u lekarza?


Jutro na 16.00, zobaczymy co z tego wyniknie w kazdym bądź razie najwyżej będe miała troszkę szybciej maleństwo przy sobie 🙂

Co do mężów to jak ja swego na zakupy wysyłam to mu dokładnie na kartce piszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj na zakupy sie nie nadaje....nawet jakbym na kartce mu napisala to pewnie by ja zgubil ( tak jak kiedys z recepta do apteki go wyslalam) poza tym jest cala lista rzeczy ktorych za nic na swiecie nie kupi 😮 😁 😁 typu papier toaletowy podpaski ziemniaki buraki jajka i mieso 😮 🙃 jak teraz bylam w szpitalu i kazalam mu kupic papier toaletowy to przyniosl mi cale pudelko chusteczek higienicznych 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nienawidzę z moim Kubą do sklepu chodzić. Wkurza mnie, że leci pierwszy i już zawsze wszystko bierze, twierdząc że ja nie wiem gdzie co jest 😮 Tak mnie to drażni, że szok 😮 Ale z drugiej strony dobrze, że wie. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzusie, Mamusie i Maluszki

Milium serdecznie gratuluję, czyli u Ciebie nie był to fałszywy alarm 🙂

Justyna faktycznie, kolejka się posypała przez moje "przepuszczanie" 😉 😉

Pati wytrzymaj jeszcze troszeczkę 🙂

Aniołek Oliwka zacznie przybierać na wadze- zobaczysz 🙂
Moja starsza siostra urodziła się z baaardzo poważną wadą rozwojową (zarośniętym przełykiem i przetoką oskrzelową) odkrytą dosłownie przez przypadek (nie było jeszcze usg) przez koleżankę mamy (pielęgniarkę pracującą na noworodkach). Od razu po przewiezieniu do innego szpitala seria operacji, dziesiątki narkoz, poszerzanie przełyku, walka o każdy dzień mimo, że lekarze byli bardzo sceptyczni co do jej szans. Urodziła się w terminie ale był drobnym dzieckiem (2700g) i jak rodzice ją po raz pierwszy zabierali ze szpitala do domu miała 3 miesiące i ważyła tylko niewiele ponad 3 kg!! Ale powolutku i systematycznie nabierała ciałka i wyszła na prostą. A teraz to kawał dorosłej baby i aż się nie chce wierzyć, że była takim kruchym maleństwem 😁 😁
Maluszki mają znacznie więcej siły i woli walki niż nam się wydaje.
Z Oliwką będzie już tylko lepiej, ja w to gorąco wierzę i trzymam za nią z całej siły kciuki 🙂

Craazzyy dużo zdrówka dla Ciebie i Igorka 🙂

Juleczce, Szymusiowi i Ksawierkowi sto lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ja kiedyś mojego brata musiałam z godzinę prosić żeby po podpaski mi poszedł 😁 Nie chciał iść, bo się wstydził (ma 16 lat) 😁 😁 Ale, jak mu zaczęłam gadać, że co zrobi jak jego baba go poprosi i że prawdziwy facet się nie wstydzi, bo to normalna rzecz to poleciał 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka lubię czytać te twoje opowieści 😁 strasznie mnie rozśmieszają 😉
Jo-aneczka a jak starsza córcia zareagowała na nowego członka rodziny? Obyło się bez histerii?? Nie jest zazdrosna? Moja Gabi cały czas pyta kiedy urodzę 😁 😁 ale co będzie potem się zobaczy 😉

Ja już po zakupach ale chyba nie nadaję się na jeżdżenie dalsze bo wróciłam i brzusio mnie boleć zaczął. Kawkę piję i zaraz za obiad trzeba się brać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana to jakbym urodziła dziś lub w nocy to mozesz mnie jutro odwiedzic w szpitalu hehe bedzieasz miala blisko 🙂
A tak wogole powodzenia na wizycie.
andzelika pewnie ze sie oplacalo, widzialam w sobote u brata mojego meza w domu w lazience.
co oni maja, az tyle tego proszku 😮 😮 😮 az zapytalam 😜 a to taka promocja hehe
ale chyba juz sie skonczyla, nie wiem 😉

paninka no ten twoj maz jest super 🤪
U mnie male pomylki robi, czasem zamiast nektarynek kupi brzoskwinie i takie tam... ale poza tym ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Paninka może z tym proszkiem to tobie chciał przyjemność zrobić, 9kg to duzo 🙂


nie sadze bo jak go spytalam ile tego proszku to nie wiedzial bo zapomnial zapytac 🙃 i stwierdzil ze ile by nie bylo to za pol ceny i tak sie oplacalo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Paninka może z tym proszkiem to tobie chciał przyjemność zrobić, 9kg to duzo 🙂


nie sadze bo jak go spytalam ile tego proszku to nie wiedzial bo zapomnial zapytac 🙃 i stwierdzil ze ile by nie bylo to za pol ceny i tak sie oplacalo 😁

Hehe 😁 😁

Jola byłam wczoraj w Biedronce to go już nie było. 🙂 🙂

Uciekam do babci na obiad, bo jestem sama z bratem i nie chce mi się gotować jakoś. \

Do później 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Paninka może z tym proszkiem to tobie chciał przyjemność zrobić, 9kg to duzo 🙂


nie sadze bo jak go spytalam ile tego proszku to nie wiedzial bo zapomnial zapytac 🙃 i stwierdzil ze ile by nie bylo to za pol ceny i tak sie oplacalo 😁

Zeby was tylko ten proszek nie uczulil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jolu jakby co to dawaj znać to Cię odwiedzę 🙂 jeśli będziesz miała ochotę na oglądanie gości bo myślę że w takiej chwili to pewnie bliscy są najważniejsi a w szczególności maleństwo 🙂
Co do proszków to mój mąż zdziwiony stwierdził że czemu inny proszek i że jak to nasze dziecko też może mieć uczulenie? 😮 😮 😮 bardzo był tym faktem zaskoczony, dlatego zakupy wszelakie dla malucha robilam sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana moj ostatnio sie zdziwil i mile zaskoczyl jak mu powiedzialam ze malucha przebiera sie tak srednio co 2-3 godziny na poczatku praktycznie po kazdym karmieniu...jak glupi sie cieszyl bo myslal ze co 10-20 minut i jak sie zapnie wszystki napki to juz trzeba je rozpinac i jak tak rzadko to on to bedzie robil 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faceci naprawde maja dwie lewe rece do zakupow,ja swojego kiedys po ciasteczka maslane wyslalam,nie klupil bo "nie bylo maslanych tylko jakies z maslem" 😁 milium pewnie teraz peka z dumy patrzac na Witusia 🙂ide wywiesic pranie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
Milium gratuluje mam nadzieję że poszło szybko i bezboleśnie
Crazyy Twój Igorek cudny normalnie sie zakochałam, sliczny jest
Paninka jak lerzałam w szpitalu i miałam rozmowe z ordynatorem to on powiedział że jakbym przenosiła ciąże to na 8 dobę po terminie mam się zgłosic do szpitala i muszą wtedy taką kobietę przyjąć. Niby teoretycznie mozna przenosić do 14 dni i jak nic się nie będzie dalej działo to wywołują ale on wtedy powiedział że już po 8 dobie po terminie trzeba ciąże obserwować.

My dziewczynki dzisiaj mamy wizytę i mam nadzieję że to już będzie naprawdę ostatnia, zobaczymy ile Maluszek przybrał na wadzę no i jak to tam wszystko wygląda.
I powiem Wam że wczoraj lezymy juz z moim m w łóżku a on wypalił znowu z imionami i stwierdził że bardzo by chciał aby synek miał na imię Adrianek 🙂 więc ja na to ok to juz w końcu postanowione??? 😁 😁
No i chyba zostanie Adrianek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Eleeza jak sie czujesz? chyba wizyte masz dzisiaj? jak zobaczylam ze juz uzytkownikiem jestes to az cierki na plecach z podekscytowania mam 🤪 🤪 🤪


A dziękuję Paninka 😘 dziś troszkę lepiej 🙂
Wizytę mam na 17 ale z pół godzinki wcześniej muszę być na miejscu na ktg. Zobaczymy czy się coś kroi 😉
Jak zobaczyłam napis "użytkownik" nad awatarem też zdębiałam, bo to nawet nie dziś powinien się pojawić tylko najwcześniej jutro 😠
A do tego cały czas atakuje mnie reklama imienna z cyklu "Elizo, jesteś już mamą, możesz korzystać z Mamusie.net" ....czy coś w tym stylu 😁 😁 😁 😁

A Ty jak się czujesz? Z tymi wodami to chyba fałszywy alarm był?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...