Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

DZIEŃ DOBRY BRZUSZKI 😎 😎 😎
Dzisiaj znów piękny dzień się zapowiada 🙂
I ja jakos lepiej dziś się czuję. Choć dziś znów będzie inetensywnie. Hihi Maja juz ubiera buty na piżamę i mówi "papa". Trzeba zrobić zakupy, bo dziecko bez pampersów na święta zostanie 🙂

Mapa co do wózka zajmę sie tym później ok?

Wszystkim pracusiom zlecam jak najwięcej odpoczywać 🙂

Miłego dnia !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂

Eleza mam nadzieję że z mężem jest jeszcze lepiej niż wczoraj 🙂
Marta proponuję więcej wypoczywać a teraz jak mąż ma wolne to tym bardziej 😜 "wykorzystać" go do masażu 😜

ja już od 7 w pracy gorsze jest to że gardło nie przestało od wczoraj boleć, katar się nasilił i mam problemy przez to z oddychaniem 🤢

co do podróży to ja ostatnio byłam w Głuchowie czy jakość tak w sumie 3 h jazdy w jedną stronę poźniej 3 h zakupów i 3 h powrót do domu. Dałam rade 😎 i w podróży nie było tak źle bo sumie to całą przespałam ☺️ 🤪

miłego dnia mamcie 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamcie mam jeszcze pytanie: czy to normalne że lewa pierś strasznie mnie boli a sutka to nie mogę dotknąć? 🤢 Jak mam biustonosz to mi aż tak dziwnie pulsuje 😞 😞 jeżeli to jest normalne to czemu z prawą tak się nie dzieje : 😮 trochę mnie to niepokoi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Anya polecam lek homeopatyczny oscillococcinum. Jest dobry przy przeziębieniach. I spokojnie możemy go stosować. Mi zawsze pomaga.


właśnie coś by mi się przydało bo kiepsko tak z zatkanym nosem funkcjonować 🤢
po procy podskoczedo apteki 🙂 dziękuję za radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie

Foga masz podobne do mnie rozmiary 🙂 Ja też nosiłam 40 dół ,a górę 42, sukienkę 44 wzięłam, tylko nie wiem jak zbudowana jesteś ja mam afrykański wystający tyłek i dość szerokie bioderka, a teraz jeszcze mi trochę się zwiększyły.... Na wszelki wypadek jak będziesz zamawiać to zastrzeż sobie ewentualną wymianę na coś innego jak kiecek np nie będzie większych...

Oj widzę,że każdy przed świętami zajęty to i na forum ciszej...Ja nic nie robie choć bardzo bym chciała, niestety jak malutka się urodzi to dopiero zacznę nadrabiać...generalnymi porządkami...W sumie bałaganu strasznego nie ma, mąż dba o porządki i raz w tygodniu wszystko ładnie sprząta 🙂
Nawet uprał wszytskie dywaniki i na święta czyściutkie będziemy mogli założyć 🙂 Jesteśmy we dwoje więz za bardzo nie bałąganimy...
A płytki w kuchni i łazience oraz WC umyje dopiero na Boże Narodzenie chyba... 🙂
Teraz to nawet jak bym bardzo chciała coś porobić to brzusio mi przypomina,że powinnam leżeć i koniec roboty. Też podobnie jak Diviana i Madalena byłam wulkanem energii i pracowałąm przy otwieraniu oddzziału po 24 h, a dzień z nocą mi się mieszał, a i zapewne byłoby teraz tak samo, jakbym tylko mogła pracowałabym non stop, ale jak wylądowałąm w szpitalu i lekarz zobaczył laptop i telefon na łóżku i powiedział "Absolutny zakaz pracy. Albo jedno albo drugie" musiałam dać na luz ...Przez pierwsze dwa miresiące przeżywałam wszystko co się działo u mnie w oddziale, a potem jak już jakoś siłą rzeczy powoli się odseparowałam....
Zresztą jak próbowałam pracować to Prezes zabronił mi tego po tym jak dowiedział się,że mam ciążę wysokiego ryzyka. A teraz od czasu do czasu jak zadzwoni koleżanka z sąsiedniego miasta z info co u mnie w oddzile się dzieje to nie raz włos mi sie na głowie zjeży, ale wtedy mąż mówi Wiesz kto jest teraz dla Ciebie najważniejszy 🙂 i pomiom,że nie łatwo uspokajam się. I tak zleciało mi już od połowy grudnia, Matko jak ten czas leci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamy.
Foga
może będe mogła Ci coś podpowiedzie w sprawie spódniczki, mam taką samą jak Pati. Jeśli to ta sama firma to numeracja na nich jest trochę inna bo od zera do..nie wiem, ale mój mąż na oko mi ją kupił i na metce jest rozmiar zero. Normalnie noszę 38, jeśli numeracja zaniżona 36. Z tyłu wszyta jest gumka, którą można regulowac. Mi sie wydaje, że do końca wytrzymam w niej, fajnie się układa na biodrach, można ją miec troszkę niżej albo wyżej dzięki materiałowi na brzuszku, bo jest poddatny no i te regulowane szelki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati1243 Ty tylko dbaj o Was i wypoczywaj 🙂

Oglądałam naszą stronkę-robi się piękna 🙂
I miło Was widzieć śliczne Mamusie 😆

A ja mam wooooooooooooooolneeeeeeeeeeeeee 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki. Ja byla wczoraj na usg i lekarka powiedziala ze dzidzia jest glowka w dol i jest dosc nisko. Posadzila mnie na fotel i powiedziala ze musi sprawdzic czy nie ma rozwaria i tak dalej. Powiedzial ze nie ma wiec nie powinno sie nic dziac. Zdenerwowalam sie bo tydzien temu bylam na 3d i ta 2 lekraka powiedzial ze dzidzia jeszcze sie bedzien krecial i ze wszystko jest ok. Ale kazal przyjsc za miesiac wiec moze nie jest zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki - ja tylko na chwilę,bo przedświąteczny czas mam mega zajęty 🙃
nawet nie mam jak Was doczytać hiihi....ale zajrzałam na naszą stronkę i fajnie Was widzieć 🤪 😎
przede mną jeszcze zakupy i trochę pichcenia 😁 mam nadzieję że dam radę...a w niedzielę jedziemy do rodziców i to ja będę obsługiwana 😆 😆 😆

Chciałam Wam wszystkim życzyć zdrowych,spokojnych i rodzinnych świąt spędzonych w ciepłej domowej atmosferze

Buziaki i do napisania po świętach !!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
hej dziewczynki. Ja byla wczoraj na usg i lekarka powiedziala ze dzidzia jest glowka w dol i jest dosc nisko. Posadzila mnie na fotel i powiedziala ze musi sprawdzic czy nie ma rozwaria i tak dalej. Powiedzial ze nie ma wiec nie powinno sie nic dziac. Zdenerwowalam sie bo tydzien temu bylam na 3d i ta 2 lekraka powiedzial ze dzidzia jeszcze sie bedzien krecial i ze wszystko jest ok. Ale kazal przyjsc za miesiac wiec moze nie jest zle.


Moja córeczka też jest główką w dół.
Gdzieś czytałam,że po 20 tygodniu bobaski układają się główkowo, a tylko 4% maluszków przed samym rozwiązaniem dopiero się odwraca.
Wiedz jedno jeżeli bobasek jest nisko musisz zachować mega ostrożność nie dzwigać, nie przemęczać się .
Powiedziała Ci coś złego lekarka na temat tego ułożenia ,że się tak wystraszyłaś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry brzuszki
Wpadlam sie tylko przywitac i dalej sprzatanko. Eleeza i jak sie czuje maz?
Jeśli nie dam rady już wpaść na forum to życze wszystkim mamusiom i ich zawartoscia zdrowych brzuszkowych swiat 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Cześć brzuszki 🙂
Wpadam się przywitać i pożegnać, bo lada chwila wybywam na święta do rodziców 🙂 A nie wiem czy tam dorwę się do internetu 🙂
Pati nie wiem czy doczytałaś- u mnie w sklepach te wózki drożej wychodzą 🙂 Ps i nie jestem z Łodzi 😉

Doczytałam 🙂 Teraz już wiem. Dziękuję za info. Coś mi się wydaje,że i wózek przez net zamówimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzusie !!
Dzięki za pocieszenie. Nie będę się przejmować. Ale co się pokłóciłam to się pokłóciłam, na szczęscie już wszystko się wyprostowało. Siedziałam sobie wczoraj z nogami do góry i spałam z kołdrą pod stopami i dzisiaj mam nóżki jak łania 🙂 🙂
PAti Chyba źle zrozumiałaś moje żale wczoraj, bo ja akurat chodzę do bardzo dobrego lekarza i właśnie ona każe mi dzwonić z każdą plotką która usłyszę zanim się zdenerwuję 🙂 a to moja rodzinka miała przytyki 🙂
Całe szczęscie się już uspokoiłam i zaraz idę sobie na spacer, może jakieś słodycze dla dzieciaczków kupię bo zając tuż tuż 🙂, a niedługo będą znowu zapisy do szkoły rodzenia i mam nadzieje ze sie dostane to zaczne sie wiecej ruszac 🙂
Evelina Mój mały od samego początku co badanie jest ułożony główkowo, teraz od 2 dni czuję że sie przekrecił na bok i jakby w poprzek leżakuje 🙂 więc jeszcze w 25, prawie 26 tygodniu sie kreci, na pewno poczujesz jak sie obraca bo ja już jakiś czas czuje plecki i ramionka jak wypycha jak chce sie obrócić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrazzzyyyBedzie OK, a zdecydowaliście na 100% że nie chcecie płci znać??? Podziwiam za pomysł, my trzymaliśmy kciuki żeby pokazał co tam ma 🙂 i posłuchał rodziców i szybko pokazał hehehe
Dziewczyny WESOŁYCH ŚWIĄT i smacznego jajka 🙂 Oj będzie cisza na forum jak jeszcze kilka z Was napisze ze wyjeżdża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...