Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzwoniłam właśnie do szpitala.Mój mąż ma po pracy podjechać po wyniki i opis oraz zdjątka z usg 🙂
W związku z tym mam prośbę chyba Diviana miała gdzieś podane wyjaśnienia skrótów opisów usg, oraz podane normy.Diviana mogłabyś wkleić je jeszcze raz? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Dzwoniłam właśnie do szpitala.Mój mąż ma po pracy podjechać po wyniki i opis oraz zdjątka z usg 🙂
W związku z tym mam prośbę chyba Diviana miała gdzieś podane wyjaśnienia skrótów opisów usg, oraz podane normy.Diviana mogłabyś wkleić je jeszcze raz? 🙂


Tak Pati to ja podsyłałam, mam tą stronkę zapisaną w domu więc jak wrócę z pracy to podeśle Ci linka, a że mam sklerozę to jak zobaczysz mnie na forum to proszę przypomnij 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Dzwoniłam właśnie do szpitala.Mój mąż ma po pracy podjechać po wyniki i opis oraz zdjątka z usg 🙂
W związku z tym mam prośbę chyba Diviana miała gdzieś podane wyjaśnienia skrótów opisów usg, oraz podane normy.Diviana mogłabyś wkleić je jeszcze raz? 🙂


Tak Pati to ja podsyłałam, mam tą stronkę zapisaną w domu więc jak wrócę z pracy to podeśle Ci linka, a że mam sklerozę to jak zobaczysz mnie na forum to proszę przypomnij 🙂


Ok 🙂Buziolki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
aasia napisał(a):
Ja się własnie nad nim zastanawiam, jednak ta cena to dla mnie ważna sprawa.


Diviana mój mąż też mówił że na wózek nie wydamy więcej niż 800-900 zł ale powiem Ci szczerze że jak chodzilismy to zawsze nam w tych wózkach nie pasowało. Ten Tako Jumper poleciłą mi moja koleżanka która też go miała dla swojego malucha. Przez zakupem pojechałąm do niej zobaczyć wózek i konkretnie się zdecydowaliśmy. Jeśli chodzi o cene to rozumiem cie w 100% zreszta chyba każda z nas liczy każdy grosz wydany bo nie ma się co oszukiwac ale pieniązki to ida jak woda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jesli zaczął się temat wózków to ja mam pytanie do Was dziewuszki odnośnie łóżeczek dla maluszka. Zastanawiam sie nad rozmiarem bo chyba te standardowe są 160/90 ale wiem że są też większe. Co myslicie czy warto kupic wiekszy czy jest to zbędne???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aasia napisał(a):
A jesli zaczął się temat wózków to ja mam pytanie do Was dziewuszki odnośnie łóżeczek dla maluszka. Zastanawiam sie nad rozmiarem bo chyba te standardowe są 160/90 ale wiem że są też większe. Co myslicie czy warto kupic wiekszy czy jest to zbędne???


Standardowe to 120x60 a większe to 140x70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki. 🙂
Ja dopiero teraz bo robilam wielkie porządki przedświąteczne a stwierdzilam, że jak zajrzę tu wcześniej to nic nie posprzatam tylko przy kompie bede siedziec. 🙂 Obiadek tez juz zjedzony, teraz deserek i spacer 😜 😜 😜 😜 😜 Piekne słoneczko swieci więc trzeba korzystać. 🙂
Do póznego wieczorka, pa pa 🙂
Milego popołudnia 😉 😉 😉 😉

Eleeza kurcze, nie ,martw sie juz. Wazne że nic mu sie nie stalo. Ale patrzcie jak to jest, człowiek bedzie jechał spokojnie a przez jakiegoś idiotę nieszczęscie gotowe 😠 😠 😠 Mnie to zawsze szlak trafia w takich sytuacjach, ja jade ostroznie a jakis imbecyl wyprzedza sobie na trzeciego bo 90kmh to dla niego za wolno. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Ehhh....właśnie się dowiedziałam, że mój mąż miał wypadek 😞
Na szczęście nic mu się nie stało- był już u lekarza i jeszcze jutro ma chirurga i prześwietlenie.
Kiedyś przez niego na zawał zejdę

O rany Eleeza a kiedy on wraca do domu?


Jechał do klienta do Szczecina, ciężarówka przed nim ostro hamowała, on wyhamował ale gość za nim już nie dał rady i mu wjechał z impetem w tył 😞 Uderzenie podobno było solidne i Łukasza rozbolała głowa i szyja, więc pojechał (z rozkazu szefa) się przebadać. Wraca dzisiaj, nie jedzie już do Szczecina, ale jeszcze jedno badanie będzie miał jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Ehhh....właśnie się dowiedziałam, że mój mąż miał wypadek 😞
Na szczęście nic mu się nie stało- był już u lekarza i jeszcze jutro ma chirurga i prześwietlenie.
Kiedyś przez niego na zawał zejdę

O rany Eleeza a kiedy on wraca do domu?


Jechał do klienta do Szczecina, ciężarówka przed nim ostro hamowała, on wyhamował ale gość za nim już nie dał rady i mu wjechał z impetem w tył 😞 Uderzenie podobno było solidne i Łukasza rozbolała głowa i szyja, więc pojechał (z rozkazu szefa) się przebadać. Wraca dzisiaj, nie jedzie już do Szczecina, ale jeszcze jedno badanie będzie miał jutro.


Standardowo przy takich wypadkach zalecają noszenie kołnierza ortopedycznego na kręgi szyjne. Współczuje bo wiem jak to jest, przerobiłam to na własnej skórze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleza, ważne, że jemu nic nie jest 🙂
Hmm, cały czas mi chodzi po głowie ten Tako Jumper, ale jak pomyślę, że może być za krótki, to mnie trafia... Podoba mi się z wyglądu, funkcjonalności ceny... ale ta długość...
Skończyłam smażyć cała masę mielonych.... teraz stygną, później zamrożę je i już na święta będzie mniej roboty... jutro to samo zrobię chyba z kotletkami z piersi kuraka... Wiem, że smaczniejsze jest świeżo smażone, ale na raz nie dam rady wszystkiego, a tak po troszkę i spokojnie sobie porobię 🙂
Zaraz zrobię sobie obiadek.... Wczoraj nie zrobiłam ryżu do truskawek, więc dziś będą buły na parze z sosem truskawkowym .........mniammmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aasia, boję się, ze jak dzidzia urodzi się pod koniec sierpnia, to będzie musiała w tej gondolce pojeździć gdzieś do marca, a wtedy będzie miła ok. 6 miesięcy, więc martwię się, czy z całym zimowym ekwipunkiem (kombinezon, śpiworek itp.) ona się w tym Tako zmieści....
Dziewczyny z forum często wybierają wózek Jedo, który ma długość gondoli 80 cm... niby to tylko 5 cm.. ale jednak dłuższy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie masz racje ale może nie będzie tak źle. Podejrzewam że tak naprawdę wszystko z tymi wózkami wyjdzie w praniu. Wiesz jedni mogą być zadowoleni a drudzy z kolei nikomu by danego wózka nie polecili i tak jest niestety ze wszystkim. Ja już kupiłam i mam nadzieje że nie będe żałować. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...