Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
U mnie też piękna pogoda 🙂 Gratuluję udanych wizyt i zdrowiutkich dzieci 🙂
jolajola z tymi kilogramami to tak jest. Ja też przytyłam więcej niż na ostatniej wizycie. To sie unormuje. Właśnie policzyłam........przybyło mi 8 kg 🥴
Paninka ten ból to może ucisk na jakiś nerw albo ból od kręgosłupa.
Marta wszystkiego najlepszego dla Majeczki 😘
Moniczek Ty to masz artystów w domu 🙂 🙂
Wrócę do toksoplazmozy bo wczoraj o niej pisałyście. Mi nic lekarz nie mówił o powtórnym badaniu tylko, że wychodzi na to, że ją przeszłam. Koty są nosicielami ale żeby od kota to złapac, trzebaby kilku dniową kuwetę gołymi rękami sprzątac i z takimi rączkami prosto do talerza przysiąśc. Nikt przy zdrowych zmysłach tego by nie zrobił.
Dziewczyny, powiedzcie mi, jak czujecie maluszków to te mocniejsze wypychające ruchy to czy są to nóżki czy rączki? Zastanawiam się jak mój synek jest ułożony. Wydaje mi sie, że to nóżkami tak biega 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Foga ja to jestem taka gadatliwa i towarzyska że jak w domu siedze to się męczę a w pracy to wszystkich zagaduję 😁 🙃 😁 i wesoło jest przynajmniej
A co do mięska pieczonego to faktycznie nie tak dużo pracy, ummm jak o tym nappisałaś to aż zapach tego pieczonego mięska poczułam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka tez mysle ze mala moze mi uciska bo to tak boli jak gdy bylam mala i spadlam na pupe z hustawki i sobie kosc ogonowa obilam 😁 😁 😁dzisiaj od rana tez jest ale wzial sie znikad i mam nadzieje ze tak samo nagle przejdzie... a co do toksoplazmozy to po pierwszym badaniu wyszlo mi ze juz chorowalam i mam przeciwciala ale na wszelki wypadek lekarz kazal powtorzyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi wyszło że nie mam toksoplazmozy, nic o powtórnych badaniach mi nie mówiła więc nie wiem, a kociarą jestem od dziecka i kup już tysiące sprzątnełam, a że nasz jest tylko kanapowy kotek i je tylko jedzonko z paczki to nie sądzę by mnie mógł czymś zarazić, już szybciej od owoców by mi się coś przyplątało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Kornelka tez mysle ze mala moze mi uciska bo to tak boli jak gdy bylam mala i spadlam na pupe z hustawki i sobie kosc ogonowa obilam 😁 😁 😁dzisiaj od rana tez jest ale wzial sie znikad i mam nadzieje ze tak samo nagle przejdzie... a co do toksoplazmozy to po pierwszym badaniu wyszlo mi ze juz chorowalam i mam przeciwciala ale na wszelki wypadek lekarz kazal powtorzyc...


Lepiej powtórzy i miec pewnośc oczywiście. Ty tak o kości ogonowej a mi się przypomniało jak na zimowisku byłam w Zakopanem jak 14 lat miałam. Konkurs był na najszybszy grupowy zjazd sankami. Na sankach 3 osoby ja ostatnia, prędkośc zjazdu super, mały wybój pod łozami i leżę 🙂
Wszyscy w śmiech a ja wstac nie mogę. Ból okropny ale udaję, że wszystko ok 😉 Póżniej bolało jeszcze bardziej ale mi było mało. Jeszcze raz na sanki z tej samej górki..w dole strumyczek
płynął 😁 Woda strasznie zimna w lutym 😁 😁
Tak jak piszesz, sam ból przejdzie, może można to jakoś złagodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,
mnie dziś czeka kolejny pracowity dzień, mam kupę papierkowej roboty do odwalenia jeszcze przed Świętami. Całe szczęście, że mogę pracować w domku.
Ale zanim pogrążę się w liczbach, to krótka chwilka przyjemności na brzuszku.

Marta - lion, dzięki za info o sprzedaży wózków, zmobilizowałaś mnie i spróbuję ten mój opchnąć na all. A potem kupię taki, co by miał wszystko o czym tylko zamarzę 🙂
Mam w domu katalog z akcesoriami do wózków, tam proponują nawet mufkę, przypina się ją do rączki od wózka, co by mamie rączki zimą nie zamarzły jak będzie pchać wózek 😮
Według mnie to lekka przesada, ale ktoś może uznać taki zakup za niezbędny 😉

Jojajola, twój lekarz chyba przesadza z tym tyciem. Ja w poprzedniej ciąży tyłam po 4 kg miesięcznie, i nikt nie robił z tego afery.
I dobrze, bo jak się okazało potem, to nie była wina słodyczy czy niewłaściwej diety tylko zatrzymania wody w organizmie. Po porodzie szybko zeszczuplałam.

A propos glukozy, ja jutro jadę na te badania a już zdążyłam kilka czekoladek wciągnąć.
Dobrze, że napisałyście, że dzień wcześniej lepiej powstrzymać się od jedzenia słodyczy - więc papa czekoladki, powstrzymam się a ....jeszcze kilka w pudełku zostało 😜

Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie

Gratuluję udanych wizyt i zdrowych dzieciaczków 🙂

Jolajola- niektórzy lekarze mają ostatnio obsesję na punkcie wagi, w zeszłym roku moją kumpelę opieprzył lekarz za to, że za dużo przytyła i zabronił jej obżerać się w Święta, a ona wyglądała jak szczebelek i dopiero w 7 miesiącu delikatnie było widać u niej brzuszek.

Moniczek- ślicznie pomalowany brzuszek 🙂

Mapa- ale seksowny mały palec 😁

Marta-lion- sto lat dla Majeczki 🙂

Karolcia- grzecznie podziękuj koleżance za fotelik i powiedz, że zdecydowaliście się kupić z innej firmy, żeby zapewnić Maluchowi maksimum bezpieczeństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry mamusie.wpadlam na chwile bo zawsze mi sie przy was humor poprawia a akurat mnie zlosc zlapala.Jeszcze tyle roboty przed swietami mi zostalo a nikogo do pomocy 🥴 plecy mnie bola i jestem wykonczona. Ale musze dac jakos rade.Wkoncu jestem sierpnioweczka 😁 a my dajemy rade ze wszystkim 😎 Magdalena postaram sie te fotki wyslac jak najszybciej i pomiary tez.
Oczywiscie buziaki dla Majeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki
Dziękuję wszystkim za pocieszenie, trochę mi lepiej bo już zaczełam sie zastanawiać czy wogóle moge słodzić herbate 😞 🥴

Mam takie pytanie czy was bolą, puchną czy drętwieją łydki, bo mnie się lekarz pytał nawet mi nogi macał 🙂 w sumie powiedziałam, że nie, ale jak od niego wyszłam to zaczełam odczuwać skurcze bolące w łydkach wiec nie wiem 😉 moze on mnie zdenerwował. 😜

Na szczęście potem pojechaliśmy do szkoły rodzenia były ćwiczenia na piłce no i kilka ćwiczeń z mężami. A najlepsze było...... nauka masowania żonie stóp. 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydzia a sprawdzałaś ceny wózków w sklepach firmowych? Wiem,że u ciebie w łodzi jest 5 punktów.
Ciekawa jestem właśnie jaka cena z przesyłką na allegro, a jaka w sklepie firmowym...
Tu link do strony Jedo tam znajdziesz adresy dokładne jak byś potrzebowała 🙂
http://www.jedo.pl/2009/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna891 nie rob wszystkiego sama... moim zdaniem lepiej nie miec umytych okien czy wypucowanych mebli niz za bardzo sie przemeczac i narazac maluszka!!!uwazaj na Was!!!
a ja wstawilam ryz do pulpecikow i poszlam gadac z tesciowa, wieszac pranie i naszykowac drugie... ryz gotowal sie ponad godzine i marmolada straszna wyszla... teraz gotouje jeszcze raz ale chyba sobie budzik ustawie zeby nie zapomniec 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się różni Jedo Fun Classic od Freeline?


jolajola81
mi nogi generalnie nie puchną,
ale ostatnio miałam dzień od 6 rano do 21 chodzony
i jak wieczorem kucnęłam to czułam, że mam mocno spuchnięte/nabrzmiałe nogi
nawet w udach, mimo, że wizualnie jakoś nie było widać.
A skurczy nie mam ale biorę magnez 3 x dziennie,
jakby tylko Ci się pojawiły polecam Asmag Forte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydziaa co do skurczów łydek to jak sie dzisiaj przeciągałam po spaniu rano to mnie taki okropny ból chwycił 🤢 Rozdarłam się jak "stare gacie" Przyznam ból okropny 🤢 🤢 Mam nadzieję że już mi się to nie powtórzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny Daniela...... podziwiam......moje też uwalone, jakbym dopiero skończyła rajd 4x4 off road, ale... stary wróci to niech pucuje.....ja się w to nie bawię 🙂 To jego zadanie..... fakt, ze troszkę wstyd mi tym jeździć, ale.... zdrowie ważniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skurczów na razie nie mam (tfu, tfu), ale jak się zapomnę i rano zacznę przeciągać, to zaraz mnie brzuchol boli, więc staram się pamiętać, żeby tego nie robić.......
Kurcze, zapomniałam wczoraj mięso wyciągnąć z zamrażarki i teraz czekam, aż się łaskawie rozmrozi... nawet na balkon na słonko je wystawiłam, ale coś nie za bardzo to idzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Ja skurczów na razie nie mam (tfu, tfu), ale jak się zapomnę i rano zacznę przeciągać, to zaraz mnie brzuchol boli, więc staram się pamiętać, żeby tego nie robić.......
Kurcze, zapomniałam wczoraj mięso wyciągnąć z zamrażarki i teraz czekam, aż się łaskawie rozmrozi... nawet na balkon na słonko je wystawiłam, ale coś nie za bardzo to idzie...


Foga ja pucuje środek a resztę tez małżonkowi zostawię 🙂
Źle mi się w syfie jeździ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...