Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja jeszcze wtrącę dwa zdania na temat wielkości gondoli.
Rozmawiałam wczoraj na ten temat ze sprzedawcą w sklepie.
Zwrócił mi uwagę, że nie tylko długość jest ważna, ale również szerokość.
Jego zdaniem tylko wózki polskich producentów mają dość szerokie gondole, które pomieszczą zimą nasze sierpniowe dzidziusie.
Większość marek zagranicznych ma małe gondolki, w skrajnym przypadku, jeśli dzidziuś będzie duży, starczą tylko na 3 miesiące.
Dlatego też warto zwrócić uwagę, żeby wózek spacerowy, do którego "przesiądzie" się maluszek, miał możliwość rozłożenia na płasko i dopasowania ciepłego śpiworka.
Mój Quinny niestety kiepsko wypadł w tym teście: gondola krótka, wąska a spacerówka dla siedzącego dzieciaczka.
No to mam orzech do zgryzienia. Cieszyłam się, że mam wózek spacerowy i dokupię tylko gondolkę a wygląda na to, że czekają mnie większe zakupy.

Mamusie po raz kolejny: czy sprzedawałyście wasze poprzednie wózki? Jak to wygląda w praktyce, można to zrobić łatwo, szybko i po rozsądnej cenie (dodam: rozsądnej dla sprzedającego?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
A ja jeszcze wtrącę dwa zdania na temat wielkości gondoli.
Rozmawiałam wczoraj na ten temat ze sprzedawcą w sklepie.
Zwrócił mi uwagę, że nie tylko długość jest ważna, ale również szerokość.
Jego zdaniem tylko wózki polskich producentów mają dość szerokie gondole, które pomieszczą zimą nasze sierpniowe dzidziusie.
Większość marek zagranicznych ma małe gondolki, w skrajnym przypadku, jeśli dzidziuś będzie duży, starczą tylko na 3 miesiące.
Dlatego też warto zwrócić uwagę, żeby wózek spacerowy, do którego "przesiądzie" się maluszek, miał możliwość rozłożenia na płasko i dopasowania ciepłego śpiworka.
Mój Quinny niestety kiepsko wypadł w tym teście: gondola krótka, wąska a spacerówka dla siedzącego dzieciaczka.
No to mam orzech do zgryzienia. Cieszyłam się, że mam wózek spacerowy i dokupię tylko gondolkę a wygląda na to, że czekają mnie większe zakupy.

Mamusie po raz kolejny: czy sprzedawałyście wasze poprzednie wózki? Jak to wygląda w praktyce, można to zrobić łatwo, szybko i po rozsądnej cenie (dodam: rozsądnej dla sprzedającego?)

kurcze to dobrze wiedzieć co do tej gondoli,ach tyle ważnych spraw jest że już głupieje od tego wszystkiego 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mamusia po raz pierwszy, ale wózek kupiłam od trzykrotnej mamusi za 600 zł i uważam że to rozsądna cena była,zwłaszcza że nawet bieżnik nie jest zdarty, kupiony wózek był dla trzeciego dzieciaczka i mało używany. Ja osobiście nie będę sprzedawać bo na drugą dzidzię zostawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Jestem mamusia po raz pierwszy, ale wózek kupiłam od trzykrotnej mamusi za 600 zł i uważam że to rozsądna cena była,zwłaszcza że nawet bieżnik nie jest zdarty, kupiony wózek był dla trzeciego dzieciaczka i mało używany. Ja osobiście nie będę sprzedawać bo na drugą dzidzię zostawiamy 🙂

jaki kupiłaś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Mamusie po raz kolejny: czy sprzedawałyście wasze poprzednie wózki? Jak to wygląda w praktyce, można to zrobić łatwo, szybko i po rozsądnej cenie (dodam: rozsądnej dla sprzedającego?)

Jo-aneczka ja sprzedawałam wózek po Majce. W sumie raz go wystawiłam na aukcji. Kupiłam go z dodatkami wtedy za ok.1350zł. Sprzedałam za 1100zł. Więc myślę że bardzo dobrze 🙂 🙂 🙂
Teraz dla Julki kupiłam taki sam (hehe inny kolor), ale już używany. Jednak z gwarancją jeszcze do lutego 2012 🙂 Jestem zadowolona.
Sprzedaż wózka nie jest niemożliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roan Marita, to coś w stylu Bartatina 🙂 Jak obserwowałam różne aukcje to na prawdę można sprzedać wózek po atrakcyjnej cenie. Na allegro idą jak ciepłe bułeczki, oczywiście te sprawne i lepszych marek. Marta-lion to extra, prawie cały wózek Ci się zwrócił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Roan Marita, to coś w stylu Bartatina 🙂 Jak obserwowałam różne aukcje to na prawdę można sprzedać wózek po atrakcyjnej cenie. Na allegro idą jak ciepłe bułeczki, oczywiście te sprawne i lepszych marek. Marta-lion to extra, prawie cały wózek Ci się zwrócił 🙂

ooo o tym modelu nie słyszałam,muszę poszukać 🙂to cała nazwa Roan Martina,czy jakiś model jest, a co o nim sądzicie w ogóle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i napisał(a):
Roan Marita, to coś w stylu Bartatina 🙂 Jak obserwowałam różne aukcje to na prawdę można sprzedać wózek po atrakcyjnej cenie. Na allegro idą jak ciepłe bułeczki, oczywiście te sprawne i lepszych marek. Marta-lion to extra, prawie cały wózek Ci się zwrócił 🙂
Nio kupiłam za to potem nowy fotelik samochodowy jak Majka wyrosła z nosidełka, i spacerówkę taka jak chciałam też nową i jeszcze mi zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
karolcia12345i napisał(a):
Roan Marita, to coś w stylu Bartatina 🙂 Jak obserwowałam różne aukcje to na prawdę można sprzedać wózek po atrakcyjnej cenie. Na allegro idą jak ciepłe bułeczki, oczywiście te sprawne i lepszych marek. Marta-lion to extra, prawie cały wózek Ci się zwrócił 🙂

ooo o tym modelu nie słyszałam,muszę poszukać 🙂to cała nazwa Roan Martina,czy jakiś model jest, a co o nim sądzicie w ogóle?
Ja już o nim pisałam. Ogólnie mi się podoba. Dla mnie minusami jest metalowa siatka na zakupy (dla mnie jest jak grzechotka na spacerze), Roany z tego co wiem mają plastikową gondolę (ja tego nie lubię), i minusem dla mnie jest brak regulowania wysokości rączki, przy mim wzroście to ważne 🙂
Ale to moja osobista opinia. Miałam okazje prowadzić Roan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam problem z fotelikiem, wygadałam sie przed kumpelą że nam brakuje a ona od razu że mi sprzeda, z tym że ma ten fotelik z jakiejś dziwnej firmy,a ostatnio mąż jak jechał z osiedla to dwa samochody miały czołowe zderzenie i całe przody skasowane i z tyłu dziecko w foteliku wynosili i się wszyscy patrzyli a dzidzi nic sie nie stalo i machala nóżkami, wieć dobry fotelik to dla mnie podstawa , bo jeździmy praktycznie codziennie gdzies i myślę ze z dzidzią tez bedziemy jeździć. Jestem prawie zdecydowana na maxi cosi lub bebe confort,bo najlepiej wypadły w crash testach. Głupio mi tej koleżance odmówić ale nie mogę wsadzić dziecka w fotelik który przy zderzeniu mi oknem wyfrunie, bo sama bym się musiała zabic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia12345i jeśli nie chcesz ranic koleżanki to powiedz poprostu, że dziękujesz ale mąż już zdecydował że funduje fotelik maluszkowi, albo coś w tym stylu. Hihi 🙂

A z jakiej firmy ona ma ten fotelik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Karolcia12345i jeśli nie chcesz ranic koleżanki to powiedz poprostu, że dziękujesz ale mąż już zdecydował że funduje fotelik maluszkowi, albo coś w tym stylu. Hihi 🙂

A z jakiej firmy ona ma ten fotelik?

świetny pomysł 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion Roan ma 2 wysokości rączki ale dużej różnicy nie ma. Jest duuuży i ktos niski wygląda przy nim trochę śmiesznie, prawie jakby sam mógł do niego wskoczyć 🙂 🙂 Ja mam ok. 163 cm i jest akurat 🙂 🙂 Ta metalowa siatka nie wszystkim odpowiada, to zależy od upodobań, bo my właśnie szukaliśmy metalowej. No i plastikowa gondola, ale nam właśnie też się to podobało bo plastiku nie przewieje zimą a od spodu ma wywietrzniki. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Rada dla malstep, wypisz sobie na kartce co byś chciała żeby Twój wózek miał i idź do sklepu, wymień te wszystkie rzeczy sprzedawcy i on CI powie który ma to wszystko co byś chciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja znów upatrzyłam dwa kompleciku dla laleczki 🙂
http://www.babycolibra.pl/komplet-dziewczecy-miliusia.html
http://www.babycolibra.pl/komplet-dziewczecy-groszek.html
Czekam na info ile za przesyłkę wyjdzie i jak względne to wezmę 🙂

A co do wózków mi kupią babcie, ale ja mam wybrać i chcę jedo fyn 3w1 z fotelikiem, ale na razie z tym zakupem czekam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
marta-lion Roan ma 2 wysokości rączki ale dużej różnicy nie ma. Jest duuuży i ktos niski wygląda przy nim trochę śmiesznie, prawie jakby sam mógł do niego wskoczyć 🙂 🙂 Ja mam ok. 163 cm i jest akurat 🙂 🙂 Ta metalowa siatka nie wszystkim odpowiada, to zależy od upodobań, bo my właśnie szukaliśmy metalowej. No i plastikowa gondola, ale nam właśnie też się to podobało bo plastiku nie przewieje zimą a od spodu ma wywietrzniki. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Rada dla malstep, wypisz sobie na kartce co byś chciała żeby Twój wózek miał i idź do sklepu, wymień te wszystkie rzeczy sprzedawcy i on CI powie który ma to wszystko co byś chciała.
4
chyba tak właśnie zrobię,dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będę zmuszona jej odmówić, ta firma, dokładnie nie pamietam bo ona sama mowila ze dziwna nazwa, kojarzymi sie z coneco, ale to była inna nazwa, oni maja akcesoria do karmienia itp. ogólnie jak patrzyłam w ofertę jak jeszcze pamietalam nazwe to oni wyprodukowali 2 modele fotelikow i nawet na allegro nikt ich nie sprzedaje
Pati A ty znowu szalejesz heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...