Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aj tam, aj tam Mapa, jeszcze trochę pracy Madalena włoży w stronkę sierpnióweczek i będziemy mogły się teleportować za jej pośrednictwem 🙂 Madziu, powiedz, ze tak będzie ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Aj tam, aj tam Mapa, jeszcze trochę pracy Madalena włoży w stronkę sierpnióweczek i będziemy mogły się teleportować za jej pośrednictwem 🙂 Madziu, powiedz, ze tak będzie ?????


hehe fajnie by było 😁

Idę się położyć troszkę... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia, w porównaniu z moją miejscowością to Ty z trzema pizzeriami chyba w metropolii mieszkasz 🙂 U mnie z lokali to tylko mordownia dla pijaczków o wdzięcznej nazwie Bajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Lydzia, w porównaniu z moją miejscowością to Ty z trzema pizzeriami chyba w metropolii mieszkasz 🙂 U mnie z lokali to tylko mordownia dla pijaczków o wdzięcznej nazwie Bajka 🙂


No powiem Ci, że narzekać nie można 🙂 Z tym, że u mnie nie ma bajkowej krainy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga to naprawde nie masz wesolo.myslalam ze ja mam wszedzie daleko... do najblizszego sklepu 15 min spacerkiem (ale tam strasznie drogo i najczesciej przeterminowane 😮 )do takiego gdzie juz mozna cos kupic to na pieszo 30 min w jedna strone...taka sama droga jest jedna speluna, jeden bar i jedna pizzeria... ale 10km od domu mam jeszcze chinskie....no ale tam za dowoz licza tylko 5zl wiec nie ma tragedii 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa- upewnij się, że to nie są wymiary gondoli na zewnątrz...bo tak też często podają...

Też ostatnio się zastanawiałam co tam z Inez , od bardzo dawna się nie odzywa.

Diviana- to chyba efekt uboczny telepatii...bo ja dziś rano zamarynowałam karkówkę na grilla na obiad 😁 😁 😁

Jolajola-
powodzenia na wizycie

A zauważyłyście, że niedługo stuknie nam 2000 stronka? 😁 A dopiero co był tysiaczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydzia ja za Rozmowami w oku bardzo nie przepadam, kiedyś bardziej lubiłam teraz oglądam, ale bez szału.....
Foga mnie troszkę też martwi...długo się nie odzywa...Mam nadzieję,że u niej wszystko w porządku i z jej maleństwem też....
Pisałyście swojskim jedzonku, ja przed ciążą po prostu za swojską kiełbasą przepadałam, jak rodzice lub teściowie zrobili i nam dali , to mąż nie zdążył spróbować bo co wyjęłam z zamrażalki to pochłaniałam ją po rozmrożeniu w całości...a teraz mój mąż wcina, a ja jakoś zupełnie jak nie ja totalnie obojętna, kiedyś było o nie do pomyślenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam leżeć, ale coś nie mogę sobie miejsca znaleźć........ Jakoś mnie nosi, mimo tego, że brzuchol boli.... W piątek mam iść poprawić pasemka, bo już potworne odrosty mam, ale jak tak mnie będzie brzuch ciągnął, to chyba przełożę tę wizytę na następny tydzień.... nie wysiedzę 3 godzin.... A święta jakoś z odrostami przeżyję... w końcu na wybieg nigdzie się nie wybieram...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa coś czuję że trzeba jakieś fanfary na prezentację twojego małego placa nagrać hihi 🤪 🤪 🤪

Inez to chyba jeszcze w Polsce jest. A chyba nie ma ciągłego dostępu do internetu. Mam nadzieję że nie mamy się czym martwić.

No ja też właśnie leżę bo i mnie dziś brzusio daje znaki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam sobie kolor odnowic... bo ostatnio przed Bozym narodzeniem farbowalam... troche sie obawiam czy mi dobry kolor wyjdzie ( bo ostatnio jak robilam, nie wiedzialam ze jestem w ciazy jeszcze i zamiast czekoladki rudo-miedziane odrosty mi wyszly) a ze wlosy mam prawie do pasa to nalozenie farby u mnie troche trwa... cale szczescie moja mlodsza siostra jest fryzjerka i ma do mnie przyjsc do domu... mam nadzieje ze dam rade... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka właśnie wróciłam z kotką ze zdjęcia szwów i wszystko w porządku, straszliwie gadatliwa i towarzyska się zrobiła, jak wracam z pracy to z pół godziny głaskania bo inaczej się odczepić nie chce 🤪
lydziaa84 jak miałam 2 lata to też postanowiłam spróbowac takiego kit-kata i do tej pory mam małą bliznę przy brwi, musiałam być już małym głodomorem żeby chcieć zjeść ogon kota 😮
Eleeza faktycznie przy przekazywaniu apetytu musiało coś więcej przejść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Foga napisał(a):
Pati, chyba chodzi ci o Inez, bo jej długo nie ma, ja raczej na bieżąco jestem 🙂))

Tak Foga masz rację chodzi mi o Inez . Wy obydwie nie wiem czemu mylicie mi się 🙂
Hehe bo sobie wymyslły loginy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana to sie ciesz... moja po sterylizacji okropna sie zrobila... weterynarz powiedzial ze u niej zaczal sie testosteron w nadmiernych ilosciach produkowac i dlatego zdziczala, obsikiwala firanki i lozka... jak na zdjecie szwow moj tata z nia pojechal to pielegniarki klocily sie ktora ma to zrobic bo kazda sie bala...potem przywiezlismy ja z bloku na wies i tu zaczyna zachowywac sie jak normalny kot (chociaz czasem ma odbicia i zachowuje sie agresywnie 🤪 ) ale jak caly dzien wylata sie po lesie to nie ma sily gryzc i drapac... a po tym potraceniu to juz wogole zrobila sie calkiem mila 😁 😁 😁 ale moim zdaniem too ona ze zloscia nie potrafi sobie radzic... jak ktos jej dokuczy to bedzie lazila az znajdzie ofiare na ktorej sie wyzyje ( najczesciej jest to moja tesciowa albo nasza amstafka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...