Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pati123 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
ja na samym poczatku duzo lezałam,dopiero od jakiegos czasu zaczęłam więcej spacerować,i moze własnie przez to brzuszek poboluje.A w niedziele,bylismy na zakupach,potem na spacerku i moze dlatego mnie wczoraj bolał.A dzis czuje takie delikatne kucie w dole brzucha,ale nie cały czas,tylko co jakas chwile.


Też tak mam, niestety nie nastawia mnie to optymistycznie, i dlatego staram się leżeć bo mam wrażenie ,że za każdym razem jak coś porobię lub gdzieś pójdę to igram z ogniem lub jak kto woli siedze na tykającej bombie. 🤢
Staram się jakoś cieszyć z każdego dzionka na szczęście od 16 tygodnia jakoś mi szybko leci...Teraz będą święta, długi wekend i fajnie mi zleci bo pojedziemy do rodziców na święta w długi wekend mój mąż będzie miał wolne to zawsze będzie mi raźniej 🙂 a potem znów wezmę się za zakupy i już będzie sierpień 🙂


Ja tez się ciesze ze za chwile swieta a potem majówka,spedze troche czasu z męzem,a wiadomo we dwójke czas szybciej leci 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry Mamusie 🙂
U nas dzisiaj cieplo ale znowu bez słoneczka 😠 😠 😠
Pisałyscie cos o bólach brzucha. Mnie tez czasem boli, wrecz nawet codziennie ale nie jest to stały bol tylko taki chwilowy, kłucia tez takie mam jak piszecie ale tak bardziej w okolicach jajników. Lekarz mi powiedział, ze nic zlego sie nie dzieje więc chyba taka moja uroda.
Wyczytałam tez u którejś z Was ze dzidzie tak nisko czuje. Troszke mnie pocieszyłas bo mylałam, że to ze mna cos nie tak bo ja swoja Oliwke to nieraz nawet w pachwinach czuję, a chyba karolcia12345i pisała swego czasu ze czuje bobaska juz powyzej pępka.
Crazzzyyy to co opisujesz to na pewno dzidzia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka napisał(a)

Takie kucia co jakiś czas, mi dają sygnał do odpoczynku. Czasem tak mam. ostatnio jak na wizytę się szykowałam. Lekarz sprawdził i powiedział, że wszystko jest ok. Ja się bałam, że łożysko może się odkleja bo koło pępka kucie czułam i to takie intensywne. Zauważyłam, że jak poleże to przechodzi.


Ja koło pępka miałam kłucie w piątek nie mogłam się sprostować tak dziwnie mnie kuło i nawet chyba ciągnęło....Właśnie pomyślałam,że to łożysko...A powiedział Ci lekarz od czego to??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
dziewczyny ,macie jakies namiary na szlafroki??Bo szukam i nic nie moge ciekawego znaleśc...........

To z allegro z ciążowych tyko 3 strony 😆 http://moda.allegro.pl/listing.php/search?string=szlafrok&category=78017&order=t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane dziewczyny jesteście no i faktycznie wczoraj przegięłam trochę ☺️ bo byłam 9,5 godz w pracy a potem pojechaliśmy do ikei i choć w końcu nic nie kupiliśmy to złaziliśmy się nieźle do 21.00 tam buszowaliśmy i ja myślę, że to od tego.
Ale postaram się wypocząć w święta choć czeka mnie długa droga do rodziców 5 godz 😮 ale że siedzenie się rozkada to na półleżąco będe jechała 🙂
Marta skorzystałam z Twojej rady i walnęłam się na 10 min na pufy 🙂 i już mi lepiej
Foga Ty też uważaj na siebie i się nie przemęczaj
A co do mnie to faktycznie czasem mnie trudno z roboty wypedzić ☺️ oststnio jak przyniosłam zwolnienie to koordynatorka przyszła i jeszcze odprowadziła mnie do drzwi bo powiedziała że inaczej to pewności nie ma czy nie wrócę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój syne przeważnie boczki, tak po przekątnej kopie, albo z prawej bliżej pachwiny i jednocześnie z lewej miedzy bokiem a pepkiem. W ubiegłym tygodniu pierwszy raz na dole go poczułam, tak w okolicy wzgórka i zastanawiam się gdzie rączką a gdzie nóżką kopie i jak jest ułożony, a wydaje mi się, że cały czas leży wpoprzek ale jeszcze ma czas na prawidłowe ułożenie przecież. Czuję go też przy pepku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana tak jak piszą Dziewczynki zwolnij troszkę 😉
A na podróż polecam co godzinkę przystanek i spacer wokół samochodu 🙂
Też jak jadę gdzieś dalej odchylam mocno fotel 🙂

aniolek82 nasz Skarbek praktycznie kopie mnie tylko "w dołach"
od święta zdarza mu się pod pępkiem 🙂
Ale na połówkowym Pani doktor powiedziała żeby zupełnie się tym nie martwić
bo ma dużo miejsca, a tam mu się po prostu spodobało 🙂

Dziewczynki jeszcze co do wózka mam pytanie,
czy ważne jest w spacerówce żeby móc odwracać siedzisko?
Tak żeby najpierw Dziduś jeździł tyłem a potem dopiero przodem?
Bo różne są opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati on powiedział, że to macica się przygotowuje, że się rozciąga, ale ja to zrobiłam głupotę bo podniosłam coś co nie było ciężkie tylko żle to podniosłam. Od tamtej pory nie czułam tego, tylko czasem tą gulę koło pępka ale tak bardzo delikatnie. Pati może Ty też masz ten zespół o którym pisałam. Taka naszej macicy wtedy uroda. Jak będę 28 to zapytam jak się ten zespól nazywa i poszukam w necie. Nie jest to grożne dla mamy ani dziecka. Pati a Ty wcześniej nie czułaś nic takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
dziewczyny ,macie jakies namiary na szlafroki??Bo szukam i nic nie moge ciekawego znaleśc...........

To z allegro z ciążowych tyko 3 strony 😆 http://moda.allegro.pl/listing.php/search?string=szlafrok&category=78017&order=t


dzięki,za chwile sobie zerknę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mapa- moim zdaniem lepiej jak siedzisko spacerówki można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy, bo przez kilka pierwszych miesięcy lepiej jak Maluch jeżdzi tyłem do kierunku jazdy i możesz mieć go na oku, czy nic złego mu się nie dzieje, np. czy się nie zsuwa itp. A później warto żeby jeździł przodem do kierunku jazdy bo może podziwiać widoki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka napisał(a):
Pati on powiedział, że to macica się przygotowuje, że się rozciąga, ale ja to zrobiłam głupotę bo podniosłam coś co nie było ciężkie tylko żle to podniosłam. Od tamtej pory nie czułam tego, tylko czasem tą gulę koło pępka ale tak bardzo delikatnie. Pati może Ty też masz ten zespół o którym pisałam. Taka naszej macicy wtedy uroda. Jak będę 28 to zapytam jak się ten zespól nazywa i poszukam w necie. Nie jest to grożne dla mamy ani dziecka. Pati a Ty wcześniej nie czułaś nic takiego?


Nie nie czułam...Zresztą ja prawie cały czas leżę mało chodzę, i może dlatego tego nie czułam... Wiem tylko,że łożysko mam na ścianie przedniej i myślałam,że to ono...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂
Miałam wczoraj zajrzeć do was ale się nie udało odwiedziłam przyjaciółkę- miałyśmy jechać po jej suknię ślubną, ale nie zdążyłyśmy, potem basen, po basenie soczek i coś na ząb i jak wróciłam do domu była 22. Nie miałam już siły siadać przed kompem

Gratuluję dwóch sierpniowych chłopców 🙂

Dziś przysłali mi kolejne łóżeczko 🙂 wolny pokój zaczyna się w szybkim tempie zapełniać 🙂

Pati- ty jeszcze w dużą szafę musisz się zaopatrzyć 😁 a ten ostatni komplecik faktycznie śliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja o tym czasem zapomnę to brzuszek opór stawia i sam o luzik się upomina. Ja zawsze energiczna byłam w miejscu długo nie posiedziałam a jak ktoś ze mną szedł to zawsze mówił Jak ty szybko chodzisz. Dla mnie to było normalne tempo i jak coś trzebabyło zrobic to trzebabyło się za to wziąc. Mąż nie raz mnie upominał, żebym tak nie szalała, że nie tak szybko, nie chodz tak prędko, na ten boczek to wolniej się przekładaj, nie tak szybko z tego łóżka i tylko nie tak i nie tak. Teraz jak mam przełoży się na drugi boczek to w pięciu etapach to robię i stękam z wysiłku.O brzuszku już się zapomnie nie da bo i malutki nie jest, trzeba bardzo uważac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...