Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
No Aniołek trochę cię zmartwię. Niestety kiedy się karmi malucha trzeba uważać na to co się je. Zwłaszcza na słodycze niestety 😞

Ale za tą panikę należy ci się wielki klaps 🙂


zgadzam się z Martą! Jak masz jakieś obawy to zamiast się denerwować lepiej zaglądnij na forum a wszystkie obawy znikną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Pati123 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Zamówiłam mojej laleczce komplecik 🙂
http://allegro.pl/nowy-cudny-3-cz-komplecik-dla-ksiezniczki-3-6m-i1567777391.html
Zamówiłaś go czy licytujesz Pati ? Sama bym się skusiła tylko nie chiałabym się z tobą licytować hihi 🤪 🤪


Zamówiłam mailowo 🙂 Ja nie mam n=konta na allegro i wsio mailowa zamawiam 🙂 Więc śmiało licytuj 🙂
A gdzie zamówiłaś, bo oni już nie mają 😞


Sorki, ale mężuś wrócił i jedliśmy obiadek. Ja zamówiłam pisząc na maila [email protected] zapłaciłam 48 zł z przesyłką pobraniową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jestem 🙂Co do ruchów maluszka,to czasami jest taki dzień ze kiepsko go czuje,a czasami rusza sie jak szalony 🙂Ja zrobiłam koktajl,z maslanki,truskawek i bananów,pycha 🙂A teraz objadam się winogronami 🙂
A tak ogólnie czuje sie dzis jak balon!!!!!!!!!!!!!
Robie drugie pranie swetrów.Co do glukozy,to mam nadzieje ,że ja jutro tez dostanę na to skierowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
No Aniołek trochę cię zmartwię. Niestety kiedy się karmi malucha trzeba uważać na to co się je. Zwłaszcza na słodycze niestety 😞

Ale za tą panikę należy ci się wielki klaps 🙂


No to mnie zmartwiłas Martusia 😞 😞 😞 W takim razie będe musiała znależć sobie inna forme relaksu 🙃 🙃 🙃
SEKS 🤪 🤪 🤪


Ale na leniucha Martusia 😆 😆 😆 😆 Bo wątpie, że przy Oliwce będe miala siły na jakies fikolki 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
HEJ MAMUSIE 🙂
Ja tylko na chwilke. Chciałam sie pochwalić, że z dzidzią ok i wyniki TSH-1,25 wiec norma 🙂
a mimo to ryczeć mi sie chce 😞
a i kupiłam sobie dziś spodnie i mega żałuje(100 zł) nie wiem po co je kupiłam i czemu tak dużo za nie dałam 😞


Moniq skoro z dzidzia wszystko dobrze to czemu Ci sie ryczec chce???????? 🥴 🥴 🥴 🥴A spodenki to moze jutro jutro juz Ci sie spodobają, bo dzisiaj z tego co widzę masz chandrę więc raczej nic Ci się nie będzie podobać. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniq każda z nas czasami ma fochy ciążowe, a w życiu i górki i dołki są psychiczne tak dla równowagi...
Ciesz się spodenkami pomyśl sobie jaka jesteś fajna modna i zadbana mamuśka. Dobrze,że spodenki kupiłaś, pomyśl jak byś się czuła jak np. poszłabyś np do kościoła w święta i tu każdy taki odstrojony i wylaszczony, a ty w starych ubraniach...a tak to będziesz modną mamuśką , której inne kobiety będą zazdrościć seksi brzuszka, ale i to fajowych spodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOniq, nie martw się, pomyśl o naszej terapii AA........... właśnie obmyśliłam szczegóły : po paru piwkach będziemy tak znieczulone, że cellulit w ogóle nie będzie problemem, więc........Efekt kuracji murowany 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi u mnie Pati by takie zakupy nie przeszły 😁
Na razie też jakoś nie mam weny do ogarnięcia kwestii ciuszków 🙂

Za to rozważamy dalej co z wózkiem...
Bo po testach własnych spacerówka X-Landera XA najbardziej mi odpowiada 🙂
Tylko boję się o tą gondolę...czy nie za mała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
mapa napisał(a):
jolajola81 i jak wojaże? 🙂

jakie wojaże??? 😜



A nie mieliście dziś zwiedzać porodówki? 🙂
Jolu a ile trwa u Was cały kurs SR?
I jak często macie zajęcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja dziś wybrałam się do sklepu pooglądać wózki.
Nooooo, cudne niektóre są.
Tak sobie rozmawiałam ze sprzedawcą, pytałam go o różne wózki, ciekawe rozwiązania, tak gadu, gadu i nagle gość mi mówi, że na jeden z tych wózków trzeba czekać dwa miesiące. Po czym patrzy na mój brzuch i mówi.... "ale tyle czasu to Pani już nie ma" 🥴 🥴 🥴
He, he. chyba mogę przestać wypychać brzuch do przodu.
Wszyscy go widzą!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
mapa napisał(a):
jolajola81 i jak wojaże? 🙂

jakie wojaże??? 😜



A nie mieliście dziś zwiedzać porodówki? 🙂
Jolu a ile trwa u Was cały kurs SR?
I jak często macie zajęcia?


hehe z tego wszystkiego zapomnialam 🙂 bylam pozniej na lodach z moim mezem 🙂

A w sumie fajnie zwiedzalismy pokoj ten w ktorym sie rodzi sale poporodowe, pokoj dla gosci pojedyncze sale poporodowe nawet izolatke w ktorej przebywaja dzieci niechciane przez mamy na szczezscie nie bylo nikogo, sale dla wczesniakow jest oddzielna na ktorej przebywaja noworodki.

A jezeli chodzi o zajecia to bylismy we wtorek, czwartek i dzis, jutro mamy i srode a potem 2x w tyg. Razem 10 zajec.
Dostalismy taki plan.
Rozpoczecie, ciąża
Kąpiel noworodka
Szpital
Gimnastyka+ pierwsza pomoc
Poród
Psychologia+ gimnastyka
Karmienie piersią, połóg
Pielęgnacja noworodka
Dietetyk+ gimnastyka
Zakończenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Dziewczyny czy ktoras pamieta lub zapisala z was ta strone z tych smiesznych porodow? bo chcialam kolezance podeslac, bo dostaje fiola przed porodem a to naprawde rozluznia az smieszy. 🤪 😜



http://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/porod-na-wesolo-7030/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Dziewczyny czy ktoras pamieta lub zapisala z was ta strone z tych smiesznych porodow? bo chcialam kolezance podeslac, bo dostaje fiola przed porodem a to naprawde rozluznia az smieszy. 🤪 😜



http://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/porod-na-wesolo-7030/


dziekuje mapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...