Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Pati123 napisał(a):
Dziękuję Diviana i Marta 🙂
A ja mam ochotę na piwo z sokiem 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Jak byli znajomi u nas w sobotę to mało się nie popłakałam,że nie mogę,ale mąż przynajmniej cole mi pozwolił się napić,żeby całkiem smutno mi nie było 🙂 Dla mojej malutkiej kruszyneczki przetrwam, a jak będę mogła to najpierw rzucę się na mojego męża i go wykorzystam,a potem piwa z sokiem się opiję jak bąk 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Pati ja wczoraj jak jadłam chipsy,to tez wspomniałam mężowi o piwku ze soczkiem,hehehhe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
A ja własnie zmierzyłam swój brzuszek i jest 97 cm 😮 a jak oststnio się ważyłam to było chyba 85 😮


Ja tez dzisiaj mierzyłam brzuszek i do tygodnia jest 89cm 😞 😞 😞 😞 😞 A waga stoi w miejscu 😞 😞 😞 😞 czy to jakis zły znak???????? Moze cos z dzidzią??????? 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja znajoma jak była w ciąży to naszła ją ochota na wódkę 😮 ale to taka straszliwa że opanowac się nie można, w domu wódki nie miała i stwierdziła że idzie do sklepu bo umrze, kupiła tą wódkę jak weszła na klatke to już się doczekac nie mogła więc na klatce z kwinta 3 łyki wzięła i ochota przeszła i było już dobrze, a dzidziuś oczywiście zdrowiusieńki, więc jak czasem czegoś tak straszliwie się chce to 3 łyki nie zaszkodzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Diviana napisał(a):
A ja własnie zmierzyłam swój brzuszek i jest 97 cm 😮 a jak oststnio się ważyłam to było chyba 85 😮


Ja tez dzisiaj mierzyłam brzuszek i do tygodnia jest 89cm 😞 😞 😞 😞 😞 A waga stoi w miejscu 😞 😞 😞 😞 czy to jakis zły znak???????? Moze cos z dzidzią??????? 🥴 🥴 🥴 🥴
Aniołek nie schizuj. Moze w dupę ci poszło a nie w brzuszek 🤪 🤪 🤪

O matko a ja mam w pępku 96cm 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
Diviana napisał(a):
A ja własnie zmierzyłam swój brzuszek i jest 97 cm 😮 a jak oststnio się ważyłam to było chyba 85 😮


Ja tez dzisiaj mierzyłam brzuszek i do tygodnia jest 89cm 😞 😞 😞 😞 😞 A waga stoi w miejscu 😞 😞 😞 😞 czy to jakis zły znak???????? Moze cos z dzidzią??????? 🥴 🥴 🥴 🥴


Wiesz każda ciąża jest inna jednych wybrzusza szybciej innych później, myśle że nie masz się co martwić jak z dzidzią wszystko w porządku. Na przykład wiem od koleżanki która jest taką sportsmenką że jej ciążę dało się zauważyć dopiero jak była w 5 miesiącu a to była ciąża bliźniacza ponoć jej mięśnie tak mocno trzymały 🙂 zobaczysz jak przyjdzie Twój czas to i brzuszek będzie wiekszy, mój pewnie w tym czasie nie będzie się powiększał tak znacznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczynki. 🙂 Moze faktycznie niepotrzebnie panikuje, tylko myslałam, ze w tym okresie przyrost wagi i brzuszka jest najwiekszy 🥴
Uciekam robic porzadki w szafie. 🙂 Musze zrobic miejsce na ciuszki dla niuni, bo dzisiaj dostalam dwie reklamówy ciuszków od kuzynki. MOze przestane myslec o tych złych rzeczach 🙂 🙂 🙂
A Ja wczoraj mialam ogromna ochote na Hainekena 😁 😁 😁 Krzysiu sobie wypil piwko i zaczął mi chuchać, takiego smaka mi narobił, że masakra 😠 😠 😠 😠
Do później Kobitki 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołek mój obwód też stoi w miejscu, dwa tygodnie temu mnie wybrzuszyło, a teraz obwód i waga stoją...spokojnie co Ty chcesz tyć w każdym tygodniu pokilogramie? Pomyśl ile to jeszcze do końca być przytyć musiała... 🙂Spokojnie brzusio ma fazy raz rośnie raz odpoczywa , musi i organizm się do rozrostu przyzwyczaić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzuszki 😘 roszke mnie tu nie bylo....az sie boje zobaczyc z iloma stronami zalegam 🥴 ale zologowalam sie juz na stronce dla sierpnioweczek 😆 super sprawa 😎tak zalatana jestem ze nie mam kiedy zagladac 🤢 😞 dzisiaj mam wizyte u gina połówkową. Podobno długo to trwa to prawda?Jak zawsze juz sie od rana trzese na mysl co z dzidzia 🤢 ale buszuje w brzuszku wiec chyba wszystko ok.Chociaz mnie pobolewa podbrzusze jak stoje 😞 wole waszych opinii zasiegnac niz artykulow z internetu...NIGDY WIECEJ bo ost naczytalam sie o chorobach i dwie noce nie spalam 🥴 pozdrawiam wszystkie mamusie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ BRZUSZKI

Te zachcianki alkoholowe to mama mi opowiadała że jej znajoma też miałą..i codziennie koniaczek musiał być a normalnie nie wezmie alkoholu do ust...Widocznie organizm potrzebował...Widzicie raz opowiadał mi znajomy że facet prowadził przezdrowy tryb życia...sport..0 alkoholu...0 papierosów...zdrowiutkie jedzonko.. i nagle brzuch go rozbolal i pojechał do szpitala...Tam od razu pod nóż ...Okazało się ze wszytko tam miał podgite...Lekarz powiedział że jakby raz na pół roku wypił kieliszek czystej to by tak sie nie stało... Bo pleśń zabija właśnie alkohol 😉

Pati co do kremu na rozstępy ...ja używazm od 4 miesiaca ciąży ten krem z Pharmaceris Dr Ireny Eris...on jest dla kobiet w ciąży łagodnie nawilża i natłuszcza i zawiera kwas foliowy..Jestem bardzo zadowolona bo ja mam skłonnosci do rozstępów a póki co nie mam 😉

A dziś na obiadek...placki ziemnieczane z sosen grzybowo-wołowinkowym... na to groszek konserwowy i....suróweczka z pora 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna mnie też brzusio pobolewa niekiedy właśnie jak wstaję, bo ja zazwyczaj leżę....
Więc jak dziś będziesz u lekarza koniecznie mu o tym powiedz,a poza tym nie nadwyrężaj się i odpoczywaj jak brzusio pobolewa to kładz się i leż aż przejdzie to najbezpieczniejsze rozwiązanie, kiedy nie wiemy co się tam w środeczku dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Aniołek mój obwód też stoi w miejscu, dwa tygodnie temu mnie wybrzuszyło, a teraz obwód i waga stoją...spokojnie co Ty chcesz tyć w każdym tygodniu pokilogramie? Pomyśl ile to jeszcze do końca być przytyć musiała... 🙂Spokojnie brzusio ma fazy raz rośnie raz odpoczywa , musi i organizm się do rozrostu przyzwyczaić 🙂


Jakos trudno mi sie od was oderwac na te parę godzin 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Dziekuje Patusia. No szczerze powiem, że myslałam ze teraz to on bedzie rósł mi w oczach 🤪 🤪 🤪 Bo dzidzia coraz wieksza ale tak samo jak mojej kuzynce wydawało sie ze poród to wielka rozlwenia krwi, bol i wogóle jakas rzeznia, a tu całkiem spokojnie i łagodnie sie wszystko odbylo 😁 😁 😁
Dobra, teraz ju naprawde uciekam 😁 Pa pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...