Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u mnie z cellulitem też kiepsko bo i na pupie i na nogach 🤢 Ostatnio jak robiłam zdjęcie brzuchala to zauważyłam na pół brzucha rozstęp strasznie się przeraziłam bo wyglądał okropnie a spory dobytek rozstępów już mam tam gdzie cellulit 🤢 ale po kilku godzinach chciałam pokazać mamie i nie mogłam go znaleźć co się okazało to był ślad po pościeli bo chwilę wcześniej wstałam 😜 ufffffffffffffff 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piwa ja mam ochotę ale na karmi kawowe 🙂 do tego normalnego mnie nie ciągnie chociaż troszkę z soczkiem może i bym się napiła.
Kurcze taka ładna pagoda a ja w pracy 😞

Justyna trzymamy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brzuszki!
Ja tylko na chwilę wpadłam aby się przywitać, muszę jechać odebrać klocki hamulcowe do auta, bo mój tato stwierdził, że mam je już tak wytarte, ze niedługo będę musiała nogami jak Flinstonowie hamować... 😮 Wieczorkiem wpadnę na dłużej..... Trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 pospamuję, ale cel szczytny, więc mam nadzieję, że mi wybaczycie 🙂

http://www.facebook.com/#!/pages/Mama-Pomaga/178386082204323 - profil na facebooku "mama pomaga" - za jedno kliknięcie "Lubię to!" organizatorzy dają 1 zł na wodę i mleko dla dzieciaków z domów dziecka. Kliknijcie - i jak możecie, to udostępnijcie znajomym (na dole po lewej jest "Udostępnij"). Dzięki 🙂 pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, zacznie się na jednym, a na ilu skończy....tego nawet najstarsi górale nie potrafią przewidzieć....... O Madalena też chętna, czyli grupka się uzbiera... Uważam, że jesteśmy umówione na po ciąży i karmieniu 🙂
A na razie póki co, od kilku dni mam fazę na koktajl z bananów i maślanki....... Codziennie od rana blender jest w ruchu...... cały litr tego specyfiku starcza mi na klika minut 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Marta, zacznie się na jednym, a na ilu skończy....tego nawet najstarsi górale nie potrafią przewidzieć....... O Madalena też chętna, czyli grupka się uzbiera... Uważam, że jesteśmy umówione na po ciąży i karmieniu 🙂
A na razie póki co, od kilku dni mam fazę na koktajl z bananów i maślanki....... Codziennie od rana blender jest w ruchu...... cały litr tego specyfiku starcza mi na klika minut 😮


ja również przyłączam się do terapi antycellulitowo alkoholowej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):
Foga napisał(a):
Marta, zacznie się na jednym, a na ilu skończy....tego nawet najstarsi górale nie potrafią przewidzieć....... O Madalena też chętna, czyli grupka się uzbiera... Uważam, że jesteśmy umówione na po ciąży i karmieniu 🙂
A na razie póki co, od kilku dni mam fazę na koktajl z bananów i maślanki....... Codziennie od rana blender jest w ruchu...... cały litr tego specyfiku starcza mi na klika minut 😮


ja również przyłączam się do terapi antycellulitowo alkoholowej 🤪


Ja też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no............ toż to dopiero party się szykuje 🙂............ Trzeba na stronce Madaleny zacząć zbierać nasze namiary na skypa 🙂 Videokonferencja z browarkiem nieunikniona : 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, fajnie się gada, ale muszę po te hamulce jechać...... Nie ma to jak chłopa w domu brak........ wszystko muszę załatwiać sama 🙂 Mam te naprawy auta chyba w genach.......... w końcu tatuś mechanik i zawsze lubiałam z nim w autach grzebać.... teraz mi się to przydaje, nikt w sklepie motoryzacyjnym mi przynajmniej kitu nie wciśnie 🙂) Uciekam......... do wieczorka kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki.
Ja tylko się przywitam i zmykam ale zaglądac będę bo zaległości są cięzkie do nadrobienia.
Piszecie o rozstępach itp. u mnie nic z tych rzeczy nie wystąpiło, nie stosuję też żadnych kremów, oliwek. Jedno co robię, odkąd sięgam pamięcią, to szorstka gąbka przy kąpieli ale to z czym poradzi sobie nie mogę to zgaga. Jak zacznie to szok. Na lewym boku spac nie daje, na plecach wytrzymam minutę może dwie. Śliwki, morele, woda nie pomagają, jedynie mleko łagodzi tą przypadłośc. Ostatnio wypiłam 2 litry w ciągu dnia. Śmiałam się strasznie jak czytałam o kobiecie co chęc na wódkę miała 🙂 U mnie na obiad zupa brokułowa, na jutro spagetti planuję. Aaa i jeszcze jeśli chodzi o alkohol to mnie zupełnie nie ciągnie. Zresztą tak było zawsze, chociaż przed ciąża, z mężem, w sobotni wieczór, czasem czerwone wytrawne wino i owszem wypiłam. Nie jest ciężkie i dobrze się po nim czułam, nie tak jak po słodkim czy nawet półsłodkim, które dla wielu jest smaczniejsze. Życzę wszystkim Brzuszkom miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli terapia ma dojść do skutku to myślę że pomysł Pati (jak dobrze pamiętam) z buziami na naszej stronce (magda mam nadzieję że nie jesteś zła za słowo nasza 😁 ) jest strzałem w 10 bo przecież musimy wiedzieć z kim "terapiujemy" (czyt. pijemy ) 😜 nie wiem jak wy ale ja po brzuszku to was raczej nie rozpoznam szczególnie że już będą mniejsze 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki brzuszki to robimy akcję przesyłania zdjęć naszych buziaczków 🙂
Czekam na fotki. Ale do później bo ja lecę szykować się do roboty do zobaczenia na forum po 19.00
PAPA

Ps. Anya no przecież to WASZA STRONKA!!!! nie tylko moja hihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

Ja dzis mialam pobierana krew po obciazeniu glukoza 🙂 dodalam sobie sok z cytryny i jakos poszlo nawet bylo smaczne tylko te siedzenie na tylku jakos sie dluzylo, ale wynik mam dopiero jutro mam nadzieje ze bedzie ok.
Musze zaleglosci nagrobic jeszcze zostalo mi 45 stron juz 5 przeczytalam 🙂 😜
Jedziemy dzisiaj z mezem ogladac porodowke w szpitalu oczywiscie z cala grupa ze szkoly rodzenia. 😁 😁 😁 ciekawe jakie beda wrazenia.

Witam nową mamusie co czyta nas od lutego 🙂 😁 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati śliczny ten komplecik 🙂

jola mi przypomniała że mam zadzwonić do szkoły rodzenia bo jutro są pierwsze zajęcia. Zadzwoniłam a babka powiedziała mi że muszę być w 30 tygodniu ciąży... więc pytam co ile są takie zajęcia a ona powiedziała że nie wie czy wogóle będą następne 😮 masakra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...